Jump to content

Recommended Posts

Oij johaidī, par bērnu audzināšanu jau aizgāja. Pašam ir P10 Lite. Skolniecei tas varbūt nebūs aktuāli, bet OTG viņam jaudīgs. Trīs pieejamos ārējos 2,5" HDD diskus iegrieza (pa vienam, protams), par fleškām nerunāsim. Arī SDR puļķis strādā. Kolēģis izpakoja jaunu Samsung planšeti, lai sīkajiem ceļojumā būtu ko lūrēt, ar to pašu vadu neviens HDD neaizgāja. Samsung OLED, tā ir manta, bet P10 lite displejs, salīdzinot ar manu iepriekšējo P8 lite, krietni gaišāks un kontrastaināks..

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ggg97 teica:

planšeti, lai sīkajiem ceļojumā būtu ko lūrēt

jo labākais, ko var darīt ceļojumā, ir lūrēt planšeti.

 

Pirms 52 minūtēm , ggg97 teica:

SDR puļķis

PCMCIA ;)

Nedaudz pakasījis galvu, sapratu, par ko ir runa; bet kāpēc kaut ko tādu darīt ar telefonu, kāpēc?

 

Pirms 57 minūtēm , ggg97 teica:

ar to pašu vadu neviens HDD neaizgāja

Ir trubas, kas māk lasīt NTFS diskus/fleškas, ir, kas tikai FAT32.

Stulbākais, ka spekā to, kā rādās, neviens skaidri neraksta, gan viens gan otrs gadījums saucas ka ierīce "māk" USB host.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , 138 teica:

jo labākais, ko var darīt ceļojumā, ir lūrēt planšeti.

Ja ceļo ar auto, pie loga visu laiku sīkos nepiesaistīsi.


Pirms 12 minūtēm , 138 teica:

bet kāpēc kaut ko tādu darīt ar telefonu, kāpēc?

Tātad Tev to nevajag

Link to comment
Share on other sites

3/12/2018 , 17:17, ivo teica:

Tātad telefons iepirkts, tēmu var slēgt. Ja vēlaties, varu arī pagaidām neslēgt, kas vēlas paspamot, laipni lūgti :D

Autors tak atļāva.

Link to comment
Share on other sites

Savam 13 g.v. dēlam nopirku Samsung Galaxy J3 (2016). RD veikalā tāds maksā nedaudz virs 100 EUR. Šodien atnāca arī kārtīgs maciņš un dēls sāka telefonu lietot. Par aparātu ir starā. Neko dārgāku nepirku principiāli. Galu galā - nav ko skolā zīmēties ar krutu telefonu, telefonam jāpilda pamatfunkcija (zvani , SMS) un viss.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , rubb teica:

telefonam jāpilda pamatfunkcija (zvani , SMS)

Kāpēc tad neņēmi šo?
Nokia-3310-Hero.thumb.png.addc1471ef3e8028ddd4a39dde704685.png

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, 138 teica:

Kāpēc tad neņēmi šo?

Vai esi informēts, ar ko atškirs SMS rakstīšana šai Nokia un ar ko norādītajam andrīšfonam? Ja neesi - tad pameklē infu internetā.

Link to comment
Share on other sites

Pēc pārdesmit bitkoiniem jau nu S9 mīksti varēja :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , rubb teica:

Vai esi informēts

Sorz, par šīs nokijas rakstīšanas iespējām informēts nudien neesmu, bet rakstīt uz "zelta laiku" podziņtrubām ar latviešu T9 vismaz man ir apmēram vienlīdz ērti kā uz glāstāmtelefoniem.

 

Bet, ja ar T9 nepietiek:

no6800_00.jpg

 

nokia-e72-00.jpg

t18z-chatboard.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Zin... teica:

Pēc pārdesmit bitkoiniem jau nu S9 mīksti varēja :D

Veco zēn, skaiti vien savu piķi, par to kā tērēt vai netērēt manējo - gan jau pats mācēšu izdomāt :)

Link to comment
Share on other sites

Tak sarkasmu iemācies :D

 

Jebkurā gadījumā - lai visiem visi telefoni labi un ilgi kalpo :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Long John

Pirms ķert kreņķi par "nekrutajiem" telefoniem, atcerēsimies pirmsākumus...:dance3:

 

    

Old-mobil2.jpg

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Diemžēl, ar to pārliecību, ka es gan vislabāk zinu, kas manam bērnam vajadzīgs un pilnībā varu iejusties viņa ādā, vienaudžu vidū arī nevajag pārspīlēt...

Lai tas nav nereti līdzīgi, kad dodot bērnam vārdu, aizmirst, ka tieši atvasei būs ar to jādzīvo un vēl lai komplektā ar uzvārdu nesanāk, tikai apcelšanas objekts skolā arī dzīvē...

Link to comment
Share on other sites

Prodigy

Tas gan, plus arī nekaitētu padomāt, kā vārda un uzvārda kombinācija skan kautvai angļu mēlē (ja nedzīvo dziļos laukos), savādāk pēc tam bērnam var būt neērti angliski runājošiem teikt, ka "es esmu Didzis Šics" ;) (vai arī meitu nosaukt par Holliju)

Labots - Prodigy
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Prodigy teica:

Tas gan, plus arī nekaitētu padomāt, kā vārda un uzvārda kombinācija skan kautvai angļu mēlē (ja nedzīvo dziļos laukos), savādāk pēc tam bērnam var būt neērti angliski runājošiem teikt, ka "es esmu Didzis Šics" ;) (vai arī meitu nosaukt par Holliju)

Vot šim es nepiekrītu. Ir jāliek latviešu vārdi. Pilna Latvija ir ar Deividiem Ričardiem utml.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nu jau pilnīga beztēma aizgāja. Pietiks ;) 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

  • ivo locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...