Jump to content

Datu atgūšana


lops90
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

No komandrindas iegāju diskpart un izpildīju clean komandu. Respektīvi tagad man ir viens vesels disks bez partīcijām, ir iespējams kkā ar kādu bootable rīku atgūt datus?

Uz pC vajag instalēt windows. Varētu uzinstalēt un tad ar kādu rīku censties atgūt datus, bet pirms win istalēšanas prasīs formatēt disku un baidos ka tās būs beigas datiem...

Link to comment
Share on other sites

Nevis quic  format būs beigas datiem, bet jebkurš instals un neprasmīgas darbības ar to disku nonesīs tos datus

Link to comment
Share on other sites

ja es palaižu laiv CD xp no hyrens boot tas man varētu kkā palīdzēt , piemēram palaist kādu recovery tooli?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , lops90 teica:

No komandrindas iegāju diskpart un izpildīju clean komandu.

A to komandu tas diskpart ilgi darīja?

Link to comment
Share on other sites

nē, bet arī datu nebija daudz (~60gb no 1tb)
Tagad doma izņemt hdd un pielikt pie cita pc un palaist kādu recovery tooli paprovet

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , lops90 teica:

vajag instalēt windows. Varētu uzinstalēt un tad ar kādu rīku censties atgūt datus,

 Pēc sistēmas uzinstalēšanas, vismaz daļa datu būs zuduši neglābjami. Ja ko gribi atgūt - neko uz tā HDD neinstalē, nekopē.

 

pirms 2 stundām , lops90 teica:

izņemt hdd un pielikt pie cita pc un palaist kādu recovery tooli paprovet

Beidzot pareiza doma. Pie cita PC obligāti. Un es ieteiktu R-Studio - cik bijusi darīšana, rezultāts labs.  Protams, vajag citu HDD uz kura saglabāt atgūto.

Tas gan maksas produkts, trial variantā vari redzēt savus failus, bet atgūt nesanāks, tā kā ... :).

 

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Šķiet, ka atguvu visu, kas bija nepieciešams (neatjaunoju partīcijas, tikai izvilku datus, tā kā viņu nebija tik daudz).

Paldies par ieteikumiem, izmēģināju daudzu tūļus, beigās izrāvu HDD pieslēdzu pie cita PC un "Active@ File Recovery" portable eddition nostrādāja perfekti, gan ļoti ātri, gan ērti. Tiesa gan produkts ir maksas, bet kaktos var atrast dažādas versijas.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • lops90 locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...