Jump to content

10.8V skrūvmašīnas iegāde, Bosch vs Makita


viesturs0711
 Share

Recommended Posts

ir lietošana labu laiku IRIMO uzgaļi, instrumenti  nevienu sliktu vārdu nevaru teikt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , xp teica:

Ko j;us sakāt par stihl produkciju?

Ir motorzāģis un krūmgriezis no seniem laikiem. Kalpo labi

Link to comment
Share on other sites

Es svētdien uzfilmēju kā pļauj Ryobi akumulatora trimmeris. Tik nemāku to video pielikt. 

Link to comment
Share on other sites

2018.05.9. , 22:51, Racer teica:

Kāpēc negribi 18V?

Lielāks, smagāks un nav tik ērts, ja vajag pārsvarā nelieliem darbiem. Es arī lietoju zilo Bosch 10.8, super instruments. Pirku kaut kādu lēto versiju bez kofera - kartona kastītē ar 2 aķiem komplektā, bet pofig, koferis vairāk vietas aizņem.


pirms 2 stundām , e = d teica:

Tik nemāku to video pielikt

jūtūbe?

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , 138 teica:

Kuru tieši?

hvz, es tak neatceros precīzu modeli

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, 138 teica:

Ja tu viņu lieto, tad tak nav grūti apskatīties, kas virsū rakstīts :)

Šajā brīdī nelietoju, stāv mājās garāžā. Ja tiešām ir interese, tad varu vakarā uzmest aci un pat nobildēt varu ;)

Link to comment
Share on other sites

2018.05.20. , 11:37, uldise teica:

piedodiet, varbūrt ne pa tēmu īsti - ir kāds mēģinājis uz bateriju darbināmus trimmerus? skatos, tai pašai Makitai ir.. nekam jau nopietnam, tik cik visādas malas apļaut. ja tā padomā, to sanāk ļoti daudz, ar lielo trimmeri ne vienmēr ērti.. 

citēšu pats sevi, ja nu kādam noder.

tātād tika iegādāts šāds te komplekts (gan no citas bodes) : https://www.xnet.lv/lv/darza-preces-un-instrumenti/darza-tehnika/trimmeri-un-griezeji/akumulatora-trimeri/combokit-makita-18v-dhp453dur181-1x30ah-li-ion-dc18sd_5c04ae9c/

 

tā kā līdz šim man neviens cits 18V aparāts nebija, tad izvēlējos ņemt uzreiz šādu komplektu, lai būtu aķis + lādētājs arī. 

 

ar trimmeri vairākas reizes jau ir sanācis padarboties - man patīk, vismaz tik, cik visādas malas/krūmus/apmales un tml. darbojas ok. aķis aptrūcies nav, tad jau ātrāk piekūst pats :)

urbmašīna protams parastākā, parastajā skrūvēšabas režīmā arī 160mm skrūvi kokā skrūvē bez bēdām, triecienskrūvētājs gan ir švaks, tam tad vajag citu pistoli..

Link to comment
Share on other sites

Ir kaut kas šāds ar kātu dabonams? Ērta padarīšana malas ap dobēm appļaut, ir vēl garais uzgalis, bet tas izbeidzās. Vnk negribas rāpot. IMG_20180527_124404-744x992.thumb.jpg.0e61877094ca11d9616f8f15c7310ef6.jpg

Link to comment
Share on other sites

es Makitas bodē(tespars.lv, bet uz vietas viņiem ir krietni vairāk) arī redzēju līdzīgas mazās, arī jautāju, vai tad ar tādām pa zemi jārāpo, uz ko man atbildēja, ka ir arī kāti dabūnami. sīkāk gan es neprasiju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...