Jump to content

Kādas apmaksas sistēmas izmanto latvijā?


kaaposts1
 Share

Recommended Posts

Sveiks! Interesē kādas vēl apmaksas sistēmas izņemot paypal cilvēki vairumā izmanto latvijā? Kur tādu informāciju meklēt nav ne jausmas, tāpēc vēršos šeit. Varbūt kāds zinošs cilvēks padalīsies. Paldies

Labots - kaaposts1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Es-tev-rītdien-atdošu-naudu-(bet-preci-paņemšu-šodien) sistēma ir ļoti pieprasīta, bet diemžēl reti kas to piedāvā. Bet toties pārdevēju vidū populāra ir sistēma Samaksā-šodien-mēspiegādāsim/varēsi-rītdien-saņemt.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Visizplatītākā IMHO ir skaidra nauda...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

kaaposts1

Labi, laikam sapratu, nekorekti sastādiju jautājumu. Precizēšu. Kādas vēl elektroniskās apmaksas sistēmas vairumā cilvēki izmanto latvijā pēc PAYPAL. Varbūt analogus neviens neizmanto un nav arī jēgas?

Link to comment
Share on other sites

  1. AliExpress piesaistīta bankas karte (tas nav gluži AliPay)
  2. Google Pay - pērkot aplikācijas un citas lieta no Google Play
  3. Ļoti reti QIWI - norēķiniem ar Krieviju
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kaaposts1
2018.05.1. , 13:20, Firza teica:
  1. AliExpress piesaistīta bankas karte (tas nav gluži AliPay)
  2. Google Pay - pērkot aplikācijas un citas lieta no Google Play
  3. Ļoti reti QIWI - norēķiniem ar Krieviju

Nu es biju vairāk domājis apmaksas sistēmas norēķiniem savā starpā, starp cilvēkiem.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, kaaposts1 teica:

apmaksas sistēmas norēķiniem savā starpā, starp cilvēkiem.

Ja jautājums ir par "cilvēki vairumā izmanto Latvijā", tad norēķiniem starp Latvijas rezidentiem - skaidra nauda un bankas pārskatījums. Nedaudz ir arī  barters -- "es tev pienu, bet tu man kartupeļus", vai "es tev nopļauju zāli, bet tu man uzar mazdārziņu".

Starp Latvijas rezidentiem un ārvalstniekiem, gan jau , ka bankas pārskaitījums, PayPal, QIWI.

Link to comment
Share on other sites

Ja pareizi sapratu, tevi interesē, kādus vēl izmanto, atmetot skaidro naudu un bankas pārskaitījumus? Šeit to tev diez vai kāds pateiks, meklē vien, vai kāds kaut kur ir ievācis datus un izveidojis kādu stastiku. Zini, lielais vairums no cilvēku kopuma izmanto skaidro naudu un pārskaitījumus, jo teju vai visi tieši tajos divos veidos naudu parasti arī uzglabā - bankas konti un kabatas maki ir pieejami visiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...