Jump to content

saziņas rīki darabam (starap kolēģiem)


Kri
 Share

Recommended Posts

Sveki!

Ir pienācis brīdis, kad atakal jāvēršas pie Jums ar jautājumu. Šoreiz par saziņas rīkiem, kurus lietot darbā saziņai starp kolēģiem. Pašlaik tas mums netiek nekā organizēts, sarakstamies ar epastiem, sazvanamies.  Tagad parādījusies vajadzība ieviest kādu rīku (uzinstalēt uz windows darbastacijām), lai visus varētu ērti apziņot. Patiesībā prasības ļoti vienkāršas: Tikai lai varētu čatot grupiņā, iemest kādu failu utt. ,balss un  video zvani nav obligāti,  un pats galvenais, lai būtu maksimāli vienkārš interfeiss. Draudzīgs tantēm un onkuļiem, kuri nav paši "advancētākie" lietotāji.

Tā kā nav iespējams iztestēt visus pieejamos rīkus, vēršos pie Jums, varbūt varat padalītiesar pieredzi ko izmsntojat Jūs?

Nedaudz papētīju varinantus, man simpātisks izskatās SLACK . Varbūt vēl kādi varianti...

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

nu tā kā skype pēdējā laikā uzvedās ne pārāk, tad arī izmantoju Slack - grūti gan pateikt par tā atbilstību vienkāršumam..

Link to comment
Share on other sites

itanium

Ja balss un video zvani nav obligāti, tad tik tiešām Telegram nav nekādas vainas. Gan, ja ar laiku uzradīsies vajadzības pēc tiem, stulbi būs meklēt atkal jaunu rīku. Hangouts nodrošina tos abus, bet atkal nav Desktop programmas.

 

Link to comment
Share on other sites

itanium
Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

Nu telegram jau balss zvanus atbalsta.

Tik tiešām, mana vaina, tad +1 par Telegram.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Slack, Messendzer, Vnk Gmail čatā rīks... Vislabāk laikam Slack

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ieleja teica:

 

un

 

 

neliekas adekvāts piedāvājums, pie tam darba vajadzībām lietot privātu FaceBook kontu?

Riks uz windows datora - interneta pārlūks.

Iepazisties ar workplace piedāvajumu, pirms kaut ko apgalvi. Darba konti, darba saturs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , Chewie teica:

Riks uz windows datora - interneta pārlūks.

šis man vienmēr ir paticis - ja Tev ir pārlūkā kāds 20-30 tabi atvērti, jo jebkādas aplikācijas ir pārlūkā, ko tur vispār var saprast?

Link to comment
Share on other sites

Nezinu nekā labāka par Whatsapp, pieņemot ka visiem kolēģiem ir glāstāmie tetefoni. Web interfeiss arī pieejams, tiem, kam pirksti stīvāki

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

WhatsApp būtisks trūkums ir, ka nevar norādīt lai sarakstes failus glabā atmiņas kartē vai kaut kādā mākonī. Vienai daļai lētāku telefonu ar mazāku atmiņu, tā varētu būt liela problēma. Kaut gan, ja nav disciplīnas, tad pietirzīs jebko.

Labots - Guncha
Link to comment
Share on other sites

itanium
Pirms 40 minūtēm , Guncha teica:

WhatsApp būtisks trūkums ir,

Desktop programmas neesamība.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 12 minūtēm , winter_ip teica:

Uzliec darbā mazu linux serverīt

 

He, he, šitādu nezināju. Izskatās laps.

 

Labākais ir tas, ka uz ātru roku paskatoties viš ir ļoti līdzīgs Synology Chat. Diez, kurš no kura ir špikojis.

BTW, tas Synology veidojums man tīri labi patīk, bet nu viš ir sasiets ar Synology dzelžiem kopā.

Link to comment
Share on other sites

Bleedis

WhatsApp - ir desktop versija

 

no whatsapp.com var novilkt...paņemot help linku, tur augšā ir dowload....

 

strādā tīri labi, pašam patīk, izmantoju birojā esot...

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , Bleedis teica:

WhatsApp - ir desktop versija

Nav tā pilnvērtīga desktop versija. Pati par sevi nestrādā. Vajadzīgs telefons blakus.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

 

pirms 3 stundām , ivo teica:

Nezinu nekā labāka par Whatsapp

Pareizāk būtu teikt - "neesmu neko citu mēģinājis". 

Tas sū*s visu glabā telefonā, lai lietotu Webplikāciju telefonam vienmēr jābūt pieejamam netam, atbloķētam. (Un es nesākšu par šifrēšanu un datu ievākšanu..)

Labots - Lcs006
grammar
Link to comment
Share on other sites

Watson pā kaut kas ir mainījies, pārimstalēju telefonu pēc apdeita un atjaunojot arhīvu no mākoņa, salika visu uz sd kartes, kas man bij būtiski, jo telefonā maz vietas. 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Vienā darbavietā lietojam Slack, otrā Flowdock. Funkcionalitāte stipri līdzīga.

Plusi salīdzinot ar kautkādiem Watsapiem, ka vienkārši saintegrēt kopā dažādus rīkus - Github, Google draivu, dažādus projektu memedžēšanas rīkus utt.

Ja nodarbojas ar softwares izstrāāšnu, tad ļoti svarīgi. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Racer teica:

Watson pā kaut kas ir mainījies, pārimstalēju telefonu pēc apdeita un atjaunojot arhīvu no mākoņa, salika visu uz sd kartes, kas man bij būtiski, jo telefonā maz vietas. 

Tieši šodien apdeitoju WhatsApp versiju un tikko cerībā provēju sameklēt iespēju saistībā ar drazas glabāšanu atmiņas kartē, bet neatradu. Tev točna tagad visa WhatsApp draza glabājas atmiņas kartē?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Lcs006 teica:

telefonam vienmēr jābūt pieejamam netam

Vai ir situācijas, kad nav? Pēdējo 5 gadu laikā tas kaut kā gadījies tikai dažas reizes, kad biju ārpus ES

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Kas tās par nozarēm, kur ar whatsapp var nodrošināt kvalitatīvu komunikācijas pārvaldību?

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , ivo teica:

Vai ir situācijas, kad nav? Pēdējo 5 gadu laikā tas kaut kā gadījies tikai dažas reizes, kad biju ārpus ES

 

Mani reāli besī whatsapp desktop versija, jo tā bieži pazaudē sakarus ar telefonu, rāda ka telefonam nav interneta konekcijas, kaut gan telefons stāv tepat blakus ar pilnu wifi vai 4g zonu...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , sussi teica:

Mani reāli besī whatsapp desktop versija, jo tā bieži pazaudē sakarus ar telefonu, rāda ka telefonam nav interneta konekcijas, kaut gan telefons stāv tepat blakus ar pilnu wifi vai 4g zonu...

vienreiz bijis tikai tāds gļuks

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Guncha teica:

Tev točna tagad visa WhatsApp draza glabājas atmiņas kartē?

Jā, bet oficiāli whatsapps it kā to nesuportē. Moš mans Huawejs to māk, jo apskatījos, ka arī citu appu draza nu ir uz sd. 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, sussi teica:

whatsapp desktop versija, jo tā bieži pazaudē sakarus ar telefonu

Kaut kā vēl ne reizi nav bijis tāds gadījums.         

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...