Jump to content

TRAFS


zigis380
 Share

Recommended Posts

Labdien !

Visiem foršu dienu ! 

Varbūt kāds var pastāstīt kur ņemt informāciju par  ИОМ 100/25-73У3  1983г ,  испытатльный трансформатор , interesē šis modelis , citus nevajag.

Jau iepriekš PALDIES !

Link to comment
Share on other sites

Goldolfin
Pirms 1 minūtes , e = d teica:

Aizsūti e-pastu ražotājam.

Vari iečekot mailu ?

 

Labots - Goldolfin
Link to comment
Share on other sites

Ha, ha, .....ST faktiski nekā prātīga no iekārtām nav, varētu teikt pēdējie sūdi. Iepērk pašus lētākos un sūdīgākos nevis to ko patiešām vajag, iepērk to ko priekšniecība, (kura reāli nesaprot kas ir elektrība), uzskata par labiem.....tici man, saprotu ko rakstu. Runājot par Večiem...jā normāli, saprotoši.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , zigis380 teica:

Ha, ha, .....ST faktiski nekā prātīga no iekārtām nav, varētu teikt pēdējie sūdi. Iepērk pašus lētākos un sūdīgākos nevis to ko patiešām vajag, iepērk to ko priekšniecība, (kura reāli nesaprot kas ir elektrība), uzskata par labiem.....tici man, saprotu ko rakstu. Runājot par Večiem...jā normāli, saprotoši.

Tipiska palīgstrādnieka vecākā palīga izpratne par lietām :D

Uzskatu, ka man ir tiesības tā teikt, jo esmu vairāk kā 20 gadus strādājis sadales tīklā, tajā skaitā bijis arī "priekšniecība, (kura reāli nesaprot kas ir elektrība)"

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Paskatot viņa iepriekšējās tēmas, cilvēks elektrību galīgi necērt, bet ir ticis kaut kur pats par vadītāju, kam tas viss jākūrē. googli arī manāmi nemāk.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

,,ivo,, tad jau Tu ST esi nostrādājis mazāk par mani man ir vairāk par 26 gadiem nepārtraukta stāža, LATVENERGO sistēmā vairāk par37...nu un nekāds palīgstrādnieks, vecākais palīgs nebiju ,tikko  aizgāju prom pats, jo pēdējos gadus uz darbu gāju ar vēmienu...izskatās ka Tu,,ivo,, pilnīgi nerubij kas tagad notiek ST.  Jā interesanti, ko ST dara palīgstrādnieks vai vecākais palīgs..nu vismaz ST par tādiem amatiem nēsmu dzirdējis.

 

,,ju,,  tici man puis, no elektrības šo to saprotu kā Tu saki cērtu, un ļoti labi. Par Tavām spriest spējām gribās nudien smieties, bet kādu Dieviņš galvu devis ar tādu jādzīvo...jā par vadītāju nēsmu ticis , pats daru savu darbiņu...laikam jau tomēr māku , naudiņas pietiek un stipri pāri paliek...izskatās , ka Tev pat sapņos nav rādijies ko es tagad nopelnu un MĀKU , novēlu TEV ,,ju,, tādu pašu MĀKU !!!

Labots - zigis380
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka maz kurš tev šeit piekritīs, jo  ivo, tomēr arī forumā mēs jau ilgi pazīstam kā zinošu biedru...

Latvenergo sistēmu tāpat zinu arī nedaudz tuvāk, gadus 40, un varu teikt, ka savulaik tās ierindas elektriķus, gan es nelaistu ne savā mājā, ne rūpnīcā ko darīt...

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, jacobs teica:

Domāju, ka maz kurš tev šeit piekritīs, jo  ivo, tomēr arī forumā mēs jau ilgi pazīstam kā zinošu biedru...

Latvenergo sistēmu tāpat zinu arī nedaudz tuvāk, gadus 40, un varu teikt, ka savulaik tās ierindas elektriķus, gan es nelaistu ne savā mājā, ne rūpnīcā ko darīt...

Neiet runa par zinošu biedru forumā , bet par to  , ja ivo ST pabijis priiekšniecībā tad jau nu vajadzētu zināt uzņēmuma struktūru un amatus....par ierindas elektriķiem Latvenergo... kas tie tādi ir ? Ir amati :piemēram struktūrvienības vadītājs , nodaļas priekšnieks , meistars , tehniķis , OIB....u.t.t.  par palīgstrādniekiem un ierindas elektriķiem neko nēsmu dzirdējis. Par nelaišanu iekšā : Ja kādu laiciņu pasēdēsi bez elektrības lūgšus lūgsi (((ierindas elektriķus))) lai nāk Tavā mājā , rūpnīcā ta vien alga kur un kaut ko dara lietas labā...kaut vai pagaidu variantā. Kādreiz strādāju OIB nu mazliet , vairāk par10 gadiem  tici man nekad nebij savādāk , nu ne vienu reizīti , hmmm...nu varbūt Tu esi īpašs eksemplārs un cēli panes elektrības nesamību. Nu visu cieņu tad.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau, uzskaites sadales parasti atrodās ārpus mājas, man pat aiz žoga, dēlam Mārupes privātmājā, vispār 200m no mājas tā bija novietota, bet rūpnīcās, kā nu kurās, citās pat trafs ir vietējo rokās... Tā kā ne tavā bijušajā atbildības zonā...   Es jau kā bij. r-as automātiķis utml. runāju par ''stabos kāpēju'' un ''skaitītāju nolasītāju'' zināšanu viduvējo līmeni, kad kas nopietnāks atgadijās... Šodien, tieši, gan vairāk nepateikšu tik precīzi...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , zigis380 teica:

palīgstrādniekiem

Atļaušos nepiekrist.

Kādus 10 gadus atpakaļ tīrīja augstsprieguma trasi gar manām mājām. Puiši paši pateica, ka viņi ir līgumstrādnieki, un nekāda sakara ar latvenergo viņiem nav.

http://www.delfi.lv/bizness/uznemumi/lidz-2022-gadam-latvenergo-plano-atlaist-1000-darbinieku.d?id=49426719

http://www.delfi.lv/bizness/uznemumi/kops-gada-sakuma-sakta-108-sadales-tikla-darbinieku-atlaisana.d?id=49639581

Drīz Latvenergo un ST tikai vadība un grāmatveži paliks.

Link to comment
Share on other sites

Labi. Sākotnēji bij vajadzīga tehniska rakstura informācija par noteiktu verķi. Precīzi par šo verķi, jo no birtkas pāri palicis tikai trafa nosaukums šāda vai tāda iemesla dēļ pārējā daļa aizgājusi skuju taku. Atzīšos , nekāds IT guru es nēsmu, vajadzīgo informāciju internetā atrodu 95 procentu gadijumos, pārejos 5 es nekautrējos un vaicāju ļaužiem, jo visu zināt nozīmē nezināt neko, bet šajā forumā attiecībā uz manu tēmu, ko sakarīgu spēja dot tikai  ,,drunk_lizard,, - PALDIES . Pārejais izvērtās par ST apspriešnu un savstarpējo, ja tā var teikt, riešnos.

Visiem jauku dienu !

Visu gaišu.

PS.

Jakobs-------ja Tev ir sūdi un sēdi bez elektrības pie Tevis skaitītāju nolasītāji un stabos kāpēji nebrauks.Par atbildības robežām es zinu visu.Var redzēt, ka bij. r-as automātiķis utml. ir maza saprašana par reālo, REĀLO ŠPANUNGU. Bet Dievs ar Tevi .....arī Tev jauku dienu.

Tēma SLĒGTA.

Labots - zigis380
Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , zigis380 teica:

vajadzīgo informāciju internetā atrodu 95 procentu gadijumos, pārejos 5 es nekautrējos un vaicāju ļaužiem,

Par šo trafu dati bija pirmajā vai otrajā meklējuma rezultātā.

pirms 10 stundām , zigis380 teica:

naudiņas pietiek un stipri pāri paliek...izskatās

Šoreiz arī izmaksāja kompensācijas (par stāžu)? :)

 

Man aizdomas, ka mēs varētu būt tikušies. Gan jau Ivo arī pazīsti. Bet nu tie iepriekšējie ieraksti ...

 

... jā, jā arī es tur esmu bijis, un arī labu laiciņu.

Link to comment
Share on other sites

Nu kas Tev izskatās , kas izskatās  ????   Kārtīgam vecim nedēļā jānopelna vismaz 5 soķi, par ko ST varēja tikai sapņot un tikai sapņot, ja godīgi ,  tagad tā ir absolūta realitāte ja tiešāk...tas ir minimums, esmu pieticīgs cilvēks, man pietiek , vienīgais ko nožēloju pametot ST ir....kāpēc es to neizdarīju stipri, stipri ātrāk . Par datiem internetā :  Jā tā tas tiešām ir, un tos es atradu zibenīgi ,bet mans trafs (verķis)  vizuāli  un pēc tehniskā izpildījuma kardināli atšķiras no internetā piedāvātās informācijas lai arī nosaukums ir absolūti identisks .....nu tāpēc arī jautāju , bet pārsvarā saņēmu   gudru diršanu , no ļaužiem kas REĀLI, uzsveru REĀLI  nerubij španungā . Par iepriekšējim ierakstiem :   par katru savu vārdu varu atbildēt, ja ļoti vajag PIERĀDĪT ,bet labi Dievs arī ar Tevi     

Jauku vakaru Tev,, ju,,

Link to comment
Share on other sites

biedram @zigis380 ieteiktu mazāk dzert un vairāk runāt pa tēmu, ja jau reiz ST esi norāvis savus gadus un drēbi zini. A to no malas - vai nu esi riktīgs nodzēries plencis, kas ir atlaists vai uz tās robežas vai arī tu ne sūda nezini un tagad klārē to, ko esi dzirdējis no malas.

Ko es ar to visu gribēju pateikt? No tava bazara nav nedz mazākās konstruktīvās diskusijas. Tevis pieminētais biedrs @drunk_lizard (rāda man 2 gabalus, hvz vai highliht būs pareizais) pat pālī (un viņš pālī ir ļoti bieži) spēj izteikties daudz vairāk un konstruktīvāk par tēmu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , zigis380 teica:

Kārtīgam vecim nedēļā jānopelna vismaz 5 soķi, par ko ST varēja tikai sapņot

Joki jokiem, bet varbūt vari pastāstīt, cik neto šobrīd saņem ST montieri?

Link to comment
Share on other sites

1/20/2018 , 00:48, zigis380 teica:

ja ivo ST pabijis priiekšniecībā tad jau nu vajadzētu zināt uzņēmuma struktūru un amatus....

Paklau, Tu esi kādreiz (vismaz skolā literatūras stundā) dzirdējis tādu jēdzienu kā "metafora"? Struktūru un amatus pārzinu labi, vizmaz to, kas bija pirms pēdējās reorganizācijas, bet ne jau par to bija stāsts. Nepatīk, ka zemākajā līmenī uzskata, ka vadībā sēž vieni idioti, kaut gan pašiem īsti nav sajēgas ar ko vispār vadība nodarbojas. Galu galā ne jau  valdes priekšsēdētājs lemj par to, kādus trafus pirkt, priekš tam ir attiecīgās jomas eskperti, kas raksta tehniskās specifikācijas, kuras paši izprot un ir gatavi aizstāvēt un parakstīties zem katra punkta.

Link to comment
Share on other sites

Nu 5 soķi tiešām nav!

zigis380 vari varbūt mūs apstāstīt ko pašlaik dari, ka mēnesī pelni 2k

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kam nav 5 soķi? ST kādam ir zem 5 soķiem uz rokas? Te jau presē klaigā, ka kasieres drīz 1000 saņemšot.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , ggg97 teica:

Kam nav 5 soķi?

 

1/20/2018 , 18:31, zigis380 teica:

Kārtīgam vecim nedēļā jānopelna vismaz 5 soķi

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...