Jump to content

Xiaomi Mi Mix 1gen/2gen pirkums no China.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Sveiciens biedriem, vai kaads var paliidzeet ar Xiaomi Mi Mix 1gen/2gen iepirkumu no China. Probleema nav nopirkt bet gan atrast kursh straadaatu Europe ar visu LTE utml. MIUI tiks nomainiits uz tiiru Android OS. Mekleeju 256Gb versiju. Precizeeshu ka veelams links uz telefonu ar iespeju iegaadaaties un kas suuta uz EUROPE. Shis buus pirmais pirkums ja njem veeraa Alibaba vai kaa saucas no tamliidziiga store. Protams 100% lai nav China ROM.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

256Gb versiju redzeeju ss.lv uz paardoshanu, bet paardeveejs neatbildeeja uz zvaniem. Iespeejams ka paardevis jau.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , Rizla teica:

bet paardeveejs neatbildeeja uz zvaniem. Iespeejams ka paardevis jau.

tieši tāpēc arī neatbild ka jau pārdevis. ?

man gan būtu bail ielaisties darījumā par 600+ € ar kautkādu ķīnieti no aliekspreša. Tas nav ne 6 ne 60 eiri, nospļauties un izberzēt...

Link to comment
Share on other sites

darklight

Vai nav vienalga, kāds roms stāv virsū, ja tāpat taisies pārflašot? Bet man gan patīk MIUI, viena no (divām) labākajām saskarnēm, manuprāt.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Redz ar China ROM ir tas ka nav Playstore, otrkaart China ROM pamataa naak tiem modeljiem kas ir paredzeeti Kjiinas tirgum. Tas noziimee ka nestraadaas LTE, vai tamliidziigi. Man tomeer negribeetos, ka nopeerkot diezgan daargu telefonu tu esi aprobezhots jo redzi, kaut kas nestraadaa Europaa.

Link to comment
Share on other sites

Cik tad ta darba China Rom pieinstalet playstore.

Es vairak baiditos no China Rom ar playstore. Savadak bus ka man kad vajadzeja letu tableti un nopirku kiniesu. Iespejams ka sakritiba, bet pec paris menesiem zvana no bankas un jauta vai es gadijuma esu pircus speles pa 60 naudam. Izradas man jau paris menesus pa pardesmit poundiem no konta caur playstori tiek atvilkts un nebiju ieverijis. Bet ta pamazam, reizi nedela pa piecukam palielinot summu ?. Beigas gan banka gan Google naudu atgrieza in pat sanaca dubulta uzvarities ?

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Rizla teica:

Hmm, smalkaak ja var.

A ko tur smalkāk, noname tabletei (nosaukumu jau vairs neatceros) acīmredzot bij kautkāds kreisais Playstore, kurš kautkādā veidā vainu piefiksēja passwordu vainu iedeva pieeju. Pamazām sākās in-app pirkumi dažādās ķīniešu applikācijās. No sākuma pa piečukam un tad lēnām pieauga pirkumu summas līdz sasniedza 60 un tad banka zvanija, kopumā ap 700 poundiem divu mēnešu laikā novilka. Kartes pirkumu izdrukas tik bieži nepētu, tāpēc arī starp ikienas pirkumiem nepamaniju.

Sazinājos ar Googli un viņi naudu atgrieza. Dīvainā kārtā pēc pāris nedēļām banka arī atgrieza naudu.

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza
pirms 18 stundām , Rizla teica:

kaut kas nestraadaa Europaa

Zinu vairākus cilvēkus un arī pašam ģimenei ir vairākas Xiaomi Redmi Notes.

Vienmēr esmu pircis un ieteicis pirkt globālās versijas un vienmēr viss ir strādājis!

Par citiem brendiem diži nav ko teikt, taču Xiaomi ir ļoti liels Ķīnas ražotājs ar labu reputāciju.

Man pa diviem gadiem ir bijuši jau kādi 6 - 7sistēmas apdeiti - pēdējais vēl nesen, un tas 2 gadus vecam telefonam!

p.s.

Kas tā par fobiju no šiem telefoniem? Gandrīz visi tie ir TUR ražoti! :)

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Telefoni varbūt tiek ražoti tūr, bet softs(aļa OS), kas tomēr ir teju puse no visa telefona- tiek rakstīts citur ;)

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza
Pirms 4 minūtēm , Tuubijs teica:

tiek rakstīts citur

Pāri ielai, vai?! :)

Un kas no tā, ka citur? Vai tas ir labāk vai sliktāk!!! :)

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Visa programmatūra gandrīz visiem telefonu ražotājiem iet caur ķīniešu rokām, tā ka viņi tur liek ko grib. Tikai šajā gadījumā pats esi kādu kreisu progu ielicis un pēc tam brīnies, ka naudu zog. 

 

P.S> Kā tik dārgu telefonu pasūtot aliekspresī domā caur muitu dabūt? 

Labots - Maris77
Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza
Pirms 12 minūtēm , Maris77 teica:

Kā tik dārgu telefonu pasūtot aliekspresī domā caur muitu dabūt? 

Kurš muitā zin, kas kastītē iekšā un cik tas maksā?!

Protams, ja viņiem liksies kas aizdomīgs, tad pieprasīs jau konkrētu info.

Man tikai vienu reizi piesējās no Ntajām reizēm un dabūju maksāt PVN... :(

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...