Jump to content

Īstais laiks video kartes iegādei. Jo tagad (tnx mainisti) cipari ir kosmoss


Oskars Feldmanis
 Share

Recommended Posts

Man veiksmīgi nosvila mans 560 Ti un atcerējos, ka pirms kāda laika jau interesējos par iespējamajām alternatīvām, un te man bija mans patīkams pārsteigums atklājot, ka kartes ar vecumu nav kļuvušas lētākas, bet gan sākušas reizināt savas cenas. 

 

Ir ok, būs arī jautājums.

 

Kā forumisti prognozē, vai līdz tuvākajā laikā ir cerība uz cenu krišanos, un vai turpmāk ir vērts riskēt ar lietotām kartēm, ja nekad nevari būt drošs, vai viņa jau nav savus 200k nobraukusi?

 

Šobrīd roka neceļas maksāt  ciparus ko cilvēki prasa...

Link to comment
Share on other sites

Patreiz vairumnieku noliktavas ir tukšas. Pieejama tikai 1050 kas mainingam neder. Pat 1050ti ir izgrābtas. 

Ja ko veikals ir paņēmis priekš stoka, tas arī ir un cenu var prasīt kādu grib. 

 

Skaidrs ka cenas kritīsies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu nav tik traki ar tām noliktavām.. lētās kartes.. nu līdz 1060 toč ir pieejamas.. protams 1050ti maksā ap 200 eur, kas man liekas bišķi pārspīlēti (īstā cena = ~150 eur), bet nu.. tirgus ir tirgus. Labi, ka savā laikā no foruma biedra iepirktā R7 265 joprojām godam kalpo un vismaz priekš manis pietiek :)

Link to comment
Share on other sites

Oskars Feldmanis

Es uz to ar ceru.

Pagaidām atņēmu vecākiem viņu veco HD 4850. Viņi pagaidām padzīvos uz integrēto un visticamāk  nekādu starpību nepamanīs ;)

Labots - Oskars Feldmanis
Link to comment
Share on other sites

Also 1060 divas ir, 1050 pilna pakaļa, ir divas 1080 vienai cena 750 bez PVN, otrai 1080TI - 1025 bez PVN :shok:

Link to comment
Share on other sites

Autor, ir šāda MSI 1060 3GB. Pirkta pagājušā gada maijā vai jūnijā(ir veikala garants, ir arī oriģinālais iepakojums), lietota maz un tikai priekš Overwatch. Ja interesē, piedāvā savu cenu.

Link to comment
Share on other sites

Oskars Feldmanis

Emilz, tnx par piedāvājumu.

Šomēnes jau esmu iztērējies, bet ja līdz nākamajam mēnesim tev vēl būs aktuāli - es tev uzrakstīšu anyway.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , jema teica:

1050 pilna pakaļa

Nu bet protams - mainingam neder, tāpēc ir! 

 

pirms 3 stundām , jema teica:

Also 1060 divas ir

He He.... 

 

pirms 3 stundām , jema teica:

ir divas 1080 vienai cena 750 bez PVN, otrai 1080TI - 1025 bez PVN :shok:

Bļā....  

 

Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...