Jump to content

Xiaomi Redmi note 4 Latviešu valodas izvēle pdf


lvmissionars
 Share

Recommended Posts

Jautājums tiem lēto telefonu pircējiem,tadiem kā es par xiaomi Redmi note 3 un 4. Lejupielādējot pdf latviešu valodā oriģināli failu var atvērt ar iebūvēto pdf reaģēt un WPS pdf lasītāju. Abi nograuž visas mīkstās zīmes latviešu burtiem. Bet ucbrowser ir pdf online lasītājs, kurā visi LV burti ir. Taču lai adekvāti lasītu pdf uc ir diezgan flegmisks un karas vai iziet no dokumenta ar visu manu 3gb ramu un 8 kodoliem. Ir kāda opcija defaulta ieslēgt lv burtu atpazīšanu pdf dokumentos tā kā unikods or kkads tamlīdzīgs settings. Jo bija jautājums arī par SMS, bet tur vienkārši bija jāatslēdz GSM valoda tad var sūtīt SMS gan kirlica gan ar lv mīkstinājuma zīmēm savādāk nāk tukšas sms. (paziņa tādu lietiņu bija jautājis) 

Link to comment
Share on other sites

man redmi note 3 pro, nekadas problemas nav bijusas ar garumzimem pdf failos (izmantoju wps office un drive pdf viewer).

telefonu pasutijat no kinas? var but ka pardevejs uzinstaleja neoriginalo operetajsistemu, tur visadi gluki var but. velams uzinstalet global stable

Link to comment
Share on other sites

lvmissionars

Man arī ir daži dokumenti kuri iet normāli piemēram tele2 rēķins vai skolas izlaidumu saraksts. Bet ir tādi kuri visi lv burti izesti tā kā nespētu attēlot piemēram sms Credit un vēl daži pdf. Taču ja viņus atver uc browsera pdf tie ir lasāmi telefona vai kāda cita vaina? 


Pirms 2 minūtēm , Müller teica:

man redmi note 3 pro, nekadas problemas nav bijusas ar garumzimem pdf failos (izmantoju wps office un drive pdf viewer).

telefonu pasutijat no kinas? var but ka pardevejs uzinstaleja neoriginalo operetajsistemu, tur visadi gluki var but. velams uzinstalet global stable

Truba ņemta t2 ar vēl ejošu garantiju un eu saturu. Nepatīk man kreisie varianti. 

Link to comment
Share on other sites

lvmissionars

Vienkārši sāku ķert ārā problēmu pēc problēmiņas. Ieteicu paziņām lai ņem šo modeli note 4. Un negribas lai pats nezinu kad kāds atvērs kādu pdf un rakstīs kādēļ pusi teksta nevar izburtot varu ielīmēt piemērus. Es atsaucos uz savu iepriekšējo tekstu bija problēma ar SMS bet ar to viegli tik galā. Ir tāda opcija sms saucas GSM alfabēts tieši paziņa nāca un jautāja raksta šis ru burtiem a saņēmējs saņem blank sms atslēdzot to opciju tikām skaidrībā. Iespējams te arī ir kāda opcija bet nevaru atrast līdzīgus piemērus interneta. 

Link to comment
Share on other sites

lvmissionars

Standarta sms kredītu līgums 3 lapa kurā nav personas datu, bet  latviešu valodā viss uzrakstīts  viena lapa ir uc browsera pdf otrā oriģinālais pdf lasītājs. Interesanti kādēļ tā? 

Screenshot_2018-02-11-23-02-30-962_com.UCMobile.intl.png

Screenshot_2018-02-11-23-00-02-381_com.google.android.apps.docs.png

Link to comment
Share on other sites

gan jau viss no fontiem atkarīgs - parasti PDF'ā fontus dod līdzi - tas ir, PDF izveidotājs var ieķeksēt opciju likt iekšā fontus vai nē.

ja tā atšķirība ir uz vienas iekārtas pie dažādām appām, tad visticamāk viena nemāk izmantot tos fontus, kas nāk līdzi pašam PDFam. ja fonts ir iekšā pašā ierīcē, tad jau PDFam būtu jāattēlojas pareizi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

lvmissionars

Skaidrs. Labot jau nav iespējams to? Vienkārši ja paziņām atsūtīs kādu lv tekstu pdf ta būs citu pdf lasītāju viņam jāiesaka. Jo tāds man nav pirmais dokuments tāpēc domāju vai sistēma nav kāda opcija to labot. Paziņa nav tik tehniski gudrs. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...