Jump to content

nevaru piereģistrēt sūtījumu ebay sistēmā


capstan
 Share

Recommended Posts

Pirkums bija neveiksmīgs. Ebay akceptēja refund un lika mantu atgriezt pārdevējam. 3.janvārī  to nosūtīju ar Latvijas pastu, saņēmu tracking Nr. un... nevaru to piereģistrēt Ebay-ā. Kur ir kļūda - man laiks iet uz beigām un manta jau ir galapunkta pilsētā

image.thumb.png.25816576c23716d32708cb9c21af8227.png.

Link to comment
Share on other sites

Man bija līdzīga problēma. A ebay supportu sazināties tas nav viegls uzdevums! Es tiku līdz supportam tā ka klikšķinājos kamēr atradu ebay chata botu, kurš skaidrs ka nespēja palīdzet, bet pēc laika sarunai pieslēdzās cilvēks, kurš problēmu atrisināja!

Link to comment
Share on other sites

to spitaligais

Pateicos par vēlmi palīdzēt. Mana atbilde iznāca tāda parupja. Piedod, es jau esmu sācis nervozēt. Nav jau tur 1k€, bet priekš manis tiešām liela, vēl jo vairāk, ka piekritu palīdzēt kaimiņam. Ne par darbu ko nopelnīju, + sūtīšanas izmaksas +šī stulbā situācija.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot pasteidzās pirmais :)

 

Dažreiz aiziet: Latvia Post

Labots - Rainis
ok
Link to comment
Share on other sites

Bet tomēr "Lavia Post" bez "n" mēģināji? vienkārši. "Latvian Post" ir "latviešu pasts", ko e-bay varētu arī nesaprast.

Labots - Jainit
.
Link to comment
Share on other sites

Es rakstu vienkarši  - Ekspresspasts

 

Un tā jau arī īstenībā ir, pie tam, saņēmējam ir viegli atrast savu tracking ar tantes Googles palīdzību

Link to comment
Share on other sites

te nav aizķēries kāds lieks simbols/atstarpe kādā vietā?

 

spāņu galā uzrādās Correos

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , CAP teica:

te nav aizķēries kāds lieks simbols/atstarpe kādā vietā?

 

Demonstrācijai jau es neizliku visas versijas, tai skaitā arī Tevis minētās.

Ķīnieši dod 2 pasta servisus Latvijā - Latvijas Pasts un Air Baltic

Link to comment
Share on other sites

Raksti to kas piegādā - Correos.

1/11/2018 1:57 PM Unsuccessful delivery 28914 Addressee requested later delivery/Attempted delivery today
Link to comment
Share on other sites

Nevaru vairs salabot iepriekšējo, rīta kafija būs uzvārījusies

Labots - capstan
Link to comment
Share on other sites

Tu nevari vienkārši izvēlēties piedāvātos pārvadātājus? Kaut vai DHL. Izsekošanas numurs jau ir pareizs.

Link to comment
Share on other sites

Paldies, ZOOM. Tavs priekšlikums nenostrādāja, bet Tu man iedevi pa smadzenēm. AIZGĀJA AR

                                           FEDEX!!!!!

Pateicos visiem, ks dalījās ar saviem priekšlikumiem un arī tiem, kas neiedrošinājās!

 

Link to comment
Share on other sites

Pag, bet tā taču tu apmānīsi saņēmēju! Šis ies uz FEDEX, meklēs savu nummuru un nevarēs atrast

 

Nu vismaz vienu pagājušā mēneša savu nummuru tikko pārbaudīju uz FEDEX un nekā - invalid number, bet ekspresspasts.lv visu rāda kā vajag.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , abi teica:

Pag, bet tā taču tu apmānīsi saņēmēju! Šis ies uz FEDEX, meklēs savu nummuru un nevarēs atrast

Labi, ka pastāv iespēja aizsūtīt privāto ziņu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pastāv, tik tas ir dubults darbs un gadījumā ja saņēmējs pasaka ka sūtījums nav atnācis, tev bez vārda runas iesaldēs līdzekļus iekš Paypal uz 30 dienām, kuru laikā tev vajadzēs pašam pierādīt savu taisnību Ebay izmantojot tieši to pašu carrier/tracking logu, un arī tad, tas vien norādīs vien tavu vēlmi naudu tomēr saņemt, bet kamēr neiztecēs 30 dienas, vai saņēmējam neienāks prātā oficiali atzīt ka ir kļūdījies.... savu naudu redzēsi vien teorētiski

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...