Jump to content

Unallocated partīcijas izmantošana


lops90
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Situācija sekojoša:
Ir HDD (datu hdd, win uz viņa nestāv). Iekš disk Management redzams, ka viņš ir saskaldīts 3 daļās:

1. partīcija uzrādās kā Dynamic.

2. basic, recovery partition

3. Unallocated

 

Problēma tāda, ka es to Unallocated vēlos izmantot (tur ~300gb). Ideāli būtu viņu pievienot tai pirmajai partīcijai, bet nesanāk pat izveidot jaunu.

Ja ņemu 1.p uz extend volume, tad dabūju kļūdu, ka uz tiska nepietiek vietas (pat ja mēģinu pievienot tikai 10Mb). Tādu pašu kļūdu dabūju, ja mēģinu 3p uztaisīt par new simple volume.

 

Kas varētu būt par desām? Ko es varētu vēl pamēģināt, lai tos 300gb dabūtu pie dzīvības?

 

image.thumb.png.7d5c5862df4f90ac7401c2efb34887ef.png

Link to comment
Share on other sites

2 diski un 5 patrīcijas :dance3:Ir uz ko tiekties jopt. Man 4 diskiem ir 5 patrīcijas ...

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Visvienkāršākais - pārraksti datus citā diskā, nones nafig visas tā Disk 0 partīcijas un uztaisi vienu lielu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Klasisks piemērs ir kad "lielie datorspeciālisti" uzliek Windows visādās svešzemju mēlēs un pēc tam brīnās-ko tagad darīt? :D 
Ieteikums, vispirms uzliec lai <Datora pārvaldība> izskatītos šādi: 

Ekrānuzņēmums (96).png

Link to comment
Share on other sites

Ja es pareizi sapratu situāciju no atstāstītā, tad tas brīnums radās tā, ka sākumā bija dikai viens disks- tas 0tais, kas bija sadalīts 300 priekš win un pārējais priekš datiem. Tad tika nopirkts jauns SSD uz kura uzlikts win, un tā partīcija, kur bija win agrāk (tie nelaimīgie 300gb) tika formatēta.

 

1 stundu atpakaļ, VebKamera teica:

Visvienkāršākais - pārraksti datus citā diskā, nones nafig visas tā Disk 0 partīcijas un uztaisi vienu lielu.

Nav tik traki, tur divas ir recovery/system partīcijas un tā nelaimīgā vispār ir nelietojams vakums, tāka reāli sanāk 2diski, 2 partīcijas.. :D


Njā, nu skaidris ir tas, ka labākajā gadījumā var provēt pamēģināt kādu disku/partīciju tūli, un, ja nesanāk, tad būs vien jāpārliek dati un jānes viss nost...

Link to comment
Share on other sites

ja dati svarīgi, tad uztaisi backup.. un pamēģini ar manis ieteikto tūli.. pats esmu darījis.. nekādu problēmu. Cik saprotu uz tā diska, kur tie liekie 300gb win nav, tad vispār nekādu problēmu. A otru disku ar tiem 500mb nevajag aiztikt.. tam pirmajam tik uztaisīt vajag pilnu partīciju diska apmērā un viss.

Link to comment
Share on other sites

Atslēgas vārds problēmai šķiet, ir Dynamic disks. Konvertē par Basic (protams, pirms tam izveidojot backup) un viss notiks.  Kaut gan - ātrāk būs visu nonest un izveidot vienu Basic partīciju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...