Jump to content

Nestandarta grilu/mangalu izgatavotāji


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

tak spalvas svilstot :)   būtu lielāks - tā nebūtu, bet mainīt jau nu nevajaga gan

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Anonīms Alkoholiķis

Šeit prasās melnais rāmis ar divām bildēm...

 

Kā tev šķiet ko tu dari

barbecue-grills-who-cooks-on-your-grill-informative-kitchen-throughout-luxury-outdoor-grills.jpg.a022d366aa34966d76065de9d32a7cc9.jpg

 

Kā pārējiem izskatās:

DumpsterFire2.thumb.jpg.06224ba31dbd281601a71e7e435a64fe.jpg

 

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

@abi

 

1. atbalstu par aizdegšanu ar gāzes degli

2. video patīkami mierīgs

3. zālājs mazliet griež acīs :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , abi teica:

Mans veikums Kazanu frontē

Paldies, visnotaļ interesanti. Varu tik piebilst, ka man labāk patīk izmantot baltos burkānus - uzbeki iemācīja. Papildus, man patīk taisīt tā, ka burkāni vispār beigās nav - ir izšķīduši, bet rīsi ar nav pļekā. Tur bik jāiespringst. :) 

 

Anyway, nav tāda Uzbeku plova. Pāris reizes tur esmu bijis pēdējo gadu laikā un noteikti varu pateikt, ka Taškentas, Andižānas un Samarkandas plovs ir pilnīgi atšķirīgi produkti, nemaz nerunājot par to, ka katra ģimene uzskata, ka viņiem ir vislabākā recepte. :D Man vislabāk patika plovs, ko taisījām paši Andižānā dārzā kazanā un no A līdz Z piedalījos un burkāni pazuda. Tad nu tā arī taisu (tiesa, tika 2x esmu izveicis to iekš LV). Samarkandas treknais bij labs ar šņabi, ko ikdienā praktiski nelietoju.

 

P.S. Tā nav kritika, tik dalīšanās ar viedokļiem. ;) 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

palīdzēšu dziļākam topika driftam

 

iepr. nedēļas.nogalē ka klasiskajā mangalī ar vāku gaļa nemaz nav jācep UZ oglēm. Var blakus. Ar aizvērtu vāku galā bez oglēm gaisa t ir virs 300C

 

t.i. sakuru apses pagaļu ugunskuru. Kad tas kārtīgi iededzies un pagales labi apdegušas sabīdu visu vienā galā un otrā galā novietoju gaļu un vāku virsū. pēc ~25 min baigi labās kājiņas bija.

 

zināma līdzība ar karsti žāvētu, (vai ceptu konvekcijas cepeškrāsnī) ir pat doma papildus turēt slapjas pagales ko uzmest pa virsu lai papildus dūmo.

 

pagaidām gan mēģināju tikai grozu ar ar vistu stilbiņiem. vistas gadījumā īpaši forši, ka tauki kas pil nedeg, jo apakšā ogļu nav. 

 

vēl patika, ka nav jādežurē ar taimeri ik pēc 5-7 min apgriezt gaļu. ieraduma pēc tur pakratu, bet šķiet īpašas nozīmes nav.

 

un vēl vēl patika, ka nav jāgaida labas, cepšanai gatavas ogles, pa laikam tik kādu pagali jāpiezsviež.

2018-05-27%2021.51.57.jpg?dl=1

 

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es līdzīgi izpildos ar alksni, tik ar parasto apaļo grilu, šogad plānoju kko labāku iepirkt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...

iesakiet lūdzu kādu labu kantori kur izgatavo kūpinātavas budžet līdz 400euro

Link to comment
Share on other sites

Izgriez vecam ledusskapim ānī caurumu, iespraud trubu, un būs haļavnā kūpinatava. 400 rubļi varēsi nodzert kūpinot.

Link to comment
Share on other sites

Pukinens

Kas vainas Abas? Nebij vēlme zvanīties un skaidroties pa SS, nopirku iekš Depo mazo, ja pareizi atceros pa 350. Aptuveni reizi pāris mēnešos uzkūpinu cūciņu. Man pietiek un nekādus sliktumus nejūtu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...