Jump to content
ezis666

Meklē māju

Recommended Posts

Usins

iepriekš rakstīju. no būrīša izbēgušas / palaistas paskraidīt peles, BĒRNISTABĀ, sagrauza pagarinātājus (tie parastie baltie) tik tālu, ka izsita drošinātājus. Tie vadi bija reāli atkailināti vairāku centimetru garumā. To iedomājos tikai tagad, ka ja drošinātāji nebūtu izsisti, tad kurš un kad uzrautos uz plikajiem vadiem.  

TAS NOZĪMĒ, KA ZOOVEIKALĀ pārdodot šitās peles, vajadzētu, ņemt "raspisku" ka iepazinās ar noteikumiem un peles pa māju skraidīt nelaidīs, vai pēc katra brīvsoļa, piaugušie elektro cimdos inspicēs vadus :D

Esmu redzējis, kā uzliesmo elektriskais sildītājs, tāds parasts ķīniešu mēsls, pirkts rudenī rimi par ~10 Lvl, (tur taču rakstīts neatstāt bez uzraudzības)  Tagad lietoju kautkādu antīku metāla korpusa pūtēju ja nepieciešamas, tur vismaz nav kam degt. :D

Esmu ielauzis pirkstus auto ventilatorā (žiguļa, pats kārtīgi siksnu biju pievilcis pirms tam, divas lāpstiņas aizlidoja, pirksti palika vietā, tagad drusku līki tikai)

un savā laikā izraisījis pār 10 dokumentētiem un nē, auto negadījumiem. 

Sievasmātei tālā LV pilsētā ir/bija tirgū pirkts lukturītis uzlādējas rozetē. Tak tam sūdam izbīdama kontaktdakšiņa, ko rozetē iespraust konstrukcijas īpatnību dēļ ir ar REDZAMU METĀLA DAĻU, kad iesprausta rozetē! Pateicu, ja šito neizsviedīs, mazbērnu ciemos neredzēs! Redz, legāli veikalā ar CE šitādu nenopirksi, tā kā sava jēga tiem sertifikātiem ir. 

Ejot gadiem aizdomājus, ka daudzos šajos mēslos bieži ir bijis 50:50 starp "haha kādi sūdi ir/gandrīz bija"  un kāds miris, tik cik drusku veiksmīti vajag. Tādēļ esmu ļoti pateicīgs, ka esmu dzīvs un nevienu nenogalinājis nejauši savā mazāk prātīgajā dzīves periodā un tagad cenšos būt prātīgāks.

20141009-0935-screenshot-1.jpg

domāju, ka daudzi vienkārši "drusku atraujoties" nekur nevienam neziņo un statistikā nenokļūst tā kā pataustišanas skaitlis ir ievērojami lielāks. 

pats esmu dažas reizies dabūjis, 1-2 kārtīgi.

gribu teikt ka cilvēks parastais dažādos drošības jautājumos ir debils, un vispār nedomā brīžiem ko dara. Diemžēl tā sanāk, ka "cilvēks parastais" var būt tava sieva, bērni u.c. cilvēki, kuru zaudēšanu neuztversi, kā skaitlīti statistikā. 

Tādēļ kamdēļ lieki izaicināt likteni.

• Patīk 3

marizo

Nu es par tām sava linka Country rozetēm baigā sajūsmā nebiju, napatika skrūve, ar kuru piežmiedz vadu. 

Bet paši vadi nemaz tik trausli un viegli sabojājami nav. Gan jau arī uz tiem attiecas dubultās izolācijas standarti. 

Tiesa- nav zināms, kas ar mūsdienu pītajiem vadiem notiek pēc gadiem. 

Racer

Nevajag katru dienu, pietiek ar vienu reizi, pēc tam padomāsi. Labāk padomāt pirms tam...

Pirms 47 minūtēm , inteens teica:

Beidzat glupoties.

Varētu padomāt, ka katru dienu gāžat sienas, čurājat uz rozetēm/vadiem u.tml.

• Patīk 1

inteens

Tieši tā.

Users vulgaris, protams, domā pēc tam- ja vēl ir ar ko domāt.

138
pirms 4 stundām , Didzis teica:

tur arī pēc astoņdesmit gadiem visi kontakti spīd un prieks strādāt

Ar Ulmaņlaiku rozetēm man nav bijusi darīšana, bet šie padomju piecdesmito (?) - sešdemito stingri spiežamie slēdži apaļajos korpusos (gan zemapmetuma, gan virsapmetuma) man liekas ļoti labi

79046870.208x208.jpg.2df33447accf1de0a64bc7f455d81987.jpg

un šīs septiņdesmito gadu rozetes ar keramikas korpusu un piespiedējatsperītēm arī

1250657886_--.jpg.896f69ec4e630049a3009e00e4eb3593.jpg1.jpg.b41d5432b0442c38336a90618c2799bb.jpg

Cita lieta, ka tās diez ko labi neturas sienā - bet tā ir bēda pilnīgi visām padomju zemapmetuma rozetēm dēļ tizlā stiprinājuma ar spārniņiem pret gludām skārda kārbas sienām.

marizo
(labots)

Tagad jāveicamajiem elektriskajiem mērījumiem vajadzētu izķert šādas silstošās vietas. Kā ir realitātē? 

Uz rozetes vāciņa nav uzraksts 6A?

Labots - marizo

inteens
(labots)

Tur nav keramika, bet kautkāds hvz, trausls, bakelīta, vai , mēsls.

Īstu porcelāna rozeti, hmm neatceros.

Sore, 2 pēdējās bilžas ir no dažādām rozetēm.

Labots - inteens

Ronalds

hmm... Ja ļoti daudz liekas naudas var visādi izvirst. 

138
pirms 5 stundām , Racer teica:

zgaisma.lv

Redzu tikai betona lampas un nevienu slēdzi un rozeti.

Bija zem 20 - 30 € / gab. ?

Ronalds

Aliexpress kaut kas no tiem vintage piedāvājumiem ir. Pircis neesmu, par kvalitāti nezinu.

Usins

runa, imho, nav par naudas daudzumu, bet attieksmi. Parādoties vairāk naudai nopirks lepnāku auto (kam pēc tam riepām nepietiks :D:D:D )

joprojām dominē: "no ārpuses smuki" > "droši un kārtīgi"

regulāri redzu daudzdzīvokļu namu dzīvokļu ūdens ievada mezglus. gan dzīvokļos kur visas mēbeles un tehnika kā muzejā no 70-80 gadiem gan tādos, kur zīda tapetes un televizors pa pussienu. 

tak lielai daļai daudz kas savienots uz gumijas lokaniem pievadiem "nerūsējošā" tērauda apvalkā. Nekas, ka pēdējā gada laikā vienā namā bijušas 4 avārijas, kur katrā nopludināti uz leju vēl 2-3 dzīvokļi.

droši vien tas ir cilvēka dabā. izvēlēties tūlītēju baudu kā preventīvi ieguldīt nelaimju novēršanā.

138
Pirms 6 minūtēm , inteens teica:

Tur nav keramika, bet kautkāds hvz, trausls, bakelīta, vai , mēsls.

2 pēdējās bilžas ir no dažādām rozetēm.

Keramikas korpusu, nevis vāciņu. T.i. iekšu. Vāciņš, jā, bakelīta vai kā tāda.

Abas bildes attēlo viena un tā paša modeļa rozeti.

Sborā izskatās šādi:

4177067652.jpg.47d25f31eb304fe59dbc4e67c3a00c3f.jpg

inteens

Nu, man mājās tādai pat rozetei dielektriķis ir melns, kā augšejās rindas slēdzim.

Iespējams, dažaadi zavodi, dažāds izpildījums.

138

Bet atsperes tādas pašas, no sāna?

Es rozetes ar tieši šādu purnu esmu redzējis tikai ar šādām, keramikas iekšām.

inteens

Jā, pārējais tāpat.

138

Eh, tās smukās, modernās lapas reizēm ir vēl tizlākas par padomju rozešu sienā stiprināšanās interfeisu. Gribēju jau jautāt, vai priekš rozetēm pats pini vaļā un pārpini pa trim dzīslām, un kā ir dzīvot bez iespējas iespraust sildītāju, jo

Citēt

Pīts kabelis 2x0.75mm

bet tad atradu, ka ir arī 3 x 1.0 un 3 x 1.5, tikai nedaudz paslēpti.

Racer

Piekrītu, pats ar uzreiz neatradu. Uzzvanīju un visu noskaidroju toreiz. Kontakti ir palikuši džekam. Ja vajag, varu iedot. 

Anonīms Alkoholiķis

Esesiešu vecmāmiņa ar lielāko prieku to paņemtu, bet diemžēl ir iesprūdusi un no ķurķa ārā netiek. 

Mezavecis
pirms 6 stundām , snukurins teica:

Tikai nieka 31000Eur.

Tajā apkārtnē pa 7ha lētāk nekas nebūs. Ja neesi pamanījis, tad laukos zemei cenas cēlušās.

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!