Jump to content

Trauku mazgājamā mašīna (neiebūvējama)


Kitai
 Share

Recommended Posts

Man nav daudzgadīga pieredze, bet es neredzu atšķirību, vai trauki mazgāti 40 min, 2h 10min vai 4h. Mašīna ir nokalibrēta pēc ūdens cietības, sāls ir, skalojamais līdzeklis tiek lietots, bet bieži var pamanīt kādu notecējumu vai citu defektu

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Daiļais teica:

es neredzu atšķirību, vai trauki mazgāti 40 min, 2h 10min vai 4h

Atšķirību sāk just, ja netīrie trauki kādu laiku ir pastāvējuši, netīrumi piekaltuši. Glāzes uz ātro režīmu biežāk sanāk pleķainas. 

Link to comment
Share on other sites

godīgi sakot trauki tikpat tīri pēc 30 min  kā pēc citiem režīmiem.  un tāpēc izmantoju 30 min opciju, kas īstenībā ir 36 min, uz taimera izgaismojas. Nav vienīgi manai trauķenei turbo žāvēšana 30min funkcijai.  Ja nogaida kādas 15 min pēc mazgāšanas, var droši ņemt traukus ārā, tvaika praktiski vairs nav, trauki  silti, sausi. Izmantoju tabletes, sali nelietoju. Ūdens kaļķains , bet uz  glāzēm nav nekādas pazīmes no tā. Ik pa reizei,  1-3 meneša laikā iemetu tableti, kas paredzēta trauķenes tīrīšanai.

Traukus mazgāju , kad trauķene pilna, vidēji katra otrā diena apmēram.

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

man ir kaut kāda parastā electrolux trauķene - gadus 6 +- ..izmantoju tikai all in one tabletes, nekad sāli neesmu bēris un vsp neko neesmu regulējis. Ātrās programmas nepalīdz galīgi netīriem, piekaltušiem - tas tiesa, var palikt biku neatmazgāti..nu tur jāskatās pēc traukiem  - likt ātro vai lēno programmu..ja redzu ka galīgi pecepušies katli vai pannas - šad tad mazgāju uz 60 grādiem vai 65 ..neatceros.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
INTRASERVERNET

Es neizmantoju 30 min mazgashanu. Eksperimenta noluka vienreiz izmantoju. Izmazgajas ok, bet paskatoties kads ir udens paterinjsh gan elektro paterinjsh. Es izmsntoju Eco saucamais. Udens paterinjsh 4L uz visu mazgashanas procesa laiku. Sali es mainu reizi pusgada, RinseAid biezhak, lidz iedegas zinjojums paneli. Nav nekada svaigaka traucene, bet kalpo godam.dfcb51d501620242657c09710e83aa91.jpg

Sent from my SM-N986U1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Sveiciens potētajiem un nepotētajiem!

 

Ir vajadzība pēc trauku mazgājamās mašīnas, iepriekš nekad tāda nav bijusi, attiecīgi baigā saprašana nav. Šoreiz uzsvars ir likts uz elektroenerģijas ietaupīšanu, respektīvi, jo mazāk rij elektrību, jo labāk.

Ir atrasti 3 varianti, kura labāka vai sliktāka, nezinu.

 

https://www.rdveikals.lv/products/lv/221/257697/sort/1/filter/0_0_0_0/QWGT21F472I-trauku-mazgājamā-mašīna.html

 

https://220.lv/lv/tv-un-sadzives-tehnika/liela-sadzives-tehnika-virtuvei/trauku-mazgajamas-masinas/whirlpool-wsfo3o23pfwp?id=8748066

 

https://220.lv/lv/tv-un-sadzives-tehnika/liela-sadzives-tehnika-virtuvei/trauku-mazgajamas-masinas/whirlpool-wsfo3o34pfx?id=8753430

 

Ieteikumi un spams - velkomēts!

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 5 minūtēm , Tuubijs teica:

Sveiciens potētajiem un nepotētajiem!

A komentētāju plūsmas nodalītas?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Un vel jautājums - pretvibrācijas paklājs. Tik traki viņas, tas ir trauķenes, vibrē, ja reiz tiek piedavāts tāds brīnums vai tas arī ir vienk. kārtējais maģiskais brīnumlīdzeklis priekš nekā aļa mārketologu padarīšana?

Just now, versatile teica:

A komentētāju plūsmas nodalītas?

Ieteikumus par tēmu ņemšu vērā, spamu - nu kā sanāks.

Link to comment
Share on other sites

Nekāds paklājs nav vajadzīgs

Link to comment
Share on other sites

neesmu novērojis ka baigi vibrētu. Šitās neiebūvējamās ir biku skaļākas - iebuvējamās iešuj "koka mētelītī"...un tās ir klusākas. Nezinu vai EL. patēriņš tur ko maina - tas jau atkarīgs cik grādos mazgāsi. es parasti eko programmā - 50 grādi, 1h. Ja baigi netīrie trauki - tad var 60 vai 65 + - 2-3h.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Ir Bosch SuperSilence iebūvējamā, skaļa, maita :D

Bet ir fīča, kuras dēļ izvēlētos Bosch - viņam viltīga sistēma ar ūdens bāku, kas ļauj mazgāt dafiga īsās programmas vienu aiz otras - sākumā 25 min darbojas pa tukšo, un tad var kaut 6x mazgāt pa 20 minūtēm traukus. Noder pēc viesībām.
Tiesa, ja tur sačakarējas vārsts, tad diagnostika ir tricky (trauķene domā, ka sūkņa problēma) un bik maksā.
Pārējais - trauķene kā trauķene. Nezinu, vai tur ir dižas atšķirības.

Link to comment
Share on other sites

nekas tur nevibre, kā noliki tā i stāv. Elektības patēriņs atkarīgs no mazgājamās programmas. Man vēl ir ar turbo žāvēšanu, tā rij elektrību, bet izmantoju to reti. Jaunajās trauķenēs to fīču vairs neliek, kaut kāda eiropas direktīva par elektroenerģijas taupīšanu :D  Ņeņem tik šauro!

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Tuubijs teica:

Viens un tas pats modelis, divi veikali, divi atšķirīgas energo klases (A+++ un D). Internets arī iedomājies, ka ir 1. aprīlis.

No 2021 gada marta mainījās marķējums. Citādi visi aparāti bija A+ un labāki. Droši vien vienā pa vecam, otrā jaunā sistēma.

Link to comment
Share on other sites

Nu labi, mainās tie noteikumi, bet no A+++ uz D? Saprastu, ja pec vecā standarta būtu tikai A, tad pēc jaunā varētu būt D. Kaut kas nelīmējās kopā.

Link to comment
Share on other sites

1) Neņem šauro - ņem normālo izmēru.

2) Programmu daudzums - mārketinka triks.

3) Ņem ar trešo plauktu instrumentiem.

4) Lai ir sāls un skalošanas šķīduma indikatori.

5) Pretnoplūdes sistēma ir laba lieta.

6) Principā, jo vienkāršāk, jo labāk - šie ir minimālie nosacījumi. Tāpat pamatā lietosi tikai vienu mazgāšanas režīmu.

7) Nekas tur nevibrē! :)

 

p.s. man trauķene ir no 90to gadu sākuma, ja kas. :)

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Tuubijs teica:

Saprastu, ja pec vecā standarta būtu tikai A, tad pēc jaunā varētu būt D. Kaut kas nelīmējās kopā.

Vecais energoefektivitātes standarts bija arhaisks, tāpēc arī visādiem sūdiem, skatoties ar mūsdienu acīm, bija A+++, tagad var redzēt reālo situāciju. No 01.03.2021 visam jābūt ar jauno marķējumu, tajā skaitā arī internetveikalos tā tam būtu bijis jābūt norādītam, par leišu brīnumkantori īpašs izbrīns gan nav.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , CosmosDC teica:

visam jābūt ar jauno marķējumu

 

Ne visam. Ja ir arhaisks produkts (ražots līdz kuram tur gadam), tad var būt arī vecā energolapa.

Link to comment
Share on other sites

Ir man autora pedējais wirpūla variants, ja nejaucu modeļus, skatā tas pats

Draugam tāda pati tikai lielā

Traukus mazgā, baigi skaļa nav, bet nav tā, ka nedzird neesot virtuvē, vairāk neko nezinu :D

Ja vieta atļautu noteikti būtu ņēmis lielāku, + cik liela ģimene un cik bieži nāk ciemiņi 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...