Jump to content

Par garantiju monitoram...


zmeyok
 Share

Recommended Posts

Labadiena,

Padalīšos ar info ko saņēmu no veikala.

Mans jautājums - Labdien, interesē monitoram asus XXXXXXXX informācija par garantiju. Vai viens beigts pikselis ir garantijas gadījums?
Šie atbild - Ražotājs par defektu atzīst tikai sākot no 5 pikseļiem, kas ir cieši kopā kā plankums.

 

Līdz šim man nevienam monitoram pikseļi nav izdeguši, bet pērkot par palielu ciparu sāku interesēties, kas ja nu...

Nēsmu dzirdējis, ka pikseļi izdeg vairāki kopā vienuviet, tā mēdz gadīties? Teorētiski pat 4 izdeguši pikseļi kopā ik pa 5cm pa visu ekrānu NAV garantijas gadījums.

Vai viņi te ko mūld?

Labots - zmeyok
Link to comment
Share on other sites

raiviic
(labots)

Atkarīgs arī no ražotāja, bet:

Citēt

REGULAR LCD PANEL WARRANTY:
IF ANY OF THOSE AFTER 30 DAYS‘ CLAIM MEET FOLLOWING CATEGORY THEN WILL ALLOW TO HAVE LCD PANEL EXCHANGE BUT NOT ZBD GUARANTY:
a) OVER 3 BRIGHT DOTS OR 6 BLACK DOTS OR 8 MIXED BRIGHT AND BLACK DOTS IN TOTAL.
b) 2 ADJACENT BRIGHT DOTS OR 2 ADJACENT BLACK DOTS.
c) 3 BRIGHT AND / OR BLACK DOTS WITHIN AN AREA OF RADIUS 7.5mm.

  Viens vai pāris pikseļi pilnīgi noteikti nebūs garantijas gadījums.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Jainit

Nē , nemuld. Viena ražotājā dažādiem modeļiem(modeļu sērijām) pat var būt dažādas beigto/pusbeigto u.c.. pikseļu/subpikseļu daudzums + attālumi starp tiem u.c parametri. Savulaik skatījos AOC monitorus, tad, ja pārspīlēti, tad dārgākajiem modeļiem jau 1 beigts pikselis ir ražotāja garantijas gadījums, tad lētajiem "priecājies, 10-it beigto vietā varēja būt arī 20." :) Precīzāku info meklē pēc ""Ražotājs" dead pixel policy", vai arī skaties tevi interesējošā monitora modeļa rokasgrāmatā sadaļa "Warranty".

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Pirmkārt - ja pārc preci internetā, tad Latvijā darbojas distances iegādes likums - 14 dienu laikā vari atgriezt preci pilnīgi jebkāda iemesla dēļ (galvenais, protams, lai iepakojums maksimāli labā stāvoklī - kaste un plēves uzmanīgi attaisītas ar nazi/šķērēm, visi vadi un instrukcijas vietā, utt.). 

 

Otrkārt - mūsdienās ražošanas tehnoloģijas ir ievērojami uzlabojušās, un beigtie pikseļi lielākajā tiešā gadījumu ir tikai ļoti lēto zīmolu un modeļu (ala AOC un līdzīgi brīnumi) problēma. Es pa pēdējiem desmit gadiem esmu dzīvē tikai vienu reizi saskāries ar iestrēgušu pikseli (un to pašu izdevās izkustināt softiski), par beigtiem pat nerunājot. Manuprāt nevajag ļauties panikai.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Zusurs teica:

ala AOC

Nekad nav bijuši, jo tirgojās kā labu CN marku ar augstu kvalitāti! A parējais, lasi portālos, jo mums ir jauns "vecs" specs!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...