Jump to content

Monitors QHD uz FullHD


xp
 Share

Recommended Posts

Ir monitors, kam native izšķirtspēja ir 2560x1440

Viss baigi labi IPS matrica - krāsas labas viss ok, tikai ar spēlēm ir problēmas.

Ja uzliek spēles ar Full HD izšķirtspēju (var spēlēt uz ultra), tad bilde ir miglaina. Vai kaut kā nevar to spēļu bildi uztaisīt skaidrāku?

Link to comment
Share on other sites

Nē, tur jau ir tā lielā LCD problēma, labā bilde tikai pie noteiktas izšķirtspējas :biggrin:, nav CRT, liec ko gribi!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es kaut kādus eksperimentus pavaicu. It kā var to FullHD dabūt skaidru bildi, bet tad pats attēls vairs nav full screen.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu kā jau pats droši vien saprati, tev divi varianti 1) spēlēt native izšķirtspējā; 2) spēlēt windowed variantā, kur spēles renderētie pikseļi sakrīt 1:1 ar monitora. Vari pamēģināt 2560x1080 ar melnām horizontālām malām - vizuāli tas man šķiet vismazāk sāpīgi, un video kartei arī par 25% mazāk darba. Bonusā spēlēs, kuras atbalsta 21:9 ratio, būs stipri plašāks redzamības leņķis nekā 16:9

Link to comment
Share on other sites

Laikam jau tā būs jādara. Nu man ir GTX1070, kas tāpat labi tiek galā ar QHD, bet nu uz ultra pa īsu.

P.S Tā jau monitors ir ok!, esmu tāds svētdienas geimeris (kad galīgi nav ko darīt, tad kaut ko uzspēlēju)

 

Link to comment
Share on other sites

Ir kāds specifisks iemesls, kādēļ vajag to ultra? Ja ir izvēle, man personīgi vienmēr vizuāli labāk ir paticis augstāka izšķirtspēja, zemāki settingi. Vēl arī piemēram, vajadzība pēc AA, AF un atsevišķām citām fīčām samazinās pie lielāka ppi, kas parasti ir QHD un UHD monitoriem salīdzinājumā ar FHD.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc arī parasti pirms pērk domā vai PC spēs to visu pasākumu pavilkt. Palaižot zemāk settingus viss izskatīsies labāk tāpat par non-native izšķirtspēju ar ultra settingiem.

Link to comment
Share on other sites

Ir ok! PC es pirku primāri priekš darba, kur tik augsta izšķirtspēja monitoram bija nepieciešama. Un arī ikdienā kaut vai netu browsējot ar QHD ir labāk. 

Kā jau teicu, reti ir nepieciešams kādu geimu uzspēlēt, tāpēc pirms pirkšanas tas nebija primāri.

Kad vairs mans PC nevarēs jaunākās spēles vairs pavilkt QHD, tad gan jau piemeklēšu kādu FullHD moni, kā otru priekš geimiem utml. lietām.

Paspēlējos ar tām izšķirtspējām, nu tur taisnība, nekas nav labāks par native.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...