Jump to content

Radiotehnika 5.1


Guest
 Share

Recommended Posts

Ja tas subis aktīvais (vienbrīd viņiem bija tikai pasīvie, kam jāmeklē atsevišķš past.), tad OK.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Ja resīvers nav galīgi lētais gals, tad var ņemt, citādi nezinu gan. Ko tu no tā komplekta gribi ? Filmas tiešām pamatīgi vai mūziku ? Ja mūziku, tad varbūt labāk nopirkt divas labas skandas un stereo pastiprinātāju, nekā pilnu istabu malkas ?

 

Ju, tie subji aktīvie, viņiem saktas, rigondas un x-line sērijas tieši gatavas 5.1, lai tikai pieslēgtu resīveri.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Subis aktīvais (lai gan, kāda tam nozīme, ja resīveris ir?), resīveris nekāds dārgais neizskatās, bet nav arī noname Ķīnas brīnums, kādus gadus desmit vecs Sony. Gan, gan, pašlaik ir divas kkādas mūzikas centra tumbas lietošanā, neteiktu, ka sūdzos, nav man lielas prasības. :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , celtnieks teica:

Subis aktīvais (lai gan, kāda tam nozīme, ja resīveris ir?)

pamatā resīveriem nav aktīvā kanāla priekš subja, ir tikai atbilstoša lineārā izeja.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Kaspars12 teica:

Ja mūziku, tad varbūt labāk nopirkt divas labas skandas un stereo pastiprinātāju, nekā pilnu istabu malkas ?

Nu nu, kāpēc nevajag mūzikas video baudīt labā daudzkanālu skaņā? 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Ar mūziku biju domājis to klasiskā izpratnē.

 

Vai šis ir tas gadījumus, kad baudīs mūzikas video labā daudzkanālu skaņā? Nez vai! Veco resi pieslēgs austiņu ligzdai vai labākajā gadījumā iepirks optikas kabeli un pados uz resi, beigās ja resim ir kodeki - uzsimulēs kaut ko līdzīgu 5.1 vai ieslēgs 4ch mode, kur no katras skandas būs savs vokāls un no labas, korektas daudzkanālu skaņas ne smakas :D

 

pirms 4 stundām , celtnieks teica:

pašlaik ir divas kkādas mūzikas centra tumbas lietošanā, neteiktu, ka sūdzos

 

Ja viss apmierina, tad tos 400 euro labāk ielikt jomā, kura patīk/aizrauj vairāk. Nav šim komplektam 400 euro limonādes cena. ss tāds vēl labu laiku var pastāvēt.

Labots - Kaspars12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaut kādā mērā piekrītu, jo tīrā stereo režīmā resis ir švakāks par stereo pastiprinātāju, bet klausos daudz koncertus ar daudzkanālu skaņu un izbaudu. Kā jau te citā topikā minēju, izbliezu resi ar klasisko mūziku un pilno daudzkanālu skaņu, roku mierīgi turēja. :D

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Ja tiešām ko gribi paņemt, tad te ir labāka limonāde, atliek piepirkt kādu mūsdienīgāku resi vismaz ar hdmi.

original.jpg

Link to comment
Share on other sites

Paldies, es atkal biju iedomājies, ka baigā limonāde... papētīju pats arī SSu un liels bija pārsteigums, ka audiolietas gandrīz vispār neko salīdzinoši vairs nemaksā. Tad jau nav kur steigties. :)

Link to comment
Share on other sites

Cik es kaut ko esmu mēģinājis pēdējā laikā tirgot, ir sajūta, ka cilvēkim vispār naudas nav kādām mantām. Ja arī ir, tad pērk veikalā, nevis ko lietotu vai tml.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , ju teica:

Cik es kaut ko esmu mēģinājis pēdējā laikā tirgot, ir sajūta, ka cilvēkim vispār naudas nav kādām mantām. Ja arī ir, tad pērk veikalā, nevis ko lietotu vai tml.

veikals dod lēzeno ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu bet liela daļa jau ir kosmonautu ...150 eur par40 30 gadīgiem verķiem ir garām...tak tad pielikt biku un jaunu nopirkt...nav jau vecs konjaks...visi tie čarkstošie poči...ut.t ..

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Tas Technics, ko tirgoju, piemēram, ir bez vispār nekādiem tehniskiem defektiem, nebaidīšos teikt, ka tik pat labs kā 1977. gadā tikko no veikala plaukta, tāpēc tie paši 150, imho, ir atbilstoši. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu man Salūtam ir gribētāji pa 120,Festivālu negribu tirgot, bet tam ir cena vēl augstāka, veco Leica foķiku lēnām ārzemēs tirgoju, neteikšu, ka viss kas ir vecs ir krāmi, bet liela daļa jā. :)

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Man vsx415 guļamistabā stāv. Labs aparāts. Pēc 10 gadu lietošanas nobira vadības mikrenes. Remonts 20 eur. Meistars teica, ka šim aparātam ir labs trafs un vispār laba uzbūve. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
VebKamera

Sorry par beztēmu, bet man te vienu Denon resīveri (relatīvi vecu) savajadzējās labot. Atceros, ka forumā tika dotas kordinātas vienam meistaram Ogrē. Sit nost, bet nekādīgi nevaru atrast. Kāds var iebakstīt man ar pirkstu kur tas bija?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...