Jump to content

Jbl scs260


coaster1984
 Share

Recommended Posts

Kāda modeļa tv?

Es gandrīz neko nezinu par televizoriem un to, kā tie komutē ar resīveriem (laikam jau HDMI, kā gan citādi, bet tur varētu būt nianses), bet paļubom tev vajag kaut kādu 5.1 resīveru.

JBL SCS 260, ja man acis pareizi rāda, sevī neietver nekādu pastiprinātāju skandām, tas ir aktīvais subis un piecas pasīvās skandas.

 

5a4fdd017588d_jblscs260back.thumb.JPG.946fa13f2124a9786b481f2a3648ec86.JPG

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , 138 teica:

JBL SCS 260, ja man acis pareizi rāda, sevī neietver nekādu pastiprinātāju skandām, tas ir aktīvais subis un piecas pasīvās skandas.

 

Kam tad domāti tās resnās skandu spaiļu skrūves?

  • Haha 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Autor, tiešām ir grūti atvērt manual google ? Cilvēki bieži smejas, ka manual/rokasgrāmatas ir tikai muļķiem un tās pat neskatās, bet tur viss ir pasniegts bērnu līmenī, lai jebkura mājsaimniece to varētu izdarīt.

 

Tur smuki redzam, ka ir kā 138 saka, ka šis komplekts ir paredzēts slēgt klāt resīverim. Pērkam pa kabatai pieejamo resi, slēdzam klāt tumbiņas un resi ar tv savienojam ar hdmi, vai ja resim hdmi nav(tā var būt lētākiem, lietotiem), tad slēdzam caur optisko toslink kabelīti. Zem 100 euro var iekļauties un 5.1 sistēma gatava.

 

ggg97 tu dzīvē pirmo aktīvo subi redzi ? :D 

 

Labots - Kaspars12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , ggg97 teica:

Kam tad domāti tās resnās skandu spaiļu skrūves?

Pieslēgšanai "pa vienu galu iekšā, pa otru galu ārā", kā B shēmā šajā bildē:

AB.png

 


Pirms 23 minūtēm , Kaspars12 teica:

resi ar tv savienojam ar hdmi, vai ja resim hdmi nav(tā var būt lētākiem, lietotiem), tad slēdzam caur optisko toslink kabelīti

Tur nav kaut kādi zemūdens akmeņi ar HDMI versijām vai ko tādu? Un vai nevar būt, ka konkrētajam tv optiskās izejas nav, vai, nez, tur arī kaut kādi nesaderīgi standarti?

Link to comment
Share on other sites

Redzējis neesmu un iedomāties nespēju, ka, lai pieslēgtu augstā līmeņa signālu, skandu vads tiek ar līkumu cilpots caur subi. Parasti skandu vadus cenšas izbūvēt pēc iespējas īsākus.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Tas paredzēts sistēmām, kur nav gatavas subja izejas/signāla, tad izlaižot cauri skandu izejas signālu, subis paņem arī sev. Nav labākais risinājums, bet darbojas, es gan teiktu, ka tas ir populārāks tieši mašīnu audio, kur stock sistēmai ātri gribi pieslēgt aktīvo subi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...