Jump to content

* Iespēja piedalīties pētījumā par FLOW *


inezy4
 Share

Recommended Posts

Sveicināti! ;)

 

Mani sauc Inese un aicinu Jūs piedalīties bakalaura studiju pētījuma aptaujā par plūsmas stāvokli jeb Flow

 

 

Kas īsti ir plūsmas stāvoklis?

 

Mihālijs Ziksenmihalijs (Mihaly Csikszentmihalyi) savā teorijā apgalvo, ka cilvēki ir laimīgākie, ja atrodas īpašā plūsmas stāvoklī (tāds iekšējās motivācijas stāvoklis, kas ļauj pilnībā saplūst ar veicamo darbu). Šajā stāvoklī cilvēks aizmirst par laiku, telpu, savām fizioloģiskajām vajadzībām. Lai sasniegtu plūsmu, jāatrod līdzsvars starp uzdevuma grūtības pakāpi un subjekta prasmēm.

 

Plūsma sportā, plūsma reklāmas vidē, plūsma mūzikā un plūsma virtuālajā vidē. Šīs un daudzas citas sfēras ir tās, kas spēj sevī ietvert Flow. 

 

Kopumā pētu plūsmas stāvokli virtuālajā un citās vidēs. Tādēļ Jūsu dalība palīdzēs sniegt rezultātus pētījuma gaitā.  

 

Aptauja pieejama šeit:

 

Pateicība un labas domas no manis! ;)

flow-sidebar-main.jpg

Link to comment
Share on other sites

Saprotu, ka mēģini izķert, vai cilvēks seko līdzi, bet šis jau ir pārāk acīmredzami un uz nerviem krītoši:

Citēt

 

3. Es skaidri zinu, ko vēlos darīt.

12. Man ir skaidri zināms tas, ko es vēlos darīt.

----

6. Jūtu, ka kontrolēju to, ko daru.

15. Es jūtu, ka kontrolēju to, ko daru.

No manas puses nebūs.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , inezy4 teica:

Šajā stāvoklī cilvēks aizmirst par laiku, telpu, savām fizioloģiskajām vajadzībām.

Vai to nesauc par vienkārši pofig :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Šo pētījumu varētu aiznest uz centrālstacijas/Zinātņu akadēmijas rajonu. Tur daudz tādas auditorijas, kuras ir "pašplūsmā", kur laiks un telpa neeksistē. 

Link to comment
Share on other sites

Ja esi vecumā no 14 - 65 gadiem un spēlē tiešsaistes datorspēles

-------------

nespēlēju tiešsaistes datorspēles.

soo-rīīī....

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 38 minūtēm , inezy4 teica:

Šajā stāvoklī cilvēks aizmirst par laiku, telpu

tas ir ''nedēļnieks'' ......, korķis riktīgais ......

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , itanium teica:

Saprotu, ka mēģini izķert, vai cilvēks seko līdzi, bet šis jau ir pārāk acīmredzami un uz nerviem krītoši:

No manas puses nebūs.

 

Nu, diemžēl to vairāk vai mazāk var saukt par formalitātēm. Ir uz nerviem krītoši, ļoti labi saprotu. 

Link to comment
Share on other sites

Ezotēriķi ibio, būtu labāk strādājuši, nevis mistiskas plūsmas pētījuši. Nav tur daudz ko pētīt, vidusmēra cilvēkam laiku pa laikam tā parādās... :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , inezy4 teica:

Redz, tas pofig jau tiek zinātniski pētīts

Nesaprotu nafig:mrgreen2: zinātniski pētīt pofigu... bet vispār man pofig:mrgreen2:...lai jau veicas.

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Zuxters teica:

Atvēru aptaujas pirmo lapu........

Sorry! Nebūs.

 

@inezy4, tev pieklibo mārketings. Reģistrēties forumos lai zvejotu respondentus, jā, tas ir proaktīvi, bet pirmā lapa ar 36 jautājumiem, it īpaši ja iepriekš nav pateikts, cik laika (reālistiski) aizņems anketas pildīšana, jeb cik tajā ir jautājumu, spēcīgi nosit vēlmi tajā kaut ko ķeksēt.

Turklāt,

Citēt

 

iespēja piedalīties

 

- nē, bez atlīdzības patērēt savu laiku, izdarot kaut ko, no kā darītājs neko neiegūst, bet kas nes labumu kādam citam, tā nav iespēja viņam. Tā ir vajadzība tev, līdz ar to aicinājums piedalīties tavā pētījumā varētu būt saucams par lūgumu vai tamlīdzīgi, bet nekādi ne par iespēju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tas tak modernais zombijmārketings, kura pamatā ir tas, ka tev tiek dota iespēja bezjēdzīgi tērēt savu laiku un naudu... :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...