Jump to content

Android OS uz PC


defs
 Share

Recommended Posts

Sveicināti! Neesmu datorspeciālists, tāpēc netiesājiet bargi. Doma sekojoša-parastam lapsim kā var uzlikt Android un kas no tām versijām labāks? Doma ir ,lai var lietot internetu,skatīt video kā ari darboties ar ofisa programmām. Vakar skatijos Gogglē, tur izleca ārā 56 miljonu dažādu ierakstu,ka es pavisam apjuku. Es tikai sapratu,ka vispirms vajag flešku,kurā  sagatavo to iso failu. Man tam konkrētam datoram SD uzparikte beigta.Tā kā lūdzu padomu, kā to visu var veikt? Datoram ir 2GB operatīvā, 160GB HDD un 2 kodolu AMD Atlon procis.

Link to comment
Share on other sites

Uzinstalē kādu Linux un tad uz virtuālās mašīnas uzliec Android :D

Link to comment
Share on other sites

Nu kaut kas jāmeģina.Tur reiz bija vista iekšā,kas stāvēja uz vietas praktiski.Vista 2006 gadā bija ar visu datoru jauna komplektā. dators HP pavilion DV6000.Pēc tam tika uzlikts ubuntu. Ubuntu strādāja labi, bet pienāca paziņojums,ka pieejama jauna distribūcija.Nu tad paņemu to.Ja pareizi atceros no 12-tā uz 14.04.Bet tad palika lēnāks.Beigās pēc atjauninājumiem vispār apstājās.Es domāja,ka dzelži, bet pēc pārinstalācijas vispār negāja-neesot pieejami draiveri priekš ubuntu.Nu tā tagad tas te mētājās. Ar chrome os vēl neesmu pazīstams, bet varētu provēt.Win vispār man nepatīk.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , defs teica:

A šitie naudu prasa beigās?Ja tagad uzliek,tad izmēģinājums , pēc tam jāmaksā?

Home par brīvu, kurā izpaliek servisi, kas mājās tapat nav vajadzīgi. Ja seko instrukcijām vieglāk, kā divus pirkstus..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...