Jump to content

Pērku resīveri līdz 150 eiropas naudiņām


Eraserz
 Share

Recommended Posts

Vēlētos nopirkt kādu resīveru (bez defektiem) naudās līdz 150 Eur.

Prasības būtu lai ir iebūvēts rādio, 5.1 skaņa, pults, mikrofons lai noregulētu tumbas un obligāti kādi 4 HDMi.

Firmas varētu būt Sony, Yamaha, Pioneer, Marantz.

Piedāvājumus var rakstīt Bootā vai pa telefonu 27610772

Link to comment
Share on other sites

Atļaušos uzrakstīt savas pārdomas par tēmu.

1. Vārds "resīvers" automātiski nozīmē iebūvētu radio;

2. mikrofons un n-tās hdmi ieejas manuprāt ir nevajadzīga ekstra, uz ko nav vērts saspringt,

3. 5.1 bija modē gadus atpakaļ, tagad tāpat visi migrē atpakaļ uz 2.0 vai 2.1

4. Ražotāji - es teiktu, skaties uz Yamaha, Denon vai NAD. Noteikti ne Sony.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , ivo teica:

5.1 bija modē gadus atpakaļ,

Dolby Atmos jau laikam neskaitas :/ 

 

Pirms 13 minūtēm , ivo teica:

n-tās hdmi ieejas manuprāt ir nevajadzīga ekstra

Nu nesaki viss, ja ir sat, interaktīvā, konsole, laptopa vads, kāds atskaņotājs utt, tad noder :) + CEC iespējas

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Eraserz teica:

Par HDMI gan nepiekrītu

Var protams komutēt visus avotus caur resi, bet personīgi man tas neliekas ērti. Man labāk patīk saslēgt katru avotu ar TV pa tiešo (jaunajiem TV ir gūzma HDMI ieeju) un skaņu palaist uz resi caur optiku vai koaksiāli. Pretējā gadījumā vienmēr slēdzot iekšā TV nāksies ieslēgt arī resi (vajag vai nevajag) jo neba jau vienmēr panorāmu vai bez tabu uz leilajiem skaļruņiem klausīsies. Bet tās ir tikai manas domas.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Es arī esmu par Ivo variantu, kad pirmie tv bija ar maz hdmi ieejam, tad resis bija kā baigais komutators, tagad ērtāk ir ivo variants :) arī lētāk varēsi dabūt kādu lietotu haizivi :)

Link to comment
Share on other sites

Man ir veci reši, Kenwoods un Sony, bet šai sakarā jautājums, ir kāds štruntiņš ko varētu resim lineārajā stereo ieejā (2 banāni RCA) iebāzt un sapārot ar Bluetooth no donora, kam ir Bluetooth? Dažreiz noderētu. Sorry par offt.

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Zin... teica:

pasūtīju pa 7$ BT receiver - Soesey118

Paldies, neko ar tādu nosaukumu neatradu, bet pasūtījo šo. :) 

Link to comment
Share on other sites

Kungi, jūs pie savām zolīdajām HiFi sistēmām spraužat kāt ķīniešu bluetooth štruntus pa dešuku? :blink:

Daži no tādiem, kas māk AptX un, domājams, skan cilvēcīgi, arī nemaksā kosmosu:

https://thewirecutter.com/reviews/best-bluetooth-audio-receiver-for-your-home-stereo-or-speakers/

(noteikti ir vēl bars citu, biju lasījis ļoti slavinošu rakstu par vienu kaut kur, tagad nevaru atrast)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vispār, interesanti paprovēt, kā skan tie ķīnīzeri. Pieņemu ka ne trakāk kā jebkurš cits BT risinājums.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , tolx teica:

Pieņemu ka ne trakāk kā jebkurš cits BT risinājums.

 

Man slinkums tagad meklēt tos gudros rakstus kur tas viss bija samērīts, bet vai nebija tā, ka SBC, ko māk jebkurš štrunts, nekādi nevar skanēt labāk kā apmēram 192kbps mp3, nu un tad vēl atkarīgs kāds tam štruntam DAC

Link to comment
Share on other sites

Khem, piekrītu, ka tas nav korekti, bet man risinājums prastais - tusiņš, kur uz sienas lēts ķiniešu LED projektors rāda youtubi, kaut kādu ierakstu vai TV un vajag lai skan arī tumbās (jamajam ir zilzoba raidītājs iekšā), skaidrs, ka končus tādējādi neklausīšos. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Racer teica:

uz sienas lēts ķiniešu LED projektors un vajag lai skan arī tumbās (jamajam ir zilzoba raidītājs iekšā)

Es no tāda projektora aizvilktu vadu līdz resim. Ja vien istabas konfigurācija nav tāda, ka nav iespējams vadu aizvilkt tā, lai tas nekur nebūtu pa kājām vai ļoti nemaitātu estētiku. Tiesa, štrunts par 10€ sanāk lētāk par 10m vadu :)

Vienīgā situācija, kad manuprāt BT riktīgi atvieglo dzīvi, ir tad, ja ko klausās no telefona/planšetes, ko tomēr gribas turēt kabatā, vai rokās sēžot uz dīvāna, nevis piespraustu pie vada un noliktu uz galda/plaukta.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , 138 teica:

Es no tāda projektora aizvilktu vadu līdz resim.

Priekš kam?

Link to comment
Share on other sites

  • Eraserz locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...