Jump to content

Portāla sudzibas.lv ieraksti


eziic
 Share

Recommended Posts

Situācija sekojoša - pirms pāris gadiem portālā sudzibas.lv ievietots raksts par personu, kuras vārds un uzvārds ir 1:1 manējais - veicis krāpnieciskas darbības utt. Iepriekš īsti nepievērsu uzmanību, bet pēdējā laikā tas reāli sāk traucēt manam biznesam, jo pats pirmais info, ko mani klienti redz ierakstot manu vārdu/uzvārdu googlē ir tieši šis raksts. Sazinājos ar portālu - esot jāsūta vēstule raksta autoram, kurš šo sūdzību portālā ievietojis un ja 30 dienu laikā nebūšot atbildes - atzīmēšot sūdzību kā atrisinātu. Vēstuli autoram nosūtīju, atbildi 30 dienu laikā nesaņēmu, rakstīju viņiem vēlreiz. Rezultātā pie minētās sūdzības pielika vārdu [Atrisināts]. Googlē joprojām lec tas pats raksts un nevienam šis 'Atrisināts' neko nemaina. Turpinot būt maksimāli pieklājīgs palūdzu paskaidrot kādas ir iespējas ierakstu dzēst un saņēmu atbildi, ka šāda opcija nepastāv. Līdz ar šo atbildi esmu nolēmis mest pieklājību pie malas un lūgt padomu ko darīt tālāk, lai atrisinātu šo problēmu. Idejas?

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Portals noteikti rakstu var izdzeest, bet jautajums paliek par to vai tu esi veicis kraapnieciibu, vai shajaa gadiijumaa ir tas ka neveiksmiigaa kaartaa cilvekam ir taads pats vaards un uzvards. Domaju ka sho var un jaapeest atrisinaat ir Datu Inspekcija vai kaa saucaas.

Link to comment
Share on other sites

Nu sūdīgi būt Jānim Kalniņam vai hoķ Mārtiņam Mei(j)eram :(

Hmm bet kā tur ir ar "tiesībām uz aizmiršanu", tu gadījumā nevari vērsties pie gūgles lai gūgle pārstāj uz tavu vārdu un uzvārdu izsniegt to linku?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Šoreiz nav Jāņa Kalniņa variants. Apsūdzētā persona ir izcietusi reālu cietumsodu un sabiedrībā diezgan pazīstama. Tas gan nemaina faktu, ka cilvēks no malas šādās niansēs neiedziļinās un noķer sliktu pirmo iespaidu pie googles meklēšanas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , eziic teica:

Apsūdzētā persona ir izcietusi reālu cietumsodu un sabiedrībā diezgan pazīstama.

Šādā gadījumā man tavā vietā ieraksts sūdzības.lv būtu mazākais, par ko uztraukties savā reputācijā. Es mainītu vārdu vai uzvārdu.

Link to comment
Share on other sites

kādi ir atslēgvārdi sūdzībai.. ? teikšu godīgi, tu galīgi goole neuzradies sudzibas.lv

Link to comment
Share on other sites

Tas portāls būtu jāaizver ciet, jo tur jebkurš jebkad var ielikt nepamatotu, izdomātu apsūdzību. Es tagad varētu ielikt par jebkuru no Jums pasaku un iepūt, būtu kā tēmas autoram. Tur pirms publikācijas neuzklausa abas puses. Es domāju autoram, ja tas skar prestižu un naudas lietas būtu jāparunā ar kādu juristu, nepieciešama viena paraugprāva un šādu miskasti jau varētu pāraudzināt vai dabūt tuvāk uz slēgšanas pusi. Tur pārsvarā raud muļķi, kuriem liekas, ka visa pasaule vainīga pie viņu problēmas, bet ne paši!

 

Vēl viens zābaks :D Tās fīčas bija uz noteiktu laiku, ja būtu lasījis uz ko parakstās nebūtu šādi *ūdi jāizplata. Autoram vēlu spēkus to miskasti pārmācīt!

 

https://www.sudzibas.lv/bite/bite-slikts-serviss-c426165

Labots - AndzaZ
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nu.. Bite ir tik ļoti savāda kompānija, ka labāk ar viņiem nesasieties.. izdomājusi visādus idiotiskus pakalpojumus un maksas... un bezlimits ir limits.. aj ko tur.. pietiek palasīt attiecīgo tēmu tepat forumā.

 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Ar sūdzības.lv  ir bijusi darīšana. Supports no viņu puses ir pilnīga 0, atsaucības nekādas, viņi pilnīgi neiespringst par to kas tiek rakstīts, rakstu moderēšanu, dzēšanu utt.

 

To portālu vajadzētu pašu nosūdzēt kā nekompetentu.

Link to comment
Share on other sites

iesniegums tiesā par cieņas aizskaršanu un viltus ziņu izplatīšanu neder? līdz ko šie saņemtu pavēsti par lietas ierosināšanu, tad uzreiz supports uzlabotos.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Ir bijušas neskaitāmas sūdzības par pašu portālu, tās, protams, ātri pazūd, kaut arī paši saka, ka nevar izdzēst. :pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

Eiropas komisija izdeva direktīvu vai ko tml Googlei.

Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012
31/12/2017 , 03:33, eziic teica:

Situācija sekojoša

 

Es teiktu, ka lai atrisinātu problēmu, mums ir nepieciešams zināt Tavu vārdu un uzvārdu!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Nezinu gan kā tas palīdz problēmas risināšanā, bet droši -

Spoiler

Visi, kam interesēja, jau redzēja

Nebiju līdz galam iedziļinājies, bet caur googli izskatās slikti ne tikai sudzibas.lv - ir vēl vesela jūra ar dzelteno ziņu lapām, kur figurē info par cietumiem un citu sviestu, ar ko šis personāžs nodarbojas.

 

Katrā ziņā paldies par ieteikumiem, pamēģināšu sazīmēt kādu ar jurista grādu par iespējām uzrakstīt iesniegumu pret minēto portālu.

 

pirms 10 stundām , Zin... teica:

Pieļauju tādeļ esi citur norādījis sev citu identitāti

Laikam būsim pazīstami. Un jā, tieši šī iemesla dēļ.

Labots - eziic
Link to comment
Share on other sites

Toretto :D 

Bet tā, žēl, ka vārds vienāds ar vietējo (slavenību) :D Pieļauju tādeļ esi citur norādījis sev citu identitāti

 

Visu internetu tāpat neiztīrīsi no šī čaļa izdarībām diemžēl :/

 

Man ir tāds pats "lāsts", tiesa, mans vārda brālis nav sasmērējies, bet reizem FB saņemu visādas ziņas, kas domātas viņam un visādus piedāvājumus sadarboties :D 

Link to comment
Share on other sites

fūu, labi, ka mans uzvārda/vārda brālis ir diezgan pazīstams kaitbordists.. :D Šad un tad mēdza uz gmail atnākt epasti.. :D

Labots - CAP
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nesmuki, protams :( Bet nu, ja potenciālais biznesa partneris ir tik tups, ka akli ņems pirmo ierakstu googlē par pamatu nesadarboties, tad vari uzskatīt sevi par veiksminieku :), jo ar lielu varbūtību var sanākt pašam ievadīt jaunu ierakstu tajā portālā :D

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau ir mazliet ironiski, bet neapskaužu tēmas autoru.  :(

 

Link to comment
Share on other sites

Vai autors iespēju atrisināt problēmu apprecoties un pāriet sievas uzvārdā nav izskatījis?

 

Sorry par offtopic, šovakar visādas dumības netēmā nāk prātā.

 

p.s.

 

Mjā, Facebookā Jūs tur daudz Edgaru esat.

Labots - ggg97
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vārdu un Uzvārdu var mainīt bez precēšanās. 

Es tā nomainīju savu dzimto uzvārdu pret vecvecmammas uzvārdu. Toreiz tas bija iesniegums un 20LS

+ Jaunas pases un Vadītāja apliecības izgatavošana (Cik zinu, šie dokumenti ir obligāti jāuztaisa pa jaunu, pārējie der komplektā ar Uzvārda maiņas apliecību)

 

Link to comment
Share on other sites

Es uzvārdu mainīju 2000 gadu vidū. Cenas tagad nezinu, bet jebkurā gadījumā, ir gadījumu kad tā nav liela nauda pret ieguvumu

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
pirms 14 stundām , ggg97 teica:

Vai autors iespēju atrisināt problēmu apprecoties un pāriet sievas uzvārdā nav izskatījis?

Domā mums šļepsteru nepietiek?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...