Jump to content

random hangi windows 8.1 Pro


kramste
 Share

Recommended Posts

Nesen iegādājos jaunu kompi, kaut kur 2 nedēļas atpakaļ, bet tas randomaa hango - spēlēju kaut ko, daru kaut ko internetā, viņš randomaa iefreezo, un to vajag rrot. Citreiz uzmetās ziņojums, '' Unsupported hardware '' vai kaa tur. Es pamēģināju lejupielādēt windows 10, bet tas lagoja, kkadas nepilnības bija, resetoju atpakaļ uz 8.1 pro windows. Izslēdzu fast startu, atinstaleju nevajadzīgās programmas, izmantoju ccleaneru, chekoju vai nav viirusi, izmantoju /scannow - problēmu nebija, ieinstalēju jaunāko bios versiju un driverus. Event viewerii met error 41. overheats tas toch nevar būt, kopaa ir 3 dzeseetaaji. 

Buushu pateiciigs par jebkaadu paliidziibu.

 ASRock A320M-HDV mtb

Msi Geforce GTX 1050ti aero itx oc edition

AMD Athlon 950 x4 procis

8gb, 2400mhz ddr4 ballistix rams

450w psu.

 

Link to comment
Share on other sites

Norubī internetu, iespējams, ka veic updates, ja nē- sk. augstāk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , e = d teica:

Nes atpakaļ uz veikalu.

uzrakstiiju vinjiem mailu. 

 

Pirms 39 minūtēm , inteens teica:

Norubī internetu, iespējams, ka veic updates, ja nē- sk. augstāk.

speeleeju mafia 3, kaadas 25 minuutes gaaja, ieprieksh crashoja kkadas 3 min.

Link to comment
Share on other sites

Nu 82 grādi jau nav īsti labi! Tikai softs nerāda kam ir tāda temperatūra! :biggrin:


Un vēl tie mīnusi :biggrin:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pats liki kopā vai kantoris?

 

kādam jābūt mazohistam, lai lietotu win8.1?! :)

 

Ja liki pats, atver kasti un pārbaudi vai tiešām viss ir vietās un pareizās vietās, ja kantoris.. tad reports kantorim, lai risina

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , CAP teica:

kādam jābūt mazohistam, lai lietotu win8.1?!

Nu mazliet dīvaini jau tas šķiet, ja nu vienīgi tas W8.1 ir legāls.  Citādi - tikai un vienīgi W7, jo W10 - nu jābūt ar ne visai veselu galvu, lai to izvēlētos :D.

  • Patīk 3
  • Kādas šausmas! 6
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , raiviic teica:

jo W10 - nu jābūt ar ne visai veselu galvu, lai to izvēlētos

Tu gribi teikt, ka Latvijā gandrīz puse ļaužu ir ar ne visai veselu galvu, jo viņi ir izvēlējušies W10.

http://gs.statcounter.com/windows-version-market-share/desktop/latvia/#monthly-201701-201712

Un normālie, tie kuriem ir W7, pamazītēm kļūst arvien mazāk. Daži gadi vēl, un normālie paliks pavisam niecīgā daudzumā.

:sarkasms:

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

liels paldiem jums par atbildeem, tikko paarinstaleeju windows, skatiishos ,kaa buus.

pirms 2 stundām , CAP teica:

pats liki kopā vai kantoris?

 

kādam jābūt mazohistam, lai lietotu win8.1?! :)

 

Ja liki pats, atver kasti un pārbaudi vai tiešām viss ir vietās un pareizās vietās, ja kantoris.. tad reports kantorim, lai risina

 kompi lika pats veikals, os naaca liidzi, nezinu vai tas ir leegalais vai nee. uzrakstiiju vinjiem mailu, skatiishos, ko riit atbildees - njemts no datolv.

 

pirms 2 stundām , jema teica:

Nu 82 grādi jau nav īsti labi! Tikai softs nerāda kam ir tāda temperatūra! :biggrin:

 

 

Un vēl tie mīnusi :biggrin:

 

man nav ne jausmas kam tieshi taa temperatuura ir, uzskatu to par software probleemu, vai ko tam liidziigu.

Link to comment
Share on other sites

vvz, bet ja Win saka, ka pārkarst, bet lietotājs iebilst, ka tā tam nevajadzētu būt, jo "ir 3 dzesētāji", tad man šķiet, ka ar pārkaršanu būtu arī jāsāk. Jānoņem CPU dzesētājs, jānoņem uz radiatora apakšas uzlīmētā aizsargplēve vai jāuzliek uz CPU rīsu grauda izmēra dzesēšanas pasta un CPU dzesētājs pareizi jānostiprina uz CPU.  

 

Pirms 1 minūtes , kramste teica:

man nav ne jausmas kam tieshi taa temperatuura ir,

 

Nes uz veikalu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

so, parinstaleeju kompi ar jaunu windows, taa briesmiigaa temperatuura pazuuda. hwmonitor neviena temperatuura nav augstaaka par 40.

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

zajebaļi jau šīs pēdēja posta citēšanas... tiešām ir grūti vienkārši atbildēt?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , kramste teica:

taa briesmiigaa temperatuura pazuuda. hwmonitor neviena temperatuura nav augstaaka par 40

Varbūt iepriekš rādija tos amerikāņu grādus? ;)

Link to comment
Share on other sites

@kramsteUn tagad palaid Aida64 stabilitātes testu (tools-> System Stabilty Test) , atstāj tikai CPU , FPU, cashe. Atstāj uz kādu stundu un atraksti kāda beigās bus CPU un katra Core temperetūras.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tur par ar desmit minūtēm pietiks :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , ggg97 teica:

Varbūt iepriekš rādija tos amerikāņu grādus? ;)

bija celsius, viss ok.

 

Pirms 43 minūtēm , Jainit teica:

@kramsteUn tagad palaid Aida64 stabilitātes testu (tools-> System Stabilty Test) , atstāj tikai CPU , FPU, cashe. Atstāj uz kādu stundu un atraksti kāda beigās bus CPU un katra Core temperetūras.

https://prnt.sc/i3lers temperatuura nepaliek lielaaka, tikai pa laikam nokriitas un atkal uzkaapj.

izsleedzu, temp. nokritaas uz 32.

Labots - kramste
Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , vvv teica:

Tu gribi teikt, ka Latvijā gandrīz puse ļaužu ir ar ne visai veselu galvu, jo viņi ir izvēlējušies W10.

 

Ņemsim vērā to, ka tā puse mājsaimnieču neizvēlējās win10. Viņām vienkārši tas tika jau pasīvi uzspiests.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man tagad nākas piespiedu kārtā palietot Win7, neredzu nevienu plusu pār Win10. Var jau būt, ka tas ir ieradums, bet nemāku vairs win7 un viss.... Spraud vienalga ko klāt, visur meklē kkādus draiverus, daļu nemaz neatrod, bluetooth audio līdz šai dienai neesmu iekurbulējis, pietrūkst arī win10 start menu jau :/

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , lexxx teica:

Viņām vienkārši tas tika jau pasīvi uzspiests.

Kāda vairs uzspiešana vai neuzspiešana. Kāda tad ir izvēle? Jauni datori ar W10. W7 vairs nav nopērkams. Grozies kā gribi, W7 kļūst par pagātni.

Jautājums vien, cik ilgi raiviic W10 lietotājus par galvā neveseliem saukās.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , vvv teica:

Jautājums vien, cik ilgi raiviic W10 lietotājus par galvā neveseliem saukās.

Kamēr dzīvošu, vai kamēr M$ neizdomās jaunu, lietojamu OS (utopija).  Jau reiz teicu - ja nu nevar bez W10, tad kaut cik vēl pieņemama ir vienīgi LTSB versija (cena oi, oi), bet arī tur  šis tas notiek ne pēc lietotāja, bet M$ gribas. Ja kas, man ir legāls W7, W8.1 un arī W10 (kādu nedēļu bija, tā kā M$ reģistros ir).

  Man kā foto/video darbu veicējam, kad nebūs vairs iespēja lietot W7 (jauni dzelži, jauni softi, kuri neatbalsta), atliks tikai mainīt ticību un iekāpt ābolu dārzā (sen būtu pārgājis uz Linux, ja būtu atbilstošs pro līmeņa softs).   Nu nevajag man mēslu, kurš tieši kādā video renderēšanas, vai steidzamas foto apstrādes laikā, sadomās pāris stundas apdeitoties un hvz vai pēc tam vēl viss darbosies.

 

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , raiviic teica:

sadomās pāris stundas apdeitoties un hvz vai pēc tam vēl viss darbosies.

Tāda jauka funkcija kā Active Hours tapēc ir ieviesta :) 

Labots - Zin...
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , raiviic teica:

sadomās pāris stundas apdeitoties un hvz vai pēc tam vēl viss darbosies.

Pērc Pro versiju un būsi kings! :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , raiviic teica:

Nu nevajag man mēslu, kurš tieši kādā video renderēšanas, vai steidzamas foto apstrādes laikā, sadomās pāris stundas apdeitoties un hvz vai pēc tam vēl viss darbosies.

Nenotiek tā, kā tu saki. Es redzu, kā notiek manas sievas datorā, viņa ar datoriem apietas kā tāda visīstākā blondīne, nekādiem apdeitiem neseko, laptopu ārā neizslēdz, tik aizver vāku... vobšem, neko daudz nesaprot no datora. Vienīgais, kas viņas datorā (W10 Home) saistībā ar apdeitiem - parādās notifikācija, kurā aicina restartēt datoru, jo apdeiti, pats no sevis nekas nesāk apdeitoties tā, ka dators uz pāris stundām nelietojams.

Link to comment
Share on other sites

Tieši kas tur ir sviestains? Norādīt PC, kad tu reāli ar viņu strādā, lai neuzmāktos ar apdeitiem? Liekas tīri loģiska funkcija priekš mājsaimniecēm

Link to comment
Share on other sites

kaut kur dzirdēju, ka īsti vīri nemaz tos nolāpītos logus neizmanto.

 

P.S. par ko bija topiks?

Link to comment
Share on other sites

tak šņukuram winxp the best.. uber alles :D kādu pārliecināt te vispār nav jēgas.. nepatīk, nelieto.. negaudo vk un viss

Link to comment
Share on other sites

paldies visiem par paliidziibu. vakar uzrakstiiju mailu veikalam, tad uzliku parasto 8.1 windowsu, no riita atnaaca zinja, ka kompim ir jaaparinstalee windows, un taa arii vareetu buut probleema. Kopsh taa laika kompis nevienu reizi veel nav uzkaaries. paldies

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , kramste teica:

paldies visiem par paliidziibu

Nu, lūk. Tēmas autors ar savu problēmu ticis galā.

Tagad īstais laiks sākt kariņus - W7 vs W10, W10 sūc vs W10 nav sūc...

Aiziet, biedri! :D

 

Link to comment
Share on other sites

A es saku, ka neatceļ apdeita laiku? Tieši tas palīdz novērst raiviic problēmu ar restartiem darba vidū :) 

 

Es protams nenjemos spriest par citiem datoriem, bet ģimenē esošie 4 datori ar win 10 vismaz softwāriski nav gļukojuši un apdeiti netraucē dzīvi, lai tak apdeitojas, kad vēlas, vismaz man darbs nav pusceļā aprāvies nekad no tā un mamma ar nav histērijā zvanījusi un raudājusi, ka dators pats no sevis kko darītu, pieļauju ka, kompis pats naktī to izdara un viss :/

 

Tieši pretēji tagad ir ar win7, sit mani nost, esmu izgājis cauri nez cik draiveriem un nez ko vēl, bet tas kompis audio nelaiž caur BT... Tāpat arī Maviku normāli neatpazīst, kā to dara win10, tāpat arī nav natīva IG aplikācija (man to diemžēl vajag).

 

Katram savs, bet vismaz man win10 dzīvi ir padarījis vieglāku...

 

Tak var lietot to win7 ja grib, bet nu uzskatīt, ka tas ir pārāks ir apšaubāmi

 

Karus nesākšu, tik padalos ar pieredzi, tāpat kā ķirzaka. Datorus ikdienā netaisu, var jau būt ka tiešām visiem ir briesmas ar to win10

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

var jau būt ka tiešām visiem ir briesmas ar to win10

Man nav nekādu briesmu ar to W10. Gan jau kādam gadās.

Pirms 16 minūtēm , drunk_lizard teica:

pro no home apdeitu politika neatskjiras nekaadi!!!

Pro ir papildus iespēja, kāda Home nav - var pauzēt atjauninājumus līdz pat 35 dienām. Kā reiz labi noderētu biedram raiviic, viņš varētu to pogu nospiest pirms video renderēšanas vai steidzamas foto apstrādes un būtu drošs, ka nesāksies apdeiti un hvz...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , drunk_lizard teica:

w10 saakuma kompilaacijas patiesiibaa bija zaebisj!

raiviic tieši sākuma kompilācijas laikā novērsās no W10. Tā ka nebija viss zajebisj.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...