Jump to content

data error cyclic redundancy check ārējam Hdd


-Jānis-
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Vakar nopirku seagate maxtor m3 un ir problēma, kuru neizdodas atrisināt.

Pieslēdzot disku tas parādās pie devices and printers, bet ne pie Explorer atmiņas.

Ieejot disk management tas parādās kā unknown un allocated mēģinot initialize izmet šo erroru: "data error (cyclic redundancy check)" 

Atverot caur seagate dashbord mēģinot atvērt failus parāda, ka fail un piedāvā restartēt programmu.

Google īsti neko neatradu, kas līdzētu (varbūt nemāku meklēt).

Varbūt varat kaut ko ieteikt kā labot, vai jāsūta uz garantiju/jāprasa naudu atpakaļ. Nav liela pieredze ar external HDD, tādēļ būtu priecīgs par palīdzību!

Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

versatile

Ja slēdz pie dell laptopa, es citu portu pamēģinātu, vēlams, otrā pusē.

Jebkurā gadījumā - citu vadu. Ir daudzkārt gadījies, ka atdzīvojas arī šķietami norakstāmi diski, nomainot vadu un vienā gadījumā - ārēja diska sata-usb interfeisu.

un pēc tam uz veikalu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , drunk_lizard teica:

nes atpakalj uz veikalu, kaads ar vinju ir futbolu paspeeleejis.

Kas varētu būt vienkāršāk, labāk - garantija, vai 14 dienu refund nosacījums, nav iepriekš nācies saskarties ar bojātām precēm.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā. Seagate pēdējā laikā no vairāku cilvēku atsauksmēm ir kļuvis par priorotātes apakšgalu uzticamības ziņā.

Link to comment
Share on other sites

Nē, Seagate nopirka Samsung HDD ražotni

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

+1 par izvairīšanos ne Seagate. Manā HDD sprāgoņu kaudzē, tieši Seagate pēdējos gados ir saradies krietni vairāk kā citi ražotāji.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nu Seagate nav vieniigaa kompaanija ar drankjiigiem diskiem. Taadaa pashaa kategorijaa es liktu Crucial.

Link to comment
Share on other sites

Par diskiem - mājas kompim sāk beigties vecs 1TB WD disks, ir doma nomainīt - šis būs ok vienkāršai nebūtisku ikdienas lietošanai datiem (sistēmas disks ir cits - SSD)? 

Link to comment
Share on other sites

Jā, šie ir OK diski! Vairākiem datoriem tādus esmu salicis un jau vairākus gadus darbojas bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Traki, ka jau kādu laiku 1a nav piedāvājumā 2+ tb 2.5" nekas cits izņemot jūrasvārtus...

Link to comment
Share on other sites

Kas citur netirgo?

Link to comment
Share on other sites

lētāk būs ielikt portatīvajā ssd + ārējais hdd datiem.. :D

 

nez.. pats esmu pircis.. viss darbojas un nekādu problēmu. Bet kā jau teici.. katram savs.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

@CAP, paldies, bet gadiem pērkos Datexā un turpināšu, jo tur ir normāla attieksme un risinājumi garantiju gadījumos. Esmu pamēğinājis citus un bijuši sarežğījumi. Labāk sākotnēji mazliet vairāk samaksāju, bet pēc tam galva nesāp, ja kas notiekās. Katram savs. ;)

Link to comment
Share on other sites

WD Blue nav ne vainas, es gan jau diezgan sen izvēlos tikai Black, galvenokārt šī punkta dēļ

Citēt

Notes - Product has 2 year guarantee. Making complaint directly by Western Digital web site, one may take advantage of 5 year guarantee.

Nav gan bijusi vajadzība izmantot šo iespēju,  bet kaut kā mierīgāk ap sirdi . (Tomēr neesmu kārtīgs vecis, bekapus taisu :D. )

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , raiviic teica:

Tomēr neesmu kārtīgs vecis, bekapus taisu :D. )

:D 

Nu kā tad tā...... :D

 

Bet nu es darbstacijās jau gadus 7 (kopš noplūda hdd rūpnīca) lieku tikai SSD. 

Bet serveros tik enterprise līmeņa HDD, tipa  

https://www.wdc.com/products/internal-storage/wd-gold-enterprise-class-hard-drive.html#WD2005FBYZ

Jā, viņi ir apmēram 2x dārgāki. Bet nu strādā - pagaidām neviens pats nav nobeidzies. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...