Jump to content

Backup Windows 10 sistemai.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Labs riits visiem. Es zinu ka ir daudz un dazhaadas programmas Windows sisteemas backup veidoshanai. Kaadreiz tika lietots Acronis True Image, bet deelj UEFI probleemaam noliku plauktaa un neapgreidojos uz jaunaakaam versijaam peec tam. Peec tam tika iepirkts Macrium Reflect v5 Workstation. Tad nu ir radusies nepiecieshamiiba Backup/Recovery programmas un veelos reaalus cilveeku viedokljus no pieredzes. Varbuut ka joprojaam Macrium Reflect ir lieliska programma un ir veerts pirkt upgrade, bet iespejams, ka ir situacija mainijusies un ir kas labaaks ko varat ieteikt.

Programmai ir jaaspeej to dariit atsevishchi neinstaleejot datoraa programmu - palaizhot no CD/DVD. Pec recovery nav problema ar datora lietotaaja kontu, kas ir Microsoft konts. Un programmu licenses joprojaam darbojas. Paldies jau ieprieksh.

Link to comment
Share on other sites

Gribi sistēmas imagi noņemt? Kur viņu taisies glabāt? 

Jāsaprot ka efektīva bakup sistēma ir tāda, kas strādā automātiski!

Un kurš vēl mūsdienās cd/dvd lieto ???? :D

Priekš images - tas pats acronis true image. Bet efektīvam backupam viņš jāinstalē uz pc un regulāri jālaiž kā šedulēts tasks! 

Link to comment
Share on other sites

W10 ir iebūvētā  Backup/Recovery sistēma, kas ļauj gan taisīt imagi, gan arī saglabāt failus. Nezinu vai tas ir labākais veids.

Link to comment
Share on other sites

Es arī lietoju Windows iebūvēto backup softu. Reizi nedēļā automātā  palaižas un izveido vhdx. diska atlējumu.

Saskāros ar problēmu, ka tas softs veido atlējumu (vhdx.) tikai sistēmas diskam un tas īsti neder.

Ja man ir SSD - windows un HDD  user mape  u.c. 

Windows serverī piemēram var norādīt kādu disku atlējumus automātiski taisīt, bet w10 tā nevar.

Vai varbūt kāds zin kā to izdarīt automatiski ar paša windows rīkiem (papildus softus negribu pirkt)

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...