Jump to content

Jauns auto.


Cappuccino
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem. Nu ir pienākusi tā diena, kad atkal esmu tā lielā pirkuma priekšā. Tik izdarit pareizo izveli reizēm nav nemaz tik vienkarši, tapec vēršos pie Jums. Esmu izveles priekšā starp visiem labi zināmo e46 330d vai 320d, vairak gan sliecos uz 330d, un otrs variants - A4 b6 2,5 V6 Tdi. Par šiem Audi motoriem gan ir izlasīts daudz šausmu stāstu, bet runā ka pēc atjaunojuma, B serijas motoriem nēsot ne vainas. Varbut kadam ir bijusi tieša pieredze ar šiem spēkratiem?

Link to comment
Share on other sites

Šis būs super topiks :D Bet pa lielam, skaties, kur paletes var iekraut normāli, kur nav elektronika daudz un vispār.. cigārs rullē, bet bez stūres pastirpinātāja

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Bija gadus 7 320d, bet nopirku viņus 6 gadus vecu. Priekš 150zs iet labi un tērē neko, caura gadu vidējais bija 6.4l. Standarta apkopes nav dārgas, remonti gan mēdz būt diezgan sālīti, mainīju dubultmasas spararatu, sajūga komplektu, neatceros cik tur bija, bet šķiet ka beigās kaut kas uz 1k, piekare ar nav baigi lētā, jālabo būs šā kā tā, jo ceļi kā jau ceļi pie mums. Stipri šaubos vai šobrīd ir iespējams nopirkt nenojātu e46, vecs modelis tomēr. Ja nu vienīgi meklēt Vācijā kaut kādu ar benzīna motoru. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tas jaunais auto būs cik jauns? 0, 5, 10 gadi? Kāda cenu kategorija?

 

Gatavojies uz lielām izmaksām ekspluatācijā, it sevišķi ja gadi ir pavairāk. 

Pirms 5 minūtēm , Cappuccino teica:

V6

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

BMW pēc pieredzes ies labāk un ēdīs mazāk, bet cik ir braukts, nevar īpaši sudzēties, ja laicīgi maina eļļas un veic pārējās apkopes. BMW Rīgā ir vairāk specializētu šrotu un detaļu, nekā Audi, bet Audi detaļas var izvilkt no VW un Škoda. Masinas cenu kategorijā 3-4k, vismaz tā izskatās. Rēķinies ar vēl ~1,5k izdevumos par remontiem, ja gribi lai mašīna brauktu.

Audi jau pieminētā problēma ar motoru, siksnām, vārstiem utt, bet BMW, nez vai būs īpaši labāk, ņemot vērā, ka, kā jau minēja, modeļi ir veci un pieejami jaunatnei, tapēc nojāti.

Bet nu pats tikko atdevu 2,5tds motoru uz galvas maiņu, jo offroad pārkarsēju, līdzīgi būs ar jebkuru bmw motoru, kā uzvārās, tā sāc skaitīt naudu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

topika nosaukums kaut kā neiet kopā ar uzskaitītajiem modeļiem, kurus neražo jau vismaz 10 gadus

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nu nah tev vajag to 2.5tdi v6 s*du, un ja vēl to apvieno ar multitronic kārbu. 1.9tdi (96kw versija) + chips un būsi laimīgs līdz auto pārdošanai. Būs >= jaudas ziņā ar 2.5tdi. Vienīgi 2.5tdi A4B6 un A6C5 eksemplāri vairāk nāks ar labākām komplektācijām, S lainiem, quattro u.c. štruntiem. Protams, var arī izzvejot labi komplektētu, ar s line un arī ar quattro 1.9 tdi, bet nu tad jāzvejo riktīgi, daudz tādu nav. Bet ja tev tās visas papildfīčas neinteresē nu tad mierīgi var dabūt labu 1.9tdi B6. Par BMW motoriem nemācēšu neko teikt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , tiger23 teica:

Nu nah tev vajag to 2.5tdi v6 s*du, un ja vēl to apvieno ar multitronic kārbu. 1.9tdi (96kw versija) + chips un būsi laimīgs līdz auto pārdošanai. Būs >= jaudas ziņā ar 2.5tdi. Vienīgi 2.5tdi A4B6 un A6C5 eksemplāri vairāk nāks ar labākām komplektācijām, S lainiem, quattro u.c. štruntiem. Protams, var arī izzvejot labi komplektētu, ar s line un arī ar quattro 1.9 tdi, bet nu tad jāzvejo riktīgi, daudz tādu nav. Bet ja tev tās visas papildfīčas neinteresē nu tad mierīgi var dabūt labu 1.9tdi B6. Par BMW motoriem nemācēšu neko teikt.

Viss, kā parasti ir sūds, ja negrib maksāt. Ja cilvēkam patīk tā mašīna, lai pērk un gulda naudu iekšā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Vispirms tēmas nosaukumu jānomaina uz "Cits auto" vai "lietots auto", lielākā daļa, kad nomaina mašīnu saka, ka nopirka jaunu auto, bet patiesība tikai citu :D

 

Autor, tas būs tavs pirmais auto ? Kāda izskatās ikdienas braukšana ? Pilsēta, šoseja, gari gabali vai īsi, viens cilvēks vai pieci ?

Link to comment
Share on other sites

Rēķinies, ka jebkurš lietots auto būs loterija. Diemžēl, dīzelis veiksmīgas lozes iespējamību samazina.

pirms 1 stundas , Cappuccino teica:

Esmu izveles priekšā starp visiem labi zināmo e46 330d vai 320d, vairak gan sliecos uz 330d, un otrs variants - A4 b6 2,5 V6 Tdi

Kāpēc tieši šie.

Link to comment
Share on other sites

Autoram bērni perspektīvā ir vai nav? Ja ir, tad jāmēra sēdeklīšu ieliekamība + isofix esamība + salona plašums, lai pēc tam nav jāmokās.

Link to comment
Share on other sites

+ ādas salons kā bonuss ... Bērni māk sa*irst. Isofix nav obligāts. Var menedžēt ar jostām ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tev naudu laikam nav kur likt! Vecus autiņus remontēt var atļauties tikai bagāti ļaudis. Pārējie paņem jaunu kia uz 7 gadiem ar 7 gadu garantiju un brauc maksājot 99eur mēnesī bēdu nezin.

 

Ps, ja veselais saprāts nenostrādās tad nu vienīgi 3.0d

Labots - zmeyok
  • Patīk 1
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

@zmeyok, visu cieņu tavam viedoklim, bet jauns auto nekādīgi nav labākais variants pēc price/performance..... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , zmeyok teica:

Tev naudu laikam nav kur likt! Vecus autiņus remontēt var atļauties tikai bagāti ļaudis. Pārējie paņem jaunu kia uz 7 gadiem ar 7 gadu garantiju un brauc maksājot 99eur mēnesī bēdu nezin.

Tikai aizmirsi, ka tas e46 maksā teju tik pat cik pirmā iemaksa un ka, pērkot jaunu auto, vēl ir nepieciešams KASKO un jāveic obligātās apkopes pie dīlera.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , zmeyok teica:

Vecus autiņus remontēt var atļauties tikai bagāti ļaudis. Pārējie paņem jaunu kia uz 7 gadiem ar 7 gadu garantiju

 

Nu nebūs tā, izej laukā un paskaties.
Vidējais LV autoparka vecums ir kaut kas ap 12 gadiem.

Nēnu ok, daudz biezo mums laikam. 

Labots - Gestapo
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , Gestapo teica:

Vidējais LV autoparka vecums ir kaut kas ap 12 gadiem.

Dzīvojot pie Rīgas to nemana, bet izbruac ārpus Rīgas, un tur Audi 80, Golf 2, paveci passat viens aiz otra. 

Es cik rēķināju, man arī nekādīgi nesanāk tāds jauns izdevīgi. Man it kā nav slikta alga, bet tāpat prasās divi auto pašlaik, un divi jaunu man toč nesanāk, bet nu tā, līdz ~10 gadu vecumam izdodas noturēties. Vienu, k olietoju jau 6 gadus, gan arī pirku 4gadīgu. Jā, 2005. gadā arī paņemu jaunu līzē (finanšu). Toreiz gan bija tikai viens bērns, un kaut kā labāk nauda turējās, lai gan pelnīju mazāk.

 

 

Pirms 57 minūtēm , zmeyok teica:

Pārējie paņem jaunu kia uz 7 gadiem ar 7 gadu garantiju un brauc maksājot 99eur mēnesī bēdu nezin.

Tur kāds Picanto sanāk. Ja viens dzīvo, tad jau vēl neko. Jau pie pirmā bērna ar to var būt par mazu, jo nebūs kur likt ratus.

Labots - ju
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es vēl skatītos auto drošumu. Jauna, lēta KIA kaste būs daudz trauslāka kā kādi 10 gadi veca mersedesa kaste.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zoom teica:

KIA kaste būs daudz trauslāka kā kādi 10 gadi veca mersedesa kaste

VAi, tā te nedrīkst runāt! :shok:

Link to comment
Share on other sites

10 gadus vecie mercedes is sliktāki par frančiem. Vismaz man tāds iespaides radies. Un tā KIA jau tā arī domāta, ka tu visu laiku ņemt jaunu, kas pēc tiem 7 gadiem notiek, nav tava problēma.

Link to comment
Share on other sites

ja ir bērni, budžets zem 4k un diezgan lēts uzturēšanā, tad VW Sharan būs labs variants 2001-2003 gada. 1.9PD

Tas pēc pieredzes un nobrauktiem 200k 8 gadu laikā.

Labots - Chewie
Link to comment
Share on other sites

tehno-mans

astra h un vēl 1.9 dīzels 150hp ir ļoti ideāls variants. Vienkārša piekare un labas cenas jaunām detaļām - autodoc elvē.

tiem, kas saprot vāciski -

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , snukurins teica:

Sharanam manuprāt ir vispretīgākais dizains no visiem šāda tipa auto.Nu labi,Galaksis arī ir pretīgs.

nu nezinu gan cit_x_pic_sunroof_700.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , Chewie teica:

ja ir bērni,

 

šitā ir otra Latvijas A80 + gāze variācija - ja bērni, tad vietējām rednekam uzreiz autobuss vajadzīgs.

Lai gan sākot no kādiem 4 bērniem (kas ir ļoti rets gadījums), tāda liela lamata ir reāli nepieciešama.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , e = d teica:

 

šitā ir otra Latvijas A80 + gāze variācija - ja bērni, tad vietējām rednekam uzreiz autobuss vajadzīgs.

Lai gan sākot no kādiem 4 bērniem (kas ir ļoti rets gadījums), tāda liela lamata ir reāli nepieciešama.

Šeit gan var iebilst. Autobusu dzīvē neesi redzējis laikam. šarikam aizmugurē iemet 2 beņķus, kopā 4 vietas + atliektiem galiem vietas priekš ratiem, suņa, kartupeļu maisa.

Pats ikdienā braukāju pa rīgu ar džipu, ko tagad, lamāsi, par to redz cik es stulbs un kāda vella pēc man pilsētā vāģi?

Link to comment
Share on other sites

@e = d tu uz to audi ar gāzi esi ieciklējies vai kā? Ja reiz piemini visur kur vajag un nevajag?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , e = d teica:

šitā ir otra Latvijas A80 + gāze variācija - ja bērni, tad vietējām rednekam uzreiz autobuss vajadzīgs.

otra galējība - žmiegties mazauto ar bērniem. Esmu redzējis, kā ar 1 mazu bērnu braukā Fiat 500. Parkošanās vieta vs salona vieta - kuram nu kādas prioritātes :) 

maxresdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Cappuccino teica:

Sveiki visiem. Nu ir pienākusi tā diena, kad atkal esmu tā lielā pirkuma priekšā. Tik izdarit pareizo izveli reizēm nav nemaz tik vienkarši, tapec vēršos pie Jums. Esmu izveles priekšā starp visiem labi zināmo e46 330d vai 320d, vairak gan sliecos uz 330d, un otrs variants - A4 b6 2,5 V6 Tdi. Par šiem Audi motoriem gan ir izlasīts daudz šausmu stāstu, bet runā ka pēc atjaunojuma, B serijas motoriem nēsot ne vainas. Varbut kadam ir bijusi tieša pieredze ar šiem spēkratiem?

Pastāsti labak, ko tu no auto sagaidi, cik gatavs esi ieguldīt, lai varam ko sakarigu ieteikt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , usver teica:

@Chewie, nemaisi gaisu. Ļauj, lai tēma izaug līdz 10 lapām, nafik tur autors procesā jāiesaista? Šams savu darbu izdarījis un viss - brīvs :biggrin:

:D var ari tā. Cik saprotu, jo cietpaurigāks šeit esi, jo populāraks paliec (piem. 80 audi ar gāzi)

Link to comment
Share on other sites

Nē, auto topikos ir noteiktas tradīcijas un viņās ir svētas! :biggrin:

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Autors jau tieši tā arī ir izdarījis !

Pirms 25 minūtēm , usver teica:

nafik tur autors procesā jāiesaista? Šams savu darbu izdarījis un viss - brīvs :biggrin:

Startēja tofiku un vairs nav rādījies ...

Link to comment
Share on other sites

JA vēl @Chewie iemācītos necitēt pēdējo postu pilnā apmērā bezjēdzīgi, vispār skaists topiks būtu :) 

Link to comment
Share on other sites

Kapēc jaunajiem ļauj auto sadaļā jaunus topikus veidot? Ir tak balagāns un tajā var turpināt trīsdesmit ceturto reizi visu no sākuma.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...