Jump to content

Kas notika ar Apollo?


Lameriz
 Share

Recommended Posts

Tvnet nopirka apollo. Tad, lai publiku atvilinātu atpakaļ, to sačakarēja ... Nu neko, izņēmu visur no favorītiem apollo un tvnet,  tā vietā ieliku lsm, db ... Tā arī dzīvosim.

Lai mirst dabīgā nāvē ...

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Palicis tikai Delfi, kas vēl ir lietojams. Kā var šitā lapu sačakarēt, tur jābūt spējām. ĪPaši pretīgs dizains. It kā iesācējs būtu licis tos kubikus kopā...

Link to comment
Share on other sites

Šo arī ievēroju. Reāli nepatīkams dizains - un lēna tā lapa palikusi dēļ lielām bildēm. Reāli tā arī ir delfi ir palikuši daudz maz lietojami.

Kādus ziņu portālus vēl Jūs izmantojat?

Link to comment
Share on other sites

Katram savs... Dažiem patīk pavāršovi, citiem patīk ziņušovi. Man patīk ierēkt par komentāriem, ko jaunais tvnet ir izslēdzis. Pirms 3 gadi pie katra raksta bija simtiem komentāru, tagad 1 vai 3 jau skaitas daudz. Labi vismaz, ka Delfi un kasjauns vēl ir... Komentāru ziņā lsm un db.lv arī tas pats, kas tvnet, tikai ar labāku dizainu.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Jā, Tvnet ir miris, agrāk tur bija tik jautri troļļot - bija gan pustrakais poļu pans, gan citi radoši personāži un, galvenais, adekvāta publika. Ir vēl dažas šauri specifiskas vietnes, piemēram, Jurista Vārds, kur cilvēks var izpausties, bet kopumā troļļošana tiek ierobežota aizvien konsekventāk!

Link to comment
Share on other sites

Nu tur jau nevarēja saprast, tas ir ziņu vai reklāmu portāls,  vairāk vilka uz otro variantu. Sen sen vēl mēdzu tur pat iegriezties, bet izspaidot 10 reklāmas logus  un minūti meklējot kur X,  jau vairs ne līdz ziņām. Manā vērtējumā apollo bija tādā pašā sūdu līmenī kā inbox.lv u.c

Labots - zmeyok
Link to comment
Share on other sites

Bet kur ies visi troļļi, kad aizliegs komentārus visos ziņu portālos? Uz mājām! Visi nāks uz boot forumu. :stop:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja tikai būtu jareģistrējas, ta vēl super, bet tikko uzraksti vienu no 100 00000 vārdiem.. komentārs tiek dzēsts automātiski. Tapēc arī tagad ir 3 komentāri pie katra raksta nevis 100 kā bija kādreiz.

Link to comment
Share on other sites

Lai nu ko, bet tvnet labi redz, cik daudzi (maz) vispār komentārus lasa un raksta. Gan jau ir izrēķinājuši, kas ir izdevīgāk – kontrolēt anonīmus hiperaktīvus troļļus (ibo atbildība par saturu ir medijam) vai pazaudēt kādu nelielu %  auditorijas. Tie cipari, kuri kādreiz ir izskanējuši par komentlasītājiem/gribētājiem, ir niecīgi.

Labots - ArnisR
Link to comment
Share on other sites

Apollo bija ļoti ērta mobilā versija. Tvnetu dēļ sūdīgas mobilās jau sen nelietoju. Tagad Apollo turpat mēslainē.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Lameriz teica:

Kā jau teicu man patīk lasīt un skatīt troļļus nevis rakstīt.

Paskatoties uz avatara bildi, tā arī te visi noticēja. :D

Link to comment
Share on other sites

Apollo ir sajāts, jā. Bija jēdzīgākais ziņu portāls...izbija.

Delfi būtu ok, bet tracina ar savu pusminūtes reklāmu skatot kādu video pirms un pēc, un vēl pa vidu.. ZB..

Vienīgais vēl jēdzīgs Kasjauns.lv, bet tā jau vairāk dzeltenā tenku lapa, nekā ziņu portāls.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

tracina ar savu pusminūtes reklāmu skatot kādu video pirms un pēc, un vēl pa vidu..

adblokeri lietot laikam skaitās slikts paradums

Link to comment
Share on other sites

Pie visa piebilstot, TV arī paliek neciešams...

No tām jebanutajām ātro kredītu reklāmām vienkārši jau asiņo ausis..

Pat Discovery vairs nevar skatīties, jo vieni ātrie kredīti un spēļu zāļu aplikācijas..


Just now, laikamTak teica:

adblokeri lietot laikam skaitās slikts paradums

Ne vienmēr līdz..

Un telefonā vēl jo vairāk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Stasss teica:

TV arī paliek neciešams...

No tām jebanutajām ātro kredītu reklāmām vienkārši jau asiņo ausis..

Pat Discovery vairs nevar skatīties, jo vieni ātrie kredīti

+1

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , Stasss teica:

Bija jēdzīgākais ziņu portāls

Gi-gi-gi. Paši tvnetisti sauca apollo par tādu kā savu dzeltenīgo, clickbait versiju. 

Link to comment
Share on other sites

Miskastē to visu reklāmu! Gan ziņu portālus, gan televīziju, gan radio. Mani neinteresē, kurā solārijā sev kūsas raustīja kāda bezjēdzīga superšova zvaignze. Tas, kas mani interesē, to tādās vietās neredzēt tāpat.

Link to comment
Share on other sites

ar to feisbuku ir tā, ka tūr regojās gan feikie konti (piem. ja mani tāds uzaicina, tad uzreiz reportēju fb, kas jamo likvidē). otrs ir - man tūr ir sava grupa viena, piesakās ļoti liels kontingents, kas norādijuši savu atrašanās vietu - bankoka. wtf - kāds tiem čigāniem sakars ar grupu, kur tiek meklētas mājas uz īri vienā uk pilsētā.

ko es ar to gribēju pateikt - tie, kas gribēs savus feikus tūr sacept, tie saceps!

Link to comment
Share on other sites

nu viena lieta ir feiki-skameri, feiki - profesionālie kremļa troļļi, utjpr, un cita -- nekaitīgie "feiki" tipa Jānis Jānis, t.i. cilvēku, kas vienkārši vēlas iekš fb būt vairāk vai mazāk inkognito, konti bez ļaundabīgiem nolūkiem

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tagad ir vērojama tendence, ka visi ziņu vai neziņu (tenku, spama) portāli zaudē apmeklētājus. Daudzi pāriet uz youtube, facebook, instagram, twitter un citu sociālo portālu vidi, kur pa lielam visus jaunumus var uzzināt, veidot interešu grupas, dzīvot līdz tikai sev tīkamām tēmām. Līdz ar to finansējums krītas portāliem un zūd kvalitāte un kopējais tirgus saraujas.

 

Līdz ar to ar gadiem paliks tikai daži lielie mēdiji. tvnets jau izsenis slavens ar saviem izciliem biznesa projektiem. Daudzi atceras tvnet megaprojektu orb.lv, kuru reklamēja uz katra stūra un paspēja nomirt pa 4 gadiem. To pašu stilu ietur MTG Latvia ar visu savu skaties.lv, kur daži raidījumi kā "bez tabu" uztur pie dzīvības. Tak pārejot uz maksas kanāliem virszemes apraidē solīja labāku saturu - dabūjām ugunsgrēku, svešo seju un citus lētos šovus + ne tās labākās filmas, kas jau vismaz 50 reizes rādītas.

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tak to apollo jau pirms gadiem 5 tvnets nopirka un visu laiku uzturēja pie daļējas dzīvības, nu un tagad atslēdza gandrīz pilnīgi jo tas tvnet/apollo precīzi sakrīt ar vienkārši tvnet un aizejot uz komentiem tas /apollo pazūd pavisam ... man jau arī tas tvneta haotiskais dizains rada diskonfortu, apollo dizainā vismaz kaut kādus sistēmas aizmetņus varēja saskatīt, bet tagad pavisam traki, jo delfiem tas bardaks pirmajiem ieviesās ...

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tā ir, ka nomaina dizaineru pret tādu, kurš nav savā vietā un redzam darba augļus.  Cik man ir bijusi darīšana ar dizaineriem IT jomā, tad ne katrs mākslinieks spēj radīt intuitīvu un ērtu dizainu. Vismaz tā Anete ar skopo portfolio neizskatās diez ko cerīga. Droši vien, kā maksā - tāds rezultāts :)

Link to comment
Share on other sites

Es vispār nesaprotu kā tās ziņas var lasīt, tur tak jau nezin cik gadus tādus mēslus raksta, ka būt stulbam šķietami ir norma. Kā jau te minēja, ja var katru dienu rakstīt par kaut kādām tizlām slavenībām vai taisīt rakstus kā Antiņciemā pazudis suns, kā arī nonstop cept savus rakstus, kuri balstīti uz tīru nepatiesību... Tad es labāk katru dienu klausos laika ziņas, kurās vismaz tie 50% varbūtība, ka ir patiesi. Tie ziņu portāli jau arī ir daļēji pie vainas, ka tauta paliek ar vien stulbāka, jo liela daļa tic, ka tur tak viss ir kā uz papīra.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...