Jump to content

Ofisa printeris


Ronis_Polis
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Iesakiet lūdzu uzticamu all in lazerprinteri ofisam un lētu ekspluatācijā

uz apjomu 2000 lpp mēnesī, wi fi savienojumu

ciparā 500e
 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Lēti ekspluatācijā ofisā ar lielu noslodzi ir tikai digitālie kopētāji, jo tur pulveris ir bunduļos nevis kasetēs.

 

Piemēram, šādi te canon ielien budžetā:

http://www.biroprint.lv/digitalie-kopetaji/canon-kopetaji.htm

 

P.S. Ja nav Wifi, tad to ar AP/Rūtera palīdzību var nodrošināt. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , snukurins teica:

Canon ir problēmas ar W10 draiveriem. Vismaz iR1020 noteikti nedarbojas kā nākas.

Nesen saskāros ar Canon iR1024A. NEVIENS draiveris no Canon mājas negāja lapas negāja. Pienācās meklēt citus ar kuriem piešķīlu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 32 minūtēm , snukurins teica:

HP kombainus 

Reiz vienā ofisā bija pieredze ar HP lāzera kombainu. Salīdzinot ar Canon vai Minolta, ekspluatācija bija n-reizes dārgāka. Vismaz kartridži bija tādas pašas ietilpības kā parastajiem lētajiem printeriem LaserJet 1000 ar atbilstošām HP cenām.  Arī pa to neilgo ekspluatācijas laiku vairākas reizes bija noplīsis, līdz beigās skaneris (kopēšanas funkcija) nobeidzās. Plus pa visam tas, ka tas aparāts strādā 5x lēnāk nekā kopētājs, it sevišķi, kad aizsūtīja kontentu uz 100 lapām, kur pilns ar attēliem. 

 

Varbūt kaut kas ir mainījies kvalitātē un minētās lietas ir uzlabojušās. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , snukurins teica:

Nu man ir iR1020,skaneri piespiest strādāt normāli uz W10 neizdevās.

Man tas pats. Ta iet, ta neiet. Vēl ir padomā daži risinājumi, bet līdz izmēģināšanai vēl neesmu ticis.

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu pavērtēt Konica Minolta printerus/kopētājus. Pašam ir viens. Ļoti labs, sevišķi izdruku lētuma ziņā. Varbūt kāds ar lielāku pieredzi saistībā ar tiem pakomentēs, mana pieredze aprobežojas tikai ar vienu.

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza
pirms 2 stundām , Mezavecis teica:

Vismaz kartridži bija tādas pašas ietilpības kā parastajiem lētajiem printeriem LaserJet 1000 ar atbilstošām HP cenām.

Kurš normāls cilvis šodien pērk orģinālos kārtridžus? :)

 

Link to comment
Share on other sites

Kuram ir svarīga drukas kvalitāte tie pērk!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

@KinDzaDzaTika likti arī neoriģinālie un atjaunotie, bet HP pēc novērojumiem, bija novērota zemāka drukas kvalitāte, jo tas gaismjūtīgs rullis bija sliktākas kvalitātes. Kā jau minēju, tas bija pasen un varbūt mūsdienās šādas problēmas neeksistē. 

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Nu nez, es par 51X kārtridžiem nesūdzos.

Kvalitāte apmierina - drukāju samērā daudz.

Labots - KinDzaDza
Link to comment
Share on other sites

Ronis_Polis

Dabūju no servisa atpakaļ printeri - verdikts nobloķējusies sistēmas plate
modelis MF6180DW, tāda lieta vispār ir maināma un ekonomiski pamatota darbība?

Link to comment
Share on other sites

To jau nu tev servisā vajadzēja pateikt :biggrin:

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Nebija vēlēšanās taisīt jaunu tēmu un, arī, vai vajag!!!

 

Ir nepieciešamība pēc krāsainā drukas kombaina - printeris, skeneris un kopētājs. Budžets - to rādīs piedāvājums.

Kāda pieredze, ko ieteiksiet. Pieļauju, ka te apgrozās dažādākie cilvēki uz zinās kas labs un kas labāks.

Skatos uz canon, bet, cik palasos, daudz sliktu atsauksmju.

Labots - evertons
Link to comment
Share on other sites

Mums birojā ir 4 vai 5 šitādi: HP Color LaserJet Pro MFP M479fdn

 

Vecākajiem būs pāri 2 gadiem. Principā maini tonerus un drukā uz vella paraušanu. Par ekspluatācijas izmaksām baigi neko nepateikšu, es personīgi nesūtu tonerus un par to cenām neesmu lietas kursā. 

Link to comment
Share on other sites

Nu, čaļi, saņemās! Vai tiešām nebūs neviena piemēra vairāk? Pilns tirgus ar tām mantām. Biedrs @Kazarms jau pieminēja vienu aparātu kas izskatās tīri ok, bet gribās mazliet to piemēru vairāk.

Labots - evertons
Link to comment
Share on other sites

Ir lietošanā HP Neverstop Laser MFP 1200w, lēta uzpilde ar šprici. Pagaidām pēc 2 mēn. lietošanas viss tip-top.

Link to comment
Share on other sites

Vārdu sakot, klients pats nezin ko grib un līdz ar to vairs šis nav aktuāli.

Paldies tiem, kas atbildēja 😉

Link to comment
Share on other sites

2022.01.21. , 10:32, MasteR's teica:

lēta uzpilde ar šprici.

Drīkst par šo smalkāk? Pirmo reizi dzirdu, ka lāzernieku kāds pašrocīgi pildītu ar šprici.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , ggg97 teica:

Mājslapā viss uzrakstīts un parādīts.

es redzēju mājslapu. es redzēju printeri. Tas ir melnbaltais lāzernieks, kuram atsevišķi ir image cartridge un toner cartridge. A šprice tur pričom? 

 

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

Es sākumā nodomāju, pulveris un šprice- kaut kas tur neaļo, bet viss var būt- ar attiecīga izmēra šprici droši ka var pildīt pulveri...

Link to comment
Share on other sites

Printera vai kombaina labumu vai sliktumu nosaka pamatā kārtridžu uzpildes iespējamība.

Ja jāpērk orģinālie, tad nafig tādu vajag!

Visi lāzerprinteri šobrīd darbojas bez problēmām pie vidējas noslodzes (es te domāju populārākās markas - HP, Canon,... ), jo ar kombainu neviens normāli domājošs cilvis nedrukās masveidā.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Knaabis teica:

Par tāda ranga aparātiem autors, es domāju, nerakstīja.

Manuprāt autors nerakstija arī pilnīgi neko, kādas prasības klients izsaka pret potenciāli iegādājamo aparātu. Krāsains drukas kombains izsaka precīzi neko.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ggg97 teica:

oriģinālās HP šprices cenas

Tagad tonera kartridžu sauc par šprici vai? Pēc manas saprašanas HP tonera kartridžs ir tā pati vecā aizvēsturiskā sistēma, kas tika lietota oki un brother lāzerniekos 20 gadus atpakaļ. Ir drums [image cartridge] un toneris [toner cartridge] , krāsainajos ir viens drums un vairāki toneri. Tāda tā sistēma vienkāršā valodā.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , x_rays teica:

Tagad tonera kartridžu sauc par šprici vai?

Šprice ir tintes printeriem, nevis lāzerniekiem. Piemēram Epson , kur pats vari uzpildīt un izmaksas ir salīdzinoši lētākas. Mazāks čakars ar kārtridžiem, jo tiem neaizkalst ''galvas'', ja piem. maz drukā utt.

Par  color lāzerniekiem cits stāsts.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jainit teica:

Tiem, kuri nobloķēti

Paldies, esmu atpalicis no jaunajam tehnoloģijam, nevarēju šitādas izvirtības iedomāties. Tā vietā lai ieliktu kartridžu nākas špricēt toneri, nu paldies. Nu nē, ne man tas, esmu vecs dinozaurs.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Pašlaik lietoju Epson L365 kombinēto iekārtu (ar tintes printeri).

   https://www.epson.eu/products/printers/inkjet-printers/for-home/ecotank-l365-meaf?productfinder=l365

   

Ļoti ērti, ka sānos noņemams diezgan liels "konteiners" ar 4 uzpildāmām tintēm, kuros bez dajebkādām špricēm var pieliet tinti.

Tintes komplektu (5x100 ml) vācu Ebay pirku pa ~15 Eur ar visu piegādi.

Nekādu problēmu nejūtu.

 

Pirms tam bija Canon IP 4850- "kreisos"  kārtridžus ar visu čipu varēja nopirkt pa lēto (ap 10 Eur par 3 kompl.), bet Epsona variants daudz ērtāks  izdevīgāks.

 

Pa vidu minētajiem bija Canon TS5350  (pēc tam, kad Canon IP4850 nomira).

Tas gan tintes ziņā nav izdevīgs- pajauns modelis, orig.tintes dārgas, kārtridži maziņi- uzpildīt var, bet čakars ar špricēm un attiecīgām šmucēm.   

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...