Jump to content

Windows 10 keyboard layout


Lapais
 Share

Recommended Posts

Es uzliku 2014 gadā novilkto, paša izmantoto. Šis gan 99, 9 no MS vilkts. Bet, kā augstāk minēju, visiem čeksummas vienādas.

p.s. čeksummas nesazipotam failam!!!

MKLC_2.jpg

Labots - ggg97
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , vvv teica:

Domā, ka biedrs ggg97 ir nelietis, kurš grib aplaist ar vīrusiem foruma biedrus?

Nē, tik pavilku līdz cita biedra uztraukumiem :)

P.S. Man identisks fails, ar nezināmu izcelsmi, paskatījos šur tur citur internetos, arī identisks:

attels.png.072b3e2336cd1de433c8618ee79099d3.png

Būs mums visiem viens vīruss :D

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nez, es izmantoju standarta UK and LV(apostrofs) variantus. Ir man taustiņu kombinācija uztaisīta, ar kuru pārslēdzos.

Kad kautko komentēju, tad pārsēdzos uz LV (šī laikaim pa lielam vienīgā vieta, kur rakstu kautko latviski), kad rakstu kodu tad pārslēdzos atpakaļ uz UK.

Parasti jau ievevēro ka nav UK režīmā, kad ievajagas # un " (kas ir bieži). Tāpat arī besīgi ka citreiz uzraksti veselu paragrāfu un izrādās, ka nebij pārslēdiez uz LV un jālabo garumzīmes tagad.

 

Varbut jāuztaisa miksētais UK + LV izkārtojums, ietaupīsiem laiks un teksta labošana.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Varbut jāuztaisa miksētais UK + LV izkārtojums, ietaupīsiem laiks un teksta labošana.

Biedrs Rom grasās taisīt, varēsi viņa veikumu lietot.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...
IndulisB

Kad pārcēlos no Austālijas uz UK es to pašu problēmu sastapu- visas QWERTY->LV keymapping faili viai bija US klaviatatūrei. Nu, es jau biju sen atpakaļ paspēlējies ar Win 7 keyboardiem latviešu valodai (man nepatika normālais ko MS piedāvāja). Pats šo uztaisiju. Nu taču nav 100% perfekts bet 99%. Ja problēma var vienmēr pārslēgties atpakaļ diezgan viegli ar "Windows key-Space" vienā reizē.

https://www.dropbox.com/s/swocaywq2lqmnzm/latvian_kepyboard_v6_indulis.rtf?dl=0
https://www.dropbox.com/s/u9nlfhyy56lz6wn/lvukkbd6.zip?dl=0
Variet apskatīt manu profīli Facebook vai Linkedin utt redzēsiet ka neesmu nekāds hakeris... un šis ir viss mans pats darbs un pūles.
Indulis Bernsteins

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...