Jump to content

Vinila atskaņotāji


Zuceks
 Share

Recommended Posts

inteens
pirms 1 stundas , Didzis teica:

testa plate

Ātrumā atradu, maksā 39 eur, ko tad viņa dod ārā, negribu ps dienu guglēt. Man tikai ar maģa testlentu ir bijusi darīšana.

Link to comment
Share on other sites

Man Testa skaņuplates vairākas vēl no REMR laikiem, kad tai peļu-žurku slazdu rūpnīcā biju praksē. Var gan detonāciju mērīt, gan frekvenču raksturlīkni, gan kropļojumu koeficientu un ir pat pilnīgi gluda, lai skatingu noregulētu konkrētam adatas piespiedējspēkam gan centrā, gan ārmalā. Cita lieta, ka to visu 99% klausītāju nevajag un par regulēšanu naudu maksāt neviens negri, kautkas skan un ir labi. Maksimālo skaņas kvalitāti lai izspiestu, baigais čakars regulēt un ko tur regulēt lūznim, kuram detonācija un disks kā lupata staigā. Tikai ļoti augstas klases atskaņotājā ir vērts ieguldīt darbu un maz kurš to novērtē. Īstenībā vecos laikos netiku redzējis, ka REMR rūpnīcā kāds tās testa plates izmantotu. Ar āmuru pa disku regulētājs uzsita, lai nemet un tonarmu ar pirkstiem pielieca.  Testa skaņuplates par kūkas gabalu no noliktavas pārzines izbičoju. Viņa pati nezināja, kam tie diski vajadzīgi. Var jau būt konstruktoru birojs izmantoja, bet ražošanā gan netiku redzējis, ka pielietotu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

inteens

Es to testlentu, vēl no Krievijas pa pastu pasūtināju, dēļ diviem maģiem, tagad guļ plauktiņā,kā muzeja eksponāts.

Par tādām testa platēm tikai tagad izdzirdēju, paldies, izglītojoši:).

Link to comment
Share on other sites

Tak jebkurš Tidal/Apple Music utt abonaments skanēs labāk par jebkuru plati.

Bet ir pjuuristi, kam vajag to pašu procesu un baudīt tās sekundes kur tu plati liec virsū. Kam viņiem kaut kādas testa skaņas un regulācijas, viņi tiecas pēc kā cita. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

spameris

cik es te paskatos  bildes plašeniekiem, lai viss būtu pačotna tai pamatnei ar jābūt vismaz dzirnakmens lielumā/smagumā.

Link to comment
Share on other sites

Normāls griežgaldiņš pats par sevi ir 10+kg.

Tad tā pamatne vairs nespēlē tik lielu lomu.

 

Pirms 25 minūtēm , Zin... teica:

kam vajag to pašu procesu un baudīt

 

Tas jau neizslēdz arī kvalitatīvos kritērijus.

Labots - msp
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Gribi kvalitāti - klausies digitālus ierakstus vai super lentes

Link to comment
Share on other sites

spameris
Pirms 49 minūtēm , msp teica:

Normāls griežgaldiņš pats par sevi ir 10+kg.

Tad tā pamatne vairs nespēlē tik lielu lomu.

es jau neko, tik nedaudz pasmaidu par šiem te https://ej.uz/ivgy, lai gan nekas man nebūtu pretī ja būtu kāds tāds :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...