Jump to content

TV Android Box X96mini


Skreejeejs
 Share

Recommended Posts

Sveiki cilvēki. 

Esmu lasījis vecus rakstus, kuri nāk no 2014 gada un vēl tālākas vēstures. 

Neko svaigāku neesmu atradis, vai arī vienkārši nemāku meklēt. 

Tātad. 

Varbūt šeit ir kāds, kas māk, vai vienkārši zina kā var uz Android Kastes x96mini, ko var pasūtīt ebayā, aliexpresā un citos china portālos, var palaist IPTV, kodi, vai kādu citu programmu, lai tajā varētu skatīties Latvijas TV kanālus? 

Esmu diezgan liels nepraša šajā tēmā, būtu labi, ja paskaidrotu pēc iespējas skaidrāk. :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Programmas instalējas no android play veikala, tieši tā pat kā mobilajam tel.

Priekš IPTV man vislabāk patīk Smart IPTV. Bet strīmus ar iptv pašam jāmeklē, it sevišķi priekš latviešu TV.

Link to comment
Share on other sites

Ja lasi RU valodā,tad uz 4pda forumu - tur būs gan visi tvbokši,gan viņu "prošivkas",gan programmas,gan pleilistes.Vienvārdsakot pamatīgāk jāapgūst "andīša" multimediju iespējas....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Skreejeejs

Krieviski nesaprotu, diemžēl. Tad jau būtu visu izdarījis. Programmas kā tādas man jau ir salādētas, bet kur dabūt tās playlistes un kur viņas ir jāliek, vispār nav ne jausmas. Bet nu ok, mēģināšu caur youtubi kaut ko atrast. 

Link to comment
Share on other sites

Kodi izmantoju tikai Ivara pluginu dēļ, iptv skatos ar iptv pro. Listes pameklē, te ir atsevišķa tēma par šo. 

Link to comment
Share on other sites

kodi arī kā mediaplayers ļoti lielisks.. 

Link to comment
Share on other sites

Skreejeejs

Dzīvoju laukos, kaut kāds kreisais, nekas īpašs, nav nekāds LMT, lattelecom, vai cits populārs kantoris


Pirms 31 minūtēm , Racer teica:

Kodi izmantoju tikai Ivara pluginu dēļ, iptv skatos ar iptv pro. Listes pameklē, te ir atsevišķa tēma par šo. 

 Vienīgās listes, ko te atrodu, ir no vecām tēmām, kuras vairs nav atveramas. 

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Ja maksas ir ok, tad shura tv iesit google,  vai uzraksti PM biedram lipka varbūt viņš vēl kaut ko piedāvā. Ja radiem ir lattelecom interaktīvā, palūdz lai padalās ar savu loginu shotcut, jo interaktīvai nāk bezmaksā shortcut tv un pārsvarā viņu neviens neizmanto, vienīgais tavā gadījumā nebūs MGT kanālu, jo tie tikai darbojas lattelecom tīklā.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Es tāpat, tik iptv pro nevar kanālus pārslēgt, tāpēc papildus izmantoju progtv. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Racer teica:

nevar kanālus pārslēgt, tāpēc papildus izmantoju progtv

par šo varētu sīkāk?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...