Jump to content

WIN atslēga


Rihardss
 Share

Recommended Posts

Sveiciens! 

Pieļauju, ka kāds strādā uzņēmumā, kur ir "tonna" ar datoru lūžņiem un tie iet uz utilizāciju. Iespējams, ka uz tiem ir kāda neizmantota online win atslēga, sākot no win7. Ja nav žēl, varbūt varat to man atsūtīt PM? :)

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

2018.04.8. , 14:19, Lcs006 teica:

Windows 10? How about NO!

Nezinu, kas ir pret Win10, manuprāt ļoti laba OS parastam lietotājam, piemēram, man. Ja gribās kaut ko sarežģītāku, tad var uzstādīt dažādus Linux paveidus, kur nepieciešams vadīt komandas teksta formātā. Papildus vēlos piebilst, ka ne visas programmas ir savienojamas ar Linux OS.

Link to comment
Share on other sites

2018.04.8. , 11:34, shadow118 teica:

Ebay lētāk

Paldies par ideju! :) Vienmēr esmu šaubījies vai atslēga strādās, bet nu ar pāris dolāriem var noriskēt, kas ir vienāds ar 0.5 Labieša alu :D 

 

PS* Paldies visiem, kas nevar palīdzēt, pat ne ar ieteikumu, bet tajā pat laikā atbalsta mani ar "-" zīmēm reputācijā :thank_you:Kungi - ļoti cēli no jūsu puses!

Labots - Rihardss
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Rihardss teica:

Ja gribās kaut ko sarežģītāku, tad var uzstādīt dažādus Linux paveidus

Otrādak - ja gribas ko vienkāršu, uzliek *buntu un hujārī vesels. Komandrinda nav jāaiztiek lietotājam vulgaris it nemaz. Un nafig neta/films lietotājam Win?

 

P.S. man g2play atslēgas 100% strādājušas..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Lcs006 teica:

Un nafig neta/films lietotājam Win?

Neesmu pārliecināts, vai manam padēlam, darbosies "steam" spēles, kuras viņš tur dažkārt dzenā. Protams, ka weblapas, online filmas un youtube strādās.

Programmatūras atslēgas no tādiem saitiem, tajā skaitā ebay, nekad neesmu iepriekš pircis, tāpēc arī šaubījos. Ja reiz te forumieši saka, ka strādā, tad izmēģināšu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Rihardss teica:

Programmatūras atslēgas no tādiem saitiem, tajā skaitā ebay, nekad neesmu iepriekš pircis

Priekš kam jāmaksā kaut kapeika par pirātisku win??? Ja jau pirātisks, tad kačājam, laižam aktivizatoru un lietojam! 

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Diemžēl ar Windows 10 ienākšanu līdzi nākusi bloatware. Kura man nav bijusi vajadzīga un nelietošu. Ja es pērku Windows par EUR200, tad kāda velna pēc ir tur bloatware. Candy Crash, facebook utml. Tāpēc esmu pārgājis uz Unix-like OS.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Ne tikai bloatware. Arī slimīga telemetrija un nekontrolējami apdeiti, kas datoru noliek mierā visnepiemērotākajā brīdīdī vai arī fonā sāk parazitēt un ir jūtama bremze.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis
2018.04.8. , 14:19, Lcs006 teica:

Windows 10? How about NO!

Windows 10 LTSB

Link to comment
Share on other sites

haha :D antiwindowsisti.. nu tak nelietojat.. pīkstuļi.. bet tā jau ir.. vienmēr ir kāds neapmierinātais vai nu sava tupuma vai pārgudrības pēc..

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Guncha teica:

un ir jūtama bremze.

ja sēdi uz celerona un 5400rpm diska, tad cepuri nost par tavu patriotismu CCCP laikiem, sēdi vien tālāk.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , snukurins teica:

Linux veidīgajiem bezmaksas produktiem var pieslēgties tipa tā kā ar RD vairāki lietotāji reizē?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , AlCohol teica:

ja sēdi uz celerona un 5400rpm diska, tad cepuri nost par tavu patriotismu CCCP laikiem, sēdi vien tālāk.

Tas ir arī uz i3 un SSD. Gan arī Tu kādā dienā sapratīsi, ka Win10 ir sūds un kādai jābūt labai OS. Ironiski, ka viena daļa kvēlākie Win10 slavinātāji bieži ir tie kuri sūdzas, ka tai malware/bloatware OS ir kaut kādas problēmas un vairs nedzied slavas dziesmas. Kaut vai te pat Win10 topikā tas ir redzams.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , Guncha teica:

Gan arī Tu kādā dienā sapratīsi, ka Win10 ir sūds un kādai jābūt labai OS.

es katru darba dienu torčīju gan negrafiskā FreeBSD, CentOS, gan grafiskos debiāņos ar xfce. ja man vel vakarā ar tiem linux, unix gļukiem būtu jācīnas, tad atmestu datoru kā tādu un paliktu pie telefona.

par updeitiem pilnīgi pofig, control panel varētu būt, ka vienīgais, kas tracina - reizi pāris mēnešos. bet pārējais, kas slēpjas tajā start menu, pilnīgi pie tirsas. nospiežu kompim no rīta power pogu, nepaspēju pat bikses uzvilkt un w10 jau ielādējies, dari ko vēlies. ar w7 salīdzinot - w10 nograuj jebko un 99% pats windblows ar problēmu tiks galā pēc pāris restartiem, ja w7 kaut kas nobruks, kudi ātrāk būs pārinstalēt un visu pa jaunam salikt, nekā vel mēģināt un labot.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

Autors var mierīgi iztikt bez šīs Windows atslēgas. Viss darbojas arī neaktivizētai sistēmai.

Link to comment
Share on other sites

Ja runa ir par kantori(attiecīgi win softi, kuriem var nebūt alternatīvas uz citas OS) - tad jautājums, kas tas par tādu kantori, ka nevar paņemt legālu Win. Vienalga vai Home vai Pro. Ja nevar - tad var būt jāietaupa uz admina, un pēc īsa brīža varēs to atļauties?

Ja mājās - tad kāpēc to atslēgu vispār vajag? Tak ir alternatīvas OS(kuras spēs pildīt vajadzīgās funkcijas) un varianti, kā Win aktivizēt...

 

Neoficiālie varianti, t.sk arī neaktivizētie - jebkurā brīdī var beigties.

 

Lai nu kā - Win cenas(ne OEM):

Home - ~145 EUR

Pro - ~ 259 EUR.

USA gan viss šis ir lētāks...

 

Tātad, ja tomēr kantoris:

  1. Adminam ir jāzin vai vajag pro;
  2. Attiecīgi arī KANTORIM jālemj par iegādi.

Mājas:

  1. alternatīva OS;
  2. Ja Win, iegādājamies, lai vēlāk nebūtu probzas.

 

Labots - rubb
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 3 stundām , Guncha teica:

ka Win10 ir sūds

W10 nav vēl norūdzis, lai bez problēmām lietotu, ir jāpagaida! Savukārt W7 ne ar ko nav sūdīgāks, bet bankomāti joprojām uz XP sēž!

 

pirms 6 stundām , erikonkulis teica:

Windows 10 LTSB

Šis ir diezgan prātīgs risinājums!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , viesturs0711 teica:

Šis ir diezgan prātīgs risinājums!

Tik, ka cena liela. Ja jāpērk vienam datoram, pieļauju, ka cena stipri liela sanāk.

Link to comment
Share on other sites

Domāju ka uzņēmumi var. Minimums liekas ka bija 5 licenzes. Un maksā tas vairāk kā parastais win.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , raiviic teica:

ja vien nav skops :D

Tajās saitēs zem programmatūras tips - upgrade. Tas nozīmē, ka tai cenai jāpiepluso vēl legāla Windows cena, no kura tu apgreidosies, ja nepieciešams jauns dators, bet retail versijas tev nav. Pareizi es saprotu? Kodīga cena. Labāk es aizžmiedzu acis, kad tinu garām MS Store ikoniņai (vai Xbox ikoniņai...), gadījumā, ja man no tādām vēmiens nāk..., toties dzīvoju ar priecīgu apziņu, ka W10 kā apgreids man bija bez maksas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , snukurins teica:

Es nesaprotu kurā brīdī tev un citiem viņas traucē?

Man netraucē. Es ironizēju par tiem, kuriem «traucē».

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Traucē apdeiti kas neliek mieru! LTSB ir risinājums.

Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu, uz Enterprise apgreidoties var no Pro, no Home nevar. Apgreidoties uz Enterprise LTSB? Pieļauju, ka no Enterprise parastā, nevis no Pro pa taisno.

Uzskatu, ka parastam lietotājam ir diezgan muļķīgi skatīties Enterprise, vēl jo vairāk LTSB virzienā. Gan dēļ stipri lielākās cenas, gan arī dēļ tā, ka nekad neizmantos parastais lietotājs Enterprise priekšrocības, nebūs vajadzīgas.

Link to comment
Share on other sites

Un strādā?

Link to comment
Share on other sites

@jema Jā.. strādā.. iekš setup.office.com ievada ms kontu.. atslēgu, izvēlas valsti/valodu nokačā instalācijas sākumfailu.. to palaiž un viss notiekas.. ātri ieienstalējās.. pēc tam palaid jebkuru programmu un aktivizējās arī bez problēmām. Uzliku LV versiju.

 

@vvv a pa lielam citu variantu tur nav...

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , jema teica:

Un strādā?

не ломай кайф! :punish:

Link to comment
Share on other sites

ko tur lomats vai nelomats :D strādā.. un 2 eur jebkurā gadījumā nav tā summa par ko matus plēst :D

Link to comment
Share on other sites

Gan jau ka pirāti atkoduši ms office atslēgu ģenerācijas algoritmu. Cita izskaidrojuma ofisa atslēgām pa šādu cenu nav!

Kas interesanti - tur noslēpumā......

Link to comment
Share on other sites

oficiāli.. uzņēmumu nevajadzīgās vai tml licences tiek pārdotas, ko pēc ES likumiem var darīt..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...