Jump to content

Auto LED lampas


ziedlapa
 Share

Recommended Posts

Sveiki forumieši!  Vai kāds ir lietojis savos auto LED tālās gaismas lampas? Un ja jā,tad vai tā gaisma ir laba,tāla,vai ir vērts,vai galīgi neder?

Ir pārdošanā LED lampas ar H-7cokolu,( arī H-1,H-3),kuras der manai Astrai(auto,Opel Astra) tālās gaismas lukturī.

Uzrakstiet tie,kuri daudz brauc pa tumsu ar LED gaismām.Visu labu.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Cik lasīju tad ķīniešu ledi nav ilgmūžīgi un stars tomēr nav līdz galam pareizs. Nav tik slikti kā kreisajiem ksenoniem, bet tāpat nav labi.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu dzirdējis, ka kādas no šīm led spuldzēm būtu izmantojamas eiropā pa koplietošanas ceļiem. 

 

ražo pat Philips, bet ne koplietošanas ceļiem.

 

ja auto ir lēcas tad varot spēlēties ar spuldzēm, jo stars būs "sakopts" un citus baigi nežilbināsi. 

Tālajām gaismām gan lēcas parasti nav, vismaz seniem budžeta auto. 

ā, nu tās jau ar pārslēdz, kad kāds ir pretim :D  tā kā varbūt nav tik aktuāli. 

 

 


71EyAFcsyXL._SL1500_.jpg

 

ja pārmēru spīdēsi, riskē nokļūt "anulēta TA ziņu izlaidumā" lasīt uz iepakakojuma apakšējos uzrakstus.

Link to comment
Share on other sites

Tur ir vēl viena problēma, ne visiem auto var smuki ielikt tā, ka tie radiatori itilpst, līdz ar ko nevar arī vāciņu uzlikt vairs pa virsu. Un tad arī visādi draņķi nokļūst lampā un tml.

Link to comment
Share on other sites

OSRAM ražo LED vecajiem auto, bet tikai kā dienas gaismas, tas jau arī kaut ko izsaka :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

markei

Es arī savulaik painteresējos par šo lietu, un rezumē tāds, ka ķīnas LEDi pat nedod tik daudz gaismas kā parastais halogēns, par staru pat nerunājot. Bet Brendīgie LEDi padārgi un nav pārliecības, ka pēc 1-2gadiem nenobeigsies. Līdz ar to braukāju tālāk vien ar halogēniem, spuldzīte maksā salīdzinoši kapeikas, stars ir OK, nevienu nežilbinu un neviens ne TA, ne uz ceļa nepiesiesies.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Pat ja es to H7 varētu ielikt ielikt sava auto lukturī, tad pašu lukturi es atpakaļ auto neieliktu.

Zinot, ka tam dzesētājam jābūt 'brīvam', kā to lampu vispār normāli var mašīnā palietot?

Man parasti viss ātri saput un pieļauju, ka tur vairs nekas nedzesēsies.

Link to comment
Share on other sites

2x bija ķīnas led. huiņa. abas reizes nosprāga. no sākuma viena, tad otra sāk raustīties kā epileptiķis. Pret zemi un no bardačoka parastās halogēna. I kūlis i citi nemirkšīna, ka esmu kretīns

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

osscar
(labots)

Arī priekš viena cilvēka biju pasūtījis( bet tas nosvīda)  C6 LED lampas, tipa 36W Ar aktīvo dzesi...nu hvz man ar likās  ka ilgi nedzīvos ja degs pastāvīgi. Moš kaut kad ielikšu miglās ( neilgai spīdināšanai) , lai uz copi braucot mežā labāk spīd..bet uz ielas..paldies nē  - citus žilbināt. Piemetu pie barokļa - kaut kas pāri 30W bija patēriņā, tā ka tuvu specenei.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Nevar slēgt!

 

Kāc var pastāstīt - esmu dzirdējis basņu, ka skatē vecos autiņus ar LED nelaižot cauri. Kā tur ir pēc fakta? Ir kaut kāda siešanās klāt saistībā ar LED un ražotāja noteiktajām lampām kaut vai piem. gabarītiem, virzienrādītājiem u.c.?

Link to comment
Share on other sites

Esmu dzirdējis, ka kasās pie gabarītiem un nr apgaosmojuma. Hvz, es priekšas miglu vietā saliku apaļos LED ķīniešus ar 4 diodēm lukturī, skatē laiž cauri jau 3.gadu.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 4 minūtēm , Racer teica:

Hvz, es priekšas miglu vietā saliku apaļos LED ķīniešus ar 4 diodēm lukturī, skatē laiž cauri jau 3.gadu.

Nepamanīja/negribēja kasīties! 

 

Kā jau teica - nav sertificēti un nedrīkst būt pat numura apgaismojumam un gabarītiem! (Drusku marazms...)  Nemaz nerunājot par kādiem citiem lukturiem!

Link to comment
Share on other sites

Nē, dienasgaismas spuldzes ar atbilstošu marķējumu un vietējā pārdevēja garantiju par TA. Visu pamanīja un pētīja, bet neko neteica. :)

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 9 minūtēm , Racer teica:

dienasgaismas spuldzes ar atbilstošu marķējumu

Nu tad ir sertificētas un der! Kīņiešu spuldzītes neder.

Link to comment
Share on other sites

Ā nu par spuldžu nomaiņu parastajos lukturos skadrs, ka neizlaidīs. 

Link to comment
Share on other sites

MartiniB
pirms 19 stundām , Usins teica:

Neesmu dzirdējis, ka kādas no šīm led spuldzēm būtu izmantojamas eiropā pa koplietošanas ceļiem.

ar nomainiitaam lustraam aizmugures pagriezienos un atpakaljgaitaa TA izgaaju

https://www.drive2.ru/l/481225729103627090/

https://www.drive2.ru/l/481223804958278014/

par miglaam peec nepilniem diviem gadiem uzzinaashu

https://www.drive2.ru/l/500381970438553707/

https://www.drive2.ru/l/500461685031568303/

 

p.s.

smiekliigi,

Škoda saviem trolejbusiem jau daudzus gadus LEDus karina visapkaart,

bet mashiinaam VAG koncerna hierarhija neljauj :)

 

Link to comment
Share on other sites

jozhix

Man staav shaadas. Incanti ka shiim nav nekaadas noraades "not for use on public roads".

 

12985BWX2-RTP-global-001?$jpglarge$&wid=

P.s. mashiina jauna, lukturi ar leecaam. Nevienu nezhilbinu.

Link to comment
Share on other sites

Nu i kā, labākas par xenonu? 

Link to comment
Share on other sites

ArnisR
2018.05.4. , 09:48, MartiniB teica:

bet mashiinaam VAG koncerna hierarhija neljauj :)


Varbūt, ka tā pat labāk. VAG dēļ viena izdeguša LED piedāvā mainīt tikai visu lukturi.
Vai nu meklē lodāmuru un ~atbilstošu LEDu, vai arī izliec simtus €.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ziedlapa

Jautājums atkal-par dienas gaitas lukturiem.Ir uz auto uzstādītas LED Daylight 9 Philips dienas gaitas gaismas.

Elektroniskais starteris ir-A-010.Philips. Iestājoties šim karstajam laikam,ievēroju,ka tie LED lukturīši ik pa laikam 

nodziest uz kādu 2-3 sekundēm.Tad atkal iedegās uz kādām 10 sekundēm. Tad atkal nodziest u.t.t.

No rītiem,kad vēl nav tik karsts, un auto ari vēl nav tik ļoti uzsilis,nav nekādu problēmu. Bet pēc ilgākas braukšanas,tas tad ari sākas.

Uzstādīts ir jauns,un pēc noteikumiem,jo biju nesen uz TA.

Vai tas būtu kāds defekts ,vai karstais laiks ko ietekmē? Vai kādam auto īpašniekam,kam ir LED dienas gaitas,ari ir bijis kas līdzīgs?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ziedlapa

Vēlreiz par dienas gaitas lukturiem jautājums. Ko auto īpašnieki varētu ieteikt,kādu marku ,modeļu u.t.t. dienas gaitas LED lukturus? Lai būtu pietiekoši gaišas,

labas kvalitātes. Naudiņas ,nu tā ap 100 eur. Var ari protams mazāk ,bet ja tiešām ir labas kvalitātes,var ari vairāk. Ar cieņu! 

Link to comment
Share on other sites

Tuvajiem lampas bieži izdeg, ka jāheračī tie dienas gaitas virsū?

Link to comment
Share on other sites

Nafig vasarā tuvās, ja var ielikt normālus Led, kam patēriņš mazs un ilgmūžība lielāka? Un jā, ksenoni izdeg. Iesaku veikalu uz Kalnciema ielas virzienā no centra, aiz Melnsila ielas pie Rimi. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ziedlapa

Sveiki! Paldies par ieteikumu,Racer! Uz Kalnciema ielas tas labs veikals,tiešām. Bet atkal radās jautājums.Tiek tirgotas LED Dienas gaitas lukturi(DRL)

arī bez tā bloka,nu vadības vai kā to nosauc. Tikai 2 LED un vadi un stiprinājumi. Varot un drīkstot pieslēgt ari bez tā bloka.Un pēc noteikumiem.Lai automātiski izslēdzas un ieslēdzas.Kā to dara es jau esmu lasījis (shēmu).Bet kāds var pateikt ,vai tas darbojas normāli? Broblēmas nerada? Ar cieņu!

Link to comment
Share on other sites

Kāds vēl bloks? Saliekam relejus un slēgājam uz nebēdu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...