Jump to content

Vai esi manījis, ka Sprite sācis garšot savādāk?


Artic^MX
 Share

Vai esi manījis, ka Sprite sācis garšot savādāk?  

32 members have voted

  1. 1. Vai esi manījis, ka Sprite sācis garšot savādāk?

    • 15
    • 17


Recommended Posts

Sveiciens biedriem,

Vairāk vai mazāk par šo jautājumu cepjos vienatnē vai ar apkārtējiem, bet nu jāpamēģina pacepties internetā. :)

Situācija sekojoša.

Sprite dzēriens ~ pirms gada ir pamainījis receptūru, un nu jau visi sastopamie Sprite ir ar maziem pelēkiem burtiņiem "Maz cukura".

Liekas, ka ir aizstāts cukurs ar saldinātājiem.

 

Tad nu jautājums... vai esat šo izmaiņu pamanījuši?

 

Man te apkārtējiem viedoklis apmēram tāds, ja nebūtu neko jautājis, tad nebūtu arī pamanījuši.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu pamanījis, Spirtu nelietoju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es kādu gadu nebiu dzēris, tad reiz nodomāju koliņa apnikusi, fanta vispār nekāda, davaj ieķeršu sprite. Fig tev, galīgi vairs nav tā garša, kas bija, it īpaši kad atšālējas, es labāk listerine dzeru, nekā to samazgu.

Nu neko, atmetu ar roku sprite un sūcu savu enjoy.

Link to comment
Share on other sites

šādi jautājumi ir bezjēdzīgi.. jo katram ir sava garšas maņa.. katrs uztver garšu savādāk.. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Neesu mēģinājis Spritu vairak kā gadus 10, jāpamēģina vai garšo vēl kā iedomājos.

Vaitad normālas limonādes veikalos trūkst ka jāpērk visādi Sprite, Colas utt.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Es personigi dzeru tikai Diet Coke vai Pepsi Max. Protams tas nenozime ka nedzeru parasto Coke. Bet nu man taa garsa ir ne visai. Bet peedeejaa drankjiigaakaa Coke ko dzeru ir Diet Coke ar Cherry. Peecgarsha vienkraashi nepatiikama. Taa kaa buutu samaltu piparu sauju apeedis.

631BC3F6-B26D-466B-917A-2BCD7AC8EB01.jpeg

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

vai tad ir te tik lieli plānprātiņi, kas šo mēslu dzer?, tai skaitā arī pārējos veikalā nopērkamos cukurūdeņus?, un ja kāds te dzer, tad šiem tiešām smadzenes ir pakaļā .......

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 3
Link to comment
Share on other sites

Baigi daudz planpratinu pasaulē :(

 

"How many drinks does The Coca-Cola Company sell worldwide each day?"

"More than 1.9 billion servings of our drinks are enjoyed in more than 200 countries each day."

Link to comment
Share on other sites

Artic^MX
(labots)
1 stundu atpakaļ, CAP teica:

šādi jautājumi ir bezjēdzīgi.. jo katram ir sava garšas maņa.. katrs uztver garšu savādāk.. 

Vispār jau jautājums ir tieši tāpēc, ka katrs garšu uztver savādāk.

Varētu pat teikt, ka gribās saprast vai cilvēki sajūt, ja cukuru aizstāj ar saldinātājiem.

Pirms 16 minūtēm , alusbundza teica:

vai tad ir te tik lieli plānprātiņi, kas šo mēslu dzer?, tai skaitā arī pārējos veikalā nopērkamos cukurūdeņus?, un ja kāds te dzer, tad šiem tiešām smadzenes ir pakaļā .......

Es jau ar tā domāju, tak nafig dzert visus tos mēslus, ja var tikt pie normāla alus. :)

Labots - Artic^MX
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 7 minūtēm , Zin... teica:

Baigi daudz planpratinu pasaulē

ir jau arī ......, no veikalā nopērkajiem bezalko šķidrumiem , lietojams ir tikai Boržomi 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Artic^MX
Pirms 51 minūtēm , AndrisBB teica:

Neesu mēģinājis Spritu vairak kā gadus 10, jāpamēģina vai garšo vēl kā iedomājos.

Vaitad normālas limonādes veikalos trūkst ka jāpērk visādi Sprite, Colas utt.

 

Kas skaitās normāla limonāde?

Sprite man kādreiz pat ļoti patika.

Mans viedoklis ir tāds, ka lai labāk pieliek cukuru nevis cukura aizvietotājus, bet diezgan daudz ražotāju izmanto aizvietotājus.

Link to comment
Share on other sites

Nez, ikdienā ūdeni, Zero kolu, kādu Schweppes iedzeru, nomiris neesmu.

Kolas sastāvā īsti neko indigu arī neredzu, ja nē, sen jau kāds būtu izmantojis izdevību un iesudzejis šos. Pepsi negaršo gan :(

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nebiju kādu laiku pircis sprite, nesen paņēmu, bet man arī likās pretīgs palicis. Labāk 7up.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 41 minūtēm , Artic^MX teica:

Kas skaitās normāla limonāde?

Brendiem īpašu uzmanību nepievēršu, atkarīgs no tā, kas ir veikala piedāvājumā. Ir veikali, kur nekā cita par Kokokolām utml nav.

Sanpellegrino ir labs, grūti pat izlemt kura no garšām labāka, it īpaši karstumā atver aukstu bundžiņu un padzerties. Ir daudz un dažādi mazliet gāzēti sulas-minerālūdeņa maisījumi, no tiem vismaz var padzerties, kamēr iedzerot kolu gribas vēl.

Ir visādas naturālās citronu limonādes.  

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Artic^MX

Laikam uzzīmējās mazliet nepareizs priekšstats. :)

Ikdienā, protams, ka šīs limonādes nav galvenais šķidruma avots.

Par sprite man laikam lielākā škrobe tāpēc, ka tas tika izmantots kopā ar martini.

Kaut kā patika tas kokteilis, bet nu jau vairs nevar iedzert.

 

Diez kāds sprite ir ārzemēs? Kāds ārzemēs varbūt var nobildēt etiķeti, kur rakstīts ogļhidrātu daudzums?

Kādreiz bija ~9g/uz100g, tagad ~2g/100g

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tad uz veikalu jāiet, lai tiktu pie Sprita :)

Es alkaholu praktiski nelietoju, janu vienīgi kādu šampi uz jaungadu vai retu sidru/aliņu (alus gan diezko negaršo), ja iet uz pabu. Kas vainas visiem tiem Schweppes mixer'iem, tam tak viņi arī domāti, lai miksēto kokteiļos.

Dīvains padzēriens ir AloeVera veidīgie, ja veikalā redzu, tad paņemu kādu 6paku. Ir ar dažādām garšām.

233914011_0_640x640.jpg?identifier=2d1f0

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Jā, manuprāt, garšo krietni draņķīgāk nekā pirms kāda laika (nezinu vai pirms gada vai vēl senāk).

Pats to jau labu laiku kā nepērku, bet, kad tagad sanāk to pie kāda iedzert, tad uzreiz jāviebstas - agrāk tā nebija.

 

Priekš manis Pepsi Max ir vislabākis no necukurotajiem limonāžveidīgajiem dzērieniem, no "mūsējiem" (Cido) atkal Njoy Active nav ne vainas.

 

 

pirms 1 stundas , alusbundza teica:

ja kāds te dzer, tad šiem tiešām smadzenes ir pakaļā .......

Aprobežotais lauķis :dance3: Saprātīgs cilvēks ar tādiem apgalvojumiem nemētājas.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Artic^MX
Pirms 42 minūtēm , AndrisBB teica:

Dīvains padzēriens ir AloeVera veidīgie, ja veikalā redzu, tad paņemu kādu 6paku. Ir ar dažādām garšām.

Šitie man arī riktīgi patīk, bet te atkal problēma. :D (man tās ir visur :D )

Tie, kas pārdodas NL, tie ir daudz reiz garšīgāki. Iekš LV tāda sajūta, ka būtu ar ūdeni atšķaidījuši.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 58 minūtēm , itanium teica:

Aprobežotais lauķis

tik pat labi es varu pateikt, ka esi aprobežots pilsētnieks .....

Link to comment
Share on other sites

Ja es par tēmu neko nebūtu uzrakstījis, bet tā vietā beztēmā uz****tu virsū visiem limpeņu lietotājiem, tad droši.

Adminsitrācija, atvainojos par šo.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 4 stundām , snukurins teica:

dārgs maita....

Tagad Maximā šis lētāks palika - 98 centi litra pudele! Garšīgs maita!


Man dikti garšo parastā kola. Starp citu štatos kolai garša mazliet skābenāka, savukārt pie mums tāda saldenāka. Štatu kola man garšo vislabāk!

Link to comment
Share on other sites

Es vienreiz netīšām iedzēru to diētisko Sprite. Gribējās saturu izliet. Garšojas pēc "sabojāta" gāzēta ūdens. It kā parasts ūdens, bet tajā pašā laikā tāda dīvaina piegarša. To mēslu izdzerot pat kakls sāka sūrstēt. Tas pats ir ar diētisko kokakolu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zoom teica:

Tas pats ir ar diētisko kokakolu.

Pierod jau, tas pats ar tēju bez cukura - ja esi pieradis lietot ar, tad bez cukura liksies kaka. Ar laiku pierod un ir ok.

Pepsi Max man nu jau man liekas visai sakarīgs dzēriens :)

Link to comment
Share on other sites

Ja dienā nepatērē kilogramu cukura (un ikdienā patērē pietiekami kalorijas), tad neredzu iemeslu 1x mēnesī kādu 0.5L parasto CocaCola iedzert. Cita lieta, ja kļūsti atkarīgs un bez dienas devas nevari iztikt.

Link to comment
Share on other sites

Ta ari ūdens ir kaitīgs, ja parlieku daudz dzer :D

 

Bet nu, godīgi, neredzu nekādu atšķirību starp kolu un kkadu "bumbieriti" vai "limpo" , visos iekšā ir ūdens, gāze, cukurs un aromatizētāji... Kādēļ citiem tā kola liekas ka pats ļaunums, ej proties. Dēļ urbanajiem mītiem un krāsas?

Link to comment
Share on other sites

Latvijā nopērkamajam Pepsi un CC, parastajiem, nevis max/zero, šajā gadsimtā receptūra ir mainījusies vai nē, kā tad ir?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
pirms 14 stundām , alusbundza teica:

no veikalā nopērkajiem bezalko šķidrumiem , lietojams ir tikai Boržomi 

Tas nu gan viens pretīgs padzēriens. Varbūt pēc pohām, bet ne skaidrā prātā :) Vispār tos sālsūdeņus nesaprotu, kā var dzert - pēc tam slāpst 3x vairāk.  

 

Arī visādas kolas, limonādes un citus līdzīgus cukurotos dzerekļus nelietoju ikdienā, ja ir tēja, sula vai kefīrs. 

 

Šitie bija topā Spānijā, kad ārā karsts aiz loga. Atvēsina tāpat kā mūsu skābētas bērzu sulas. 

pirms 13 stundām , AndrisBB teica:

Dīvains padzēriens ir AloeVera veidīgie

 

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Esmu. Sprite dzeru reti, varbūt reizi pāris mēnešos, bet pagājušonedēļ sanāca nopirkt pudeli atšķaidīšanai, īsti neatšķaidījām, tāpēc palika divlitrene tad nu paprovēju tīrajā. DRAUSMAS. vienkārši tik ģiftīgs palicis. Noteikti pēdējā reize, kad LV versiju pērku.

 

Pirms 9 minūtēm , Mezavecis teica:

Vispār tos sālsūdeņus nesaprotu, kā var dzert - pēc tam slāpst 3x vairāk.

 

Sālsūdeņi ir jādzer tieši tādu iemeslu dēļ - dehidrācija, demineralizācija, jeb tautā - smagas pohas. Viss, kas pa nakti izsvīsts/izčurāts vai kā citādi izvadīts, tad tiek atgriezts organismā caur Boržomi u.c. mineralizētajiem dzērieniem, tādos gadījumos tie garšo lieliski, jo organismā šo sāļu nav! 

Link to comment
Share on other sites

Iekš Boržomi sāli nejūtu, tikai minerālus, precīzāk, sodu. Sārmaina vide neitralizē pārlieku skābumu,atvieglo dzīvi aizkuņģim u.t.t. Man boržomi patīk. Tikai kvalitatīvāks viņš man škiet stikla pudelēs. 

Link to comment
Share on other sites

Uz poxām jādzer alus ;) Vismaz kādreiz tas man ļoti palīdzēja ;) Vai kāpostu sula ;)

Boržomi uz poxām? Skaidrā viņu iedabūt iekšā jau ir problēma. Tad jau drīzāk var mēģināt mangalīti gāzēto ;) 

Bet par topiku runājot, atceros kādreiz garšoju SKY? pirkto kolu, Vācijas produkts (laikam). Cita lieta, salīdzinot ar tām poļu? žļurgām, ko mums tirgo ...

 

 


P.S. Alko ir kaitīgs, u.t.t....

Link to comment
Share on other sites

Juris Burrrr

Starp citu Sky'ā (Mežciema) redzēju ir kola, kas ražota rietumeiropai, tād vismaz stāv rakstīts. Maksāja arī dārgāk.

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Interesanti vai tas pa lielam ir placebo un vai aklajā testā kāds patiešām noteiktu atsķirību.

Link to comment
Share on other sites

Nu UK kola garšo savādāk nekā kola LV, tas ir pārbaudīts uz paša ādas gana daudz reižu. Bet tas viss ir saprotami tāpēc, ka nevis priekš UK ražo tā, bet priekš Baltijas citādi, jo UK kolu ražo Milton Keynes, aber priekš Baltijas tirgus - kkur Igaunijā. Recepte jau arī visur ir vienāda, bet atšķirās gan tehnika, attiecīgi process nav 100% kā citur, gan pašu izjematreālu klāsts. UK tas cukurs varbūt ir labāks nekā pie tas, ko iepērk Igauņu kola, vai tā pati karamele. Katra vieta viņu iepērk no citiem, sev zināmiem dīleriem/ražotājiem.

 

Tas pats ar auzu pārslām, strādājot dzirnās tika arī viņas ražotas. Vienas gāja uz LIDL tīklu, otras uz M&S. Tās pašas auzas, tā pati ražošanas procedūra, tikai pēc receptes vienas bij mazliet putekļainākas, ja nemaldos, tas taisni priekš M&S. Reāli tas puteklīts uz to paciņu bija gana niecīgs, līdz ar ko gala produkts ne ar ko neatšķīrās. Bet cena veikalos - Lidlā maksā mūsu auzas 99 penci, M&S - 2.99. Tas pats attiecās uz visām Nestlēm, Weetabix, Jordans, etc. Tika ražotas auzas, kur specifika mainījas, nezinātājam teikšu, ka nekādīgi, bet cena par gala produktu bija kardināli mainīga.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...