Jump to content

.mkv apstrāde


constrig
 Share

Recommended Posts

Apple QuickTime

tur var arī ērti nomainīt skaņas celiņu ar citā programmā pielabotu celiņu

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Ar ffmpeg no maini konteneru uz dajebko bez konvertēšanas vai izvelc atsevišķi video un audio strīmus, bet vispār vajadzēja ņemt. Kas tai mkv dzīvo iekšā, tb ko rāda mediainfo? 

Link to comment
Share on other sites

Tad lūk, Juri! Lietojot QuickTime tas viss tev nav jāzina, vienkārši saglabā kā... mov vai cits formāts, bez konvertācijas, bez maksas, ātri

Link to comment
Share on other sites

Iesaku nākotneo uzlikt softiņu mediainfo, kurš parāda arī kodekus. Tev Premiere pajauna, tb ņem UHD citos formātos? Es baroju drona uhd video i mp4, i mov i mkv. Problēmu nav bijis. Ja nav nekas privāts vari uzmest uz failiem. lv patestēt. 

Link to comment
Share on other sites

2018.04.21. , 21:22, abi teica:

Tad lūk, Juri! Lietojot QuickTime tas viss tev nav jāzina, vienkārši saglabā kā... mov vai cits formāts, bez konvertācijas, bez maksas, ātri

Tad lūk Boni, pirms dot padomus ir vērts mazliet saprast kur ir problēma... :D

Link to comment
Share on other sites

Eu!   Kur?

 

P.s. man darbojas, neredzu iemeslu kāpēc lai constrig nedarbotos. OK, ja tiešām tas nerisina, nu neko, tad var meklēt citu variantu. Un vispār  - atslēgas vārds ierakstam "Juris"

Link to comment
Share on other sites

Tur ir H265 utt., bet Tu nemainies. Vismaz kaut kāda stabilitāte mūsu nemierīgajos laikos...

Link to comment
Share on other sites

Autors tak neko par H265 nav teicis, bet mans Premier atbalsta importu/eksportu H265. OK. man vienalga. Priecīgu vārdadienu autor!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...