Jump to content

Vintage Audio sale!


zynoj

Recommended Posts

 

 

 

Nr.1 Sharp Optonica kasešu deka RT-104 ,ļoti kompakts un smuks,viss strādā tiptop.Cena 20 eiro.

IMG_20180519_230153.thumb.jpg.38765181735a0027f258985b288f57db.jpg

2.Te būs bildes no DUAL 1228 vinila atskaņotāja,pagaidām tiek iztīrīts un testēts.

 

Tā kā atrodos Jēkabpilī tad šipings uz pircēja rēķina,vēl ir iespēja nosūtīt bez maksas uz jebkuru ARD Eoltas filiāli .

 

 

Labots - zynoj
Cenu kritums
  • Patīk 1
Link to comment
Artanis
1 stundu atpakaļ, zynoj teica:

REC MUTE poga viltīgi uztaisīta no kartona

Ja vari nomērīt precīzus izmērus, stiprinājumu un nobildēt sakarīgu macro fotogrāfiju, varu izgriezt ar lāzeru/CNC no vajadzīgās krāsas orgstikla to pogu, lai var ielīmēt vietā.

Labots - Artanis
  • Patīk 1
Link to comment

Paldies par piedāvājumu,mēģināšu noņemt blakus esošo pogu lai saprastu kā tur stiprinās,tagad zināšu pie kā griezties.

Link to comment

Bump,pieliku Sony smukākas bildes,ja kas rīt būšu pa dienu Ulbrokā.

Link to comment
(labots)

Bump,ir doma tirgot prom xiaomi M365 skrejriteni pa 300 eiro,stāvoklis gandrīz kā jaunam,tik cik izmēģināts pāris reizes,vairāk par 30km pat nav nobraukts,pirkts pagājušogad tomtop,garantiju nenodrošinu.

Labots - zynoj
Link to comment

Bump,šodien sharp komplekta dekai nomainīšu siksniņas,būs pa skaisto.

Skrejriteni ar notestēju pēc ziemas,viss ok.IMG_20180517_120231.thumb.jpg.34c2401f41850c0c5e78e711a016f543.jpg

Link to comment

Bump,Sharp combo dekai samainītas sikniņas,tagad viss strādā kā vajag.

Link to comment

Bump,jebkuram no kasetniekiem bonusā būs komplektā 2 jaunas kasetes :)

Link to comment
Athlons

tas kardons kārdinoši izskatās.... ļoti...

bet vēl neesmu nobriedis...

 

free bump... :)

Link to comment

Bump,vakar kad pazuda internets i plates paklausījos un kasetes arī, varbūt kāds ar grib kādu audio atskaņošanas aparatūru kurai nav vajadzīgs internets?

Link to comment

Kāds paklājiņš Sony virpai ir vajadzīgs, lai tā atskaņotu arī 7", un vai tā vienmēr aizbīda ķepu līdz platei un sāk spēlēt tik veikli kā šeit izskatās?

Esmu redzējis dažus citus automātiskos spēlētājus, kuri ir kaitinoši tūļīgi.

 

 

Link to comment
(labots)

Viņa jau atskaņos arī mazos virpuļus tik tonarms būs pašam jāuzliek uz plates sākumu,bet paklājiņš cik noprotu vajadzīgs ar caurumiem kā šeit.

Būtībā tos caurumus var pats izgriezt esošajā paklājiņā jo cik noprotu lai automātiski uzliktos uz mazās plates sākumu fotosensoram zem diska ir jāredz tā gaismiņa no tā tornīša.

Labots - zynoj
Link to comment

Tonarmu var arī pats kustināt, tā nevar neko salauzt?

Kā viņš tos caurumus ierauga? Ir kaut kāds fotosensors galvā, tātad var arī taisīt gateri izgriežot jebkurā paklājiņā caurumus, un tas strādās?

Link to comment

Un jā,to tonarmu var kustināt arī manuāli ar roku,nekas tur netraucē to darīt.


Fotosensors visdrīzak ir zem diska pretī tam torniītim nevis tonarma galvā.

Link to comment

Pamēģināju ar savu datoru nociparot ierakstu kas tika ierakstīts kasetē TDK SA90 typeII izmantojot harman/kardon T392 deku,bikiņ man ta iebūvētā skaņas karte gan kaut kā klusāk ierakstīja nekā ir īstenībā,bet tapat var saprast ka deka manuprāt raksta ļoti labi.

Link to comment
itanium
2018.05.14. , 11:58, zynoj teica:

xiaomi M365 skrejriteni pa 300 eiro,stāvoklis gandrīz kā jaunam,tik cik izmēģināts pāris reizes,vairāk par 30km pat nav nobraukts,pirkts pagājušogad tomtop,garantiju nenodrošinu.

Jūden-gājen: 200 un skaidrā nevis "IOU" papīrītī? :D

Link to comment

Bump,pirmajā postā harman/kardon atjaunoju bildes potenciālajiem gribētājiem lai var redzēt cik smuks viņš ir,jau sapakots burbuļplēvē gaida savu nākamo īpašnieku.

Link to comment

Bump,vinilam un harman dekai Līgo atlaide 10 eiro no cenas nost līdz Pēteriem :)

Link to comment

Bump,kasetnieki vēl arvien pieejami un tomēr kasetēm ir viens liels pluss-ja esi uzlicis kādu albūmu uz ierakstīšanu tad esi spiests noklausīties visas dziesmas no sākuma līdz beigām,turpretī tagad ebay var nopirkt tik skaistas kasetes :)

IMG_20180620_231004.thumb.jpg.96ce9e762a2bac52f4c2e4f6417e6054.jpg

IMG_20180620_231146.thumb.jpg.52071447dc8901fd8c16bd28ac8fac8a.jpg

 

Link to comment
versatile

A skrejritenis vēl ir? Cik jamam ir reālais range? Lietotu sievete svarā ap 60kg, tika iepirkts RD elektronikā kkāds, kas reāli vairāk par 10-12km nevelk ?

Link to comment
2018.06.20. , 23:41, zynoj teica:

tagad ebay var nopirkt tik skaistas kasetes

Interesanti par BASF no kurienes viņas nāk, ja BASF jau gadi desmit ir EMTEC :shok:

  • Patīk 1
Link to comment

Nu viņas jau arī nav tikko ražotas,bet gan labi saglabātas,esmu atradis vienu no kā iepērku,var teikt ka gandrīz jaunas,tik vienreiz un reizēm pat ne pilna kasete ierakstīta.

Link to comment
itanium
Pirms 48 minūtēm , versatile teica:

tika iepirkts RD elektronikā kkāds, kas reāli vairāk par 10-12km nevelk ?

Ja nav noslēpums, kāds?

 

Pirms 48 minūtēm , versatile teica:

Cik jamam ir reālais range?

Pēc gada, kā arī ir šajā gadījumā, būs kādi <= 25 km. Apskatā ar jaunu sanāca 27 km pie 68 kg svara. Tas, protams, atkarīgs no ceļa stāvuma, ātruma u.t.t.

Labots - itanium
Link to comment

Pilnu uzlādi pa pilsētu vizinoties nav sanācis iztērēt vairāk par pusi pa dienu,vienu reizi tik bij palicis viens indikators kad pilsētā bija pasākums un es tā vairāk pabraukāju,sveru es bik virs 95kg un nav problēmu sasniegt max 25km/h ātrumu,man liekas ja nebūtu ierobežotāja ietu viņš vismaz 40km/h,būtībā man jau viņš necik nav palietots,labi ja esmu 50km nobraucis

Link to comment
(labots)

It kā ir man jau gandrīz sarunāts ar vienu citu biedru,bet ja tur nojuks tad došu ziņu.

Sametu bildes cik jau nu spēju sabildēt lai var saprast ka skrejritenis var teikt ir mint stāvoklī.

Labots - zynoj
Link to comment

Skrejritenis būtībā pārdots(gaidu naudu kontā),bet bump uz pārējo audiostufu.

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...