Jump to content

Personālam datoram 500-600E


emils_acme
 Share

Recommended Posts

Labdien, kungi un dāmas!

Uzreiz jau atvainojos, ja kādus no sadaļas noteikumiem esmu pārkāpis jeb nekorekti ievērojis. (Es ilgi laiku neesmu apmeklējis šo forumu)
 
Tā kā ar šo sastopos pirmo reizi vēlētos uzzināt zinātāju viedokli. Nepieciešams sakomplektēt datoru ikdienas lietošanai un pāris spēļu spēlēšanai (CsGo, Battleground). Tā kā paša zināšanas šajā jautājumā ir nekādas, palasīju šo forumu un to ko piedāvā Google. Savācu šādu komplektāciju videokarti un procesoru. Vēlētos uzzināt vai šīs detaļas atbilstoši manam datoram.

 

No veca datora paliek.
Mātesplate: Asus H81I PLUS
RAM: KINGSTON 8GB DDR3 PC14900 CL10 DIMM (1 gabals) - Ja tam būs nepieciešams, tad varētu vēl vienu paņemt, kopā 16GB RAM
SSD: Kingston SSDNow V300 120GB SATAIII 
HDD: Seagate BARRACUDA 7200 1TB SATA 64GB
PSU: Corsair Builder CX500M ATX2.3 80+ 500W

 

Vecās detaļas vēlētos nomainīt
VGA: Gigabyte GF GTX750 2GB
CPU: Intel i3-4160 3.6 GHz 

 

Mani varianti-
Procesors - INTEL® CORE™ I5-7500 3.4 GHZ - 186.45 €
Videokarte - MSI GEFORCE GTX 1050 TI 4G - 205.33 €
Kopā 391.78 € no 1a.lv
 

Lai spēlēm normāli fps, protams, bez lagiem uz monitora 24collām, 144hz :D 

 

Ja ir ieteikumi kādu komponenti aizvietot ar ko labāku, laipni uzklausīšu jūsu viedokli! 
Budžets vēlams būtu līdz: 400-600 EUR

Link to comment
Share on other sites

shadow118

Procis nederēs, mātene ir LGA1150, tam 7500 ir LGA1151

Un videokarti drošvien labāk GTX1060, ja izdodas atrast pa ne pārāk nenormālu cenu

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Ar to mātesplati nav jēgas no K proca. Tev tocna derēs jebkurs no 4 sērijas i7 un būs līdzvērtīgs jaudā ar 7 sērijas i5. Arī gtx 1500 vai 1600 neko jaudīgāku arī nevajag

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

es ieteiktu:

1) ņem Z370 plati (~100 eur)

2) i3-8100 proci (~100 eur)

--

3) tikai šādā gadījumā RAM arī nāksies DDR4 pirkt.. ~80-90 eur par 8GB

4) + gpu ~200 eur

 

itogo = ~480-500 eur.. summa lielāka tik dēļ ddr4.. toties labāks variants par i5-7500...

 

otrs variants..

1) meklē ebay vai kkur citur max atbalstīto MB CPU.. i5/i7...

2) + gpu...

 

te gan jāskatās arī tieši kādas spēles un kādas prasības..

 

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

emils_acme

O, paldies par informāciju. 

Es nebiju pievērsis uzmanību mātenei.  i7 4 sērijas ņemšu vērā. Par videni jāpadomā. Pēcpusdienās uzmeklēšu 1a.lv vai citā saitā.

 

CAP, pārsvārā spēlēju Playerunknown's Battleground(tam ir GPU pārsniegta 100%, procis rādās 25-35% caur uzdevumu pārvaldnieku skatījos) un CsGo. Kad nopirku jaunu monitoru 144hz, spēlējot ne tā kā es spēlēju iepriekš, jo "mazliet" uzkarās un lago, pēdējā laikā krīt uz 140 no 250fps.  Nav putekļu kastē, regulēju tīrīt, viss strādā kā vajag, bet kaut kas pietrūkst.. man nevajag baigo ubergamer datoru. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Priekš tā monitora ideāli būtu gtx 1060, bet cenas ir vienkārši šaušalīgas.  Ja pirms pusgada pirku GTX 1060 Palitu par 250 eiro rubuļiem jaunu, tad tagad ir 430 eiro. Par to procesoru, kā jau te teikts, cenas apjomā līdz 180 eiro var paķert kādu 4 paaudzes I7, būs labāks par I5.  Par 200 eiro varētu paķert kādu lietotu R9 280X vai pat R9 390 karti, bet esošais baroklis var nevilkt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MasteR's
(labots)

Gadījumā tagad nesanāk gandrīz izdevīgāk pirkt notebook ar kādu niknāku GPU nekā desktopu?

Labots - MasteR's
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

kāds notebūks priekš spēlēm.. kur nu vēl pa 400-500 eur :D

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Es droši vien pa 400 eur nopirktu gpu vai gpu + barokli, ja nepieciešams un tad skatītos uz cpu noslodzi, varbūt to nemaz nevajag mainīt. Ja nav defektu mātesplatei un ram, tocna nav jēgas mainīt uz jauno cpu paaudzi. Iegūsi tikai elektrības ekonomiju. Labāk to naudu iztērēt labākā gpu

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

semigallss

Gribi izsliest tos monitoram velamos 144fps no pubg vai velies vienkārši spēlet? Man ar setupu i5 3470, 8gb ram ddr3 1600mhz, 120ssd, 500hdd un gtx 1050ti sanāk pubg 50-70 fps max settingos. Man pietiek. Monitors gan man tapat nevelk vairak par 60fps

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

emils_acme
(labots)
2018.03.5. , 11:30, Mielestapa teica:

 


Jā,  par video karti tagad cenas ir 2x, dēļ cryptocurencies...

Atradu Palitu GTX 1060 pa 262euro daletakā. Cik man pieredze ar šo mājaslapu, bieži vien tādas nav pieejamas preces.

Es redzu kaut kādus labus četrus variantus šeit. Paldies!

Domāju, ka būs jāsāk pirkt GPU, tad skatīsimies kas notiek ar slodzi. Ja pietrūkst jaudas, tad jāmaina gan jau procis, bet tad jāmaina pa lielam mātesplate, gan DDR4 ram, barošanas bloks kā jau foruma biedri iesaka. Ar laiku pirkt jaunu nekā upgreidot vecos pc. Nākotnē būs i5 procis, bez problēmām. Sapratu, ka  i7 ir domāts priekš jaunām spēlēm, kuras ir jaudīgas kā GTV V un streamošanai. Man pietiktu ar cs, grid un pubg, filmas skatīšanos.

 

HannaMontana, esmu pārliecināts, ka tu šobrīd sēdi pie 60hz monitora. Arvien nesajēdzies no ekrāna frekvences. Sēdi un mācies, divi!
 

2018.03.5. , 21:00, semigallss teica:

 

Tapat vienkārši vēlos spēlēt pēc prieka. Man pubg'ā 20-45fps, nav obligāti jābūt max 144fps.. visi settingi uzlikti uz very low, low, mīnus ir tas pašreizējais procis nav jaudīgs šim.

Labots - emils_acme
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Takš pagaidi! Kriptovalūtu bums nokritīsies un sviedīs pakaļ pa sviestmaizi videokartes. ;) Tagad nu nekādīgi nav pareizais laiks pirkt videokarti! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nju.. izskatās, ka tagad labāk upgreidoties uz AMD Ryzen ar iebūvētu GPU... lētāk viennozīmīgi..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
pirms 5 stundām , Zuxters teica:

Kad?

A to neviens nezina! ;) 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Protams, ka nezina!!! Tāpēc, ieteikums par pagaidīšanu, nestrādā! Vēl varētu saprast, ja jauni modeļi tirgū parādīsies, tad var ieteikt pagaidīt.

 

 

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Insekc
pirms 7 stundām , CAP teica:

Nju.. izskatās, ka tagad labāk upgreidoties uz AMD Ryzen ar iebūvētu GPU... lētāk viennozīmīgi..

Nu i3 jau arī ar iebūvētu GPU. Nesen uz tādu (8.) upgrade izveicu un jāsaka ka strādā ļoti O.K.

Nu jā, bitkoinus neroku.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...