Jump to content

Meklēju skaļruni RAS8P22-B


 Share

Recommended Posts

Kā jau mūsdienās, diemžēl, vieglāk būs ko jaunu nopirkt vietā.

Tur oriģināli ir 8cm skaļrunis , @Ronaldsiesaka 10cm, pie tam koaksiāli. OK, gan jau tas oriģinālais ir platjoslinieks. Bet tad tāpat, vēlams uzreiz abus mainīt.

Skatoties uz oriģinalajiem stiprinājumie, tur arī standarts nederēs. Nāksies ķīmiķot. 

Iespējams, var jau arī 10cm tur iemānīt. 

Skaties, varbūt tomēr ebay var oriģinālu atrast.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , ju teica:

, @Ronaldsiesaka 10cm, pie tam koaksiāli.

Es pirmo linku no kataloga kas +/- derēja iemetu.

Tur jāņem vecais skaļrunis, jābrauc uz veikalu un jāpiemeklē pēc izmēriem! 

LV oriģināla nekur nebūs 100%!

Nu jā, vēl paliek ebay, aliexpress, utt utjp. Bet tas būs ilgi. Vismaz es neredzu jēgu te iespringt jo tā iekārta tāpat skan kā mizkaste. Ieliekam po kādu skaļruni lai grab tālāk! ;) 

Link to comment
Share on other sites

Kā magnetola, viņa skan lieliski. Ebajā uz sitiena neatradu, Aļikā ir kautkas līdzīgs.


p.s.

Nekad Lemonā neesmu bijis, tur ir kaut kas uz vietas? Argusā ir švaki ar skaļruņiem. Pie kam, nevēlos pārtērēties.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ggg97 teica:

Nekad Lemonā neesmu bijis, tur ir kaut kas uz vietas?

Tur ir viss uz vietas kas katalogā! 

 

1 stundu atpakaļ, ggg97 teica:

viņa skan lieliski.

Te nu bez komentāriem... Moš kādreiz paklausies kā normāla audiosistēma skan, lai nebūtu vārds "lieliski" pret plastmasas miskasti jālieto......

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

reku ielikt šitādus

 nu tad vēl kāds labs stereo čipamps jāiestūķē ar barošanu, droši vien kaste no iekšpuses uzmanīgi jāpasiprina izlīmējot ar šķiedru un sveķiem. 

un beigu beigās kādā 500euro budžetā būs tīri tā neko magnetola garažai, "aitas ādā" :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Ronalds teica:

Moš kādreiz paklausies kā normāla audiosistēma skan, lai nebūtu vārds "lieliski" pret plastmasas miskasti jālieto.....

 

pirms 13 stundām , ggg97 teica:

Kā magnetola, viņa skan lieliski

 

@Ronalds tad jau vari teikt ka nekam neder arī neviena bluetooth tumbiņa vai stock auto audio (izņemot ja Bose vai taml.). Nē. Kā magnetolas šitie plakanie panasoņiki skan tiešām ļoti ok. Eh, ieejas gan viņiem laikam nebija, līdz ar to tāds stipri ierobežotāks pielietojums straumēšanas laikmetā.
Izņemot, ja patīk lodēt:

 

Link to comment
Share on other sites

@ggg97, kura vieta skaļrunim ir izbeigusies? Jā, tas būtu diezgan izvirtīgs risinājums, bet varbūt ir vērts nest pie pārtinējiem? Varētu būt lētāk un ātrāk nekā atrast oriģinālu aizvietotāju. Kādi ir aktuālie pārtīšanas cipari, 20, 30€ par skaļruni? Ja man gribētos sačiņīt šādu aparātu, ja tas visādi citādi ir mint, es, iespējams, izvēlētos šādu risinājumu.

Link to comment
Share on other sites

4/15/2018 , 00:10, 138 teica:

bet varbūt ir vērts nest pie pārtinējiem?

5 Eur vērtu skaļruni pa 20 eur pārtīt....  :D

4/15/2018 , 00:03, 138 teica:

tad jau vari teikt ka nekam neder arī neviena bluetooth tumbiņa vai stock auto audio

Jā! Stock auto audio pa lielam skan tā, ka man asaro ausis..... Un te es nesaprotu - uz konvejera nopakot durvis un uztaisīt normālu akustisko noformējumu skaļrunim maksātu kapeikas. Bet nē..... 

Link to comment
Share on other sites

Lielākai dālai pietiek ar to, kas ir no rūpnīcas, tauta masveidā pērk kaut kādus bluetooth skaļruņus, kur ir viens pīkstulis un pasīvais izstarotājs, kas nosaukts pat kaut kādu super bubinātāju. Un lielākā daļa laimīga. Tā viš i. 

Un auto ražotāji cenšas iekāst kapeiku cik tik vien var, jo viņiem katru gadu akcionārām jāastkaitās, par cik augusi peļņa, citādi var arī labi apmaksāto vietiņu pazaudēt.

 

Jāuzraksta man, varbūt, ko pa brīvidienām vienam auto sadarīju, lai gan faktiski neko īpašu.

Link to comment
Share on other sites

4/16/2018 , 05:14, Ronalds teica:

5 Eur vērtu skaļruni pa 20 eur pārtīt.

Ja nav iespējams nopirkt aizvietotāju ne par 5, ne par 20 €, tad kāpēc ne?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...