Jump to content

FreeBSD DELL 2330DN


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Labs visiem. Nezinu, kaa saakt teemu, bet nu esmu iespruudis printera konfigureshanaa. Printeris ir pievienots CUPS IPP. Bet drukaajot lapu vienkaarshi naak lapas augshaa bezsakariigi simboli un taa drukaatas tiek nonstopaa vairaakas lapas. Protams paareejaa lapas dalja ir tuksha. Kas truukst. Neesu paarliecinaats ka varbuut nav riktiigi ar fontiem.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Probleema atrisinaata. Izmanbtojot to pashu konfiguraaciju, bet izveloties izmantot PostScript driverus drukaats tiek parreizi.

Link to comment
Share on other sites

@Rizla, šitas ir "work around", nevis risinājums :)  Bet, OK, ja nostrādāja, tad šajā gadījumā der. Nez, ko darīsi ja būs jāpieslēdz printeri, kuri neatbalsta PS...

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nu mans domu gaajiens bija, ja padodot komandu drukaat, printeris atbild pareizi, tad problema vieniigi ir draiveros vai fontos. Es protams mekleetu risinaajumu.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Rizli, kas tur ko nesaprast - maksā par to, lai pēc iespējas ātrāk strādātu vai par to, lai korekti novērstu problēmu.. Bet kā pie mums gandrīz vienmēr gadās - klients ir urāls ar lielu un līku degunu, ja ne uz purna vai kabatā, tad vismaz sirdī...

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Dell protams nepiedaavaa driverus prieksh FreeBSD. Un izveeloties citu razhotaaja nu ne vienmeer nostraadaas vai kaadu liidziigu modeli no esoshaa razhotaaja. Tad man shajaa gadiijumaa risinaajums likaas ka vareetu izmantot Post Script. Protams, ja printeris neatbalsta to, tad nu kaa @rubb rakstiija nestraadaas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...