Jump to content

Specifiski konektori(socketi) internetā


2.0
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

padalieties, lūdzu, kur internetā varētu sameklēt specifisku konektoru (ebay, aliexpress, banggood etc jau esmu pārracis bez rezultātiem). Ir rezultāti, kur var iepirkt vairumā, taču tas man, protams, neder.

Tātad meklēju pēc atslēgas vārdiem:

9 pin MINI DIN right angle female socket (vēršat uzmanību atšķirīgai atstarpei starp piniem vidējā rindā). Paldies.

Vēlos šamo pārlodēt savam vecajam Logitech Z3 wooferim, laika zobs pagalam izļurkājis :]

Mini-DIN-connector-9-pin-Right-Angle.jpg

 

Labots - 2.0
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , 2.0 teica:

Ir rezultāti, kur var iepirkt vairumā, taču tas man, protams, neder.

ja jau esi precizi atradis razhotaaju/ kodu , ar vairuma piegaadi, tad gan jau ka var atrast arii kas atvediis vienu ... padalies ar to ko esi atradis ....

farnell/mouser/digikey/tme ?

Link to comment
Share on other sites

Nē, Tevis minētajos un citos līdzīgos populārajos nebija vispār nekā. Atradu pie jeņķiem, bet tiem nav šippinga ārpus štatiem + muita. Savukārt ķīnā ir vairumnieki, kas tirgo partijas pa 2000+ vienībām.

https://www.alibaba.com/product-detail/Dip-Mini-Din-9-pin-connector_60279044540.html?spm=a2700.7724857.main07.27.9146c18exPXKvF

Labākais, ko atradu bija 10 konektori pa 10 eiro, bet neceļas roka tik muļķīgi iepirkties, lai gan pagaidām tas ir vienīgais reālais variants:

https://www.aliexpress.com/item/10pcs-lot-MD-Housing-Female-DIN-9-Mini-Pin-S-video-Adapter-Socket-Mini-DIN-Port/32836375727.html?spm=2114.10010108.1000014.3.5ecc513eE0WZpG&traffic_analysisId=recommend_3035_null_null_null&scm=1007.13338.98466.000000000000000&pvid=a753ee28-fea3-4b9b-af30-67411640b17d&tpp=1

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Man ir arī kaut kur tādas datortumbiņas, briesmīgs risinājums, ja taisies tur veltīt tik daudz laika jaucot ārā, tad ieteiktu pārtaisīt abus galus uz D-sub, kā tas ir pārējām logitech sērijām, vismaz konektors tiks iestiprināts ar divām skrūvēm un būs, teiksim tā, mūžīgs.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 2 stundām , ggg97 teica:

Tai pašā aļikā

 

pirms 1 stundas , M_J teica:

Varbūt šis der?

Gan viens gan otrs ir ar nepareizu pinu atstatumu

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Kaspars12 teica:

Man ir arī kaut kur tādas datortumbiņas, briesmīgs risinājums, ja taisies tur veltīt tik daudz laika jaucot ārā, tad ieteiktu pārtaisīt abus galus uz D-sub, kā tas ir pārējām logitech sērijām, vismaz konektors tiks iestiprināts ar divām skrūvēm un būs, teiksim tā, mūžīgs.

Priekšlikums izklausas lāga! Varbūt tā arī būs jādara.

Link to comment
Share on other sites


image.png.b0376a57f10b5f157a3cbdd25cf8fdb1.png

Ir vairākiem labots.
Mana izvēle bija pārtaisīt uz 2 aviācijas spraudņiem.
Tika dalīta vadība un audio izeja katra uz savu.
Realizācijas attēlus šobrīd neatrodu.

 

Link to comment
Share on other sites

Skatos uz to @Nitram Speakers spraudni ar diviem vadiem un tomēr domāju, ka tas nav pareizi. 

 

Pamazām saprotu, ka dzīve ir ļoti mainīga un neparedzama un to atvieglo ja viss ir modulārs.

 

Tādēļ piedāvātu signālus pa "tulpēm" vai DIN un speakers pa "banāniem"

 

Vai vismaz DIN tipa.

 

 

 

 

 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kādas tulpes, tev tur būs 5 konektori uz aizmugures paneļa :D

 

Nevajag atklāt Ameriku, ka jau sen logitech un citi datortumbu ražotāji izmanto dsub9, kas ir arī skrūvējams, lai kontakts būtu stabils un ilgmūžīgs.

Link to comment
Share on other sites

manuprāt šāda ir "normālu" datortumbu aizmugure 

x03sm.jpg.pagespeed.ic.VqCybTfOp_.webp

 

Prasās vēl izvilkt laukā aktīvai skandai, ka vadi uz skaļruņiem iet caur banāns ārā/ iekšā ar peremičku, lai kad sakārojas, var piespraust citas skandas pie iebūvētā past. vai otrādi. šīs izmantot kā pasīvas skandas.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Ko tu Usins lieto darba dienas rītā ? :D

 

Amps ir vienā skandā, to pasīvi izmantot normālā veidā nav iespējams. Ieliekot šo microlab bildi nekas neatrisinās autora gadījumā, jo autoram vadība arī ir uz vada. Šeit kastē.

 

Tam logitech z3 ir 9pin, likt to visu pa rca/4mm banāniem tev šķiet labāks risinājums par vienu d-sub, kā tas oriģināli ir logitech z5500, z623,z2300, z906 utt. ?

Labots - Kaspars12
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...