Jump to content

Aizdod, lūdzu, aktīvo subu.


Msnikss
 Share

Recommended Posts

Sveiciens visiem!

 

Vai ir kāds, kurš varētu aizdot uz dienu/nedēļu kādu aktīvo subi? Balvu, Gulbenes, Rēzeknes pusē.

Telpa 25m2. 

Vēlos paklausīties, vai tas IR tas, ko man vajag. Vēlams, lai tam aparātam būtu stereo line out.

Aizbraukšu pakaļ, paklausīšos, atvedīšu atpakaļ un uzsaukšu pāris gardus alus vai ko citu :hi:

 

Īstenībā nezinu, ko man vajag, bet gribu ar minimālām finansēm tikt pie rezultāta kas mani apmierinātu. :)

Šobrīd uz datorgalda stāv Microlab solo8c, bet gribas, lai turpat blakus kkas dudina. Nu pietrūkst man zemo frekvenču. Īpaši klusu klausoties.

Neesmu nekāds melomāns - uz precīzu(flat response) atskaņošanu nepretendēju. Bet nu kolhozu ar mašīnas subi+pastūzi+trafu nudien negribas.

 

Paldies! :)

 

 

Labots - Msnikss
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nu kā tas ir uzdot pirmo nopietnu jautājuma naktī?

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Ar 78% pārliecību saku, ka to subi vajag Baltinavas pusē ? Ja tā, tad tevi zinu un varētu subi iedot, tikai tas nebūs tik tuvu :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Msnikss
pirms 10 stundām , Kaspars12 teica:

Ar 78% pārliecību saku, ka to subi vajag Baltinavas pusē ? Ja tā, tad tevi zinu un varētu subi iedot, tikai tas nebūs tik tuvu :)

 

 

Heh - tā tas varētu būt :) Neba katrs otrais izvēlas 8c :D

Link to comment
Share on other sites

Reiz Baltinavas/Rekavas pusē sanāca iedzert, dzīvs esmu, bet daudz līdz ātrajiem netrūka, šmakauka jopt :D

 

Par tēmu - ir jau kāds potenciālais subs noskatīts, ko vēlies iegādāties?

Link to comment
Share on other sites

Msnikss
(labots)

Nav, nav noskatīts. Gribas dzirdēt konkrētajā telpā, vai maz man tas dos to, ko gribu. Pēc tam jau sākšu sīkāk studēt un izsijāt price/performance budget variantu.

 

Papētīju situāciju Lv tirgū - sāku apsvērt domu, ka jātaisa vien kolhozs:swoon2: Tam man praktiski visas daļas jau mētājas darbnīcā :D

Vai jāpārdod kādas pārs goves..

 

 

Labots - Msnikss
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Zin... teica:

Reiz Baltinavas/Rekavas pusē sanāca iedzert, dzīvs esmu, bet daudz līdz ātrajiem netrūka, šmakauka jopt :D

 

Par tēmu - ir jau kāds potenciālais subs noskatīts, ko vēlies iegādāties?

No veikalos nopērkamajiem vēl ātrāk dabūsi galu, nekā Baltinavas dziras..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...