Jump to content

Ļoti jocīga uzvedība ar OC un dual monitoriem.


LagerLV
 Share

Recommended Posts

Tātad ceru ka biedri varēs izpalīdzēt, jo google parakņājoties tā arī neatradu risinājumu, mēģināju ar vairākiem keywordiem.

 

Problēma sekojoša: Tātad biju šodien domājis overclock veco Sapphire hd 7950 Vapor-X. Bet tāda štelle notiek - palielinot overclocku kaut vai par 1 mhz sāk ekrāns raustīties (flickerot).

 

BET! Kad karte ir zem kādas slodzes tad tas viss pazūd, nav necik flickera. Tikai idle notiek flickers.

 

Izmantojot google sapratu ka tas notiek drīzāk dēļ tā ka ir divu monitoru setups, bet kāpēc?

 

Kvalitāte kā ar kartupeli filmēts bet šeit video: 

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini force constant voltage. Vai arī meklē pēc atslēgas vārdiem 'set manual 2d clocks'. Ja ieiesi GPU-Z, kamēr ir flickers, visdrīzāk problēmu pats redzēsi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es sāktu ar to ka manuāli uzliktu kādus 60-70% ventilātora un tik pēc tam mēģinātu tur vispār kaut ko šurpu turpu reguēt, tas daļēji atcels automātikas ietekmi saistībā ar temperatūru, kad panāksi ka iet, varēs samazināt apgriezienus. Pie palielināta Power Limit, Core Voltage drīzāk vajag samazināt tā lai automātika jaudu pārdala par labu kam citam.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Emilz teica:

Pamēģini force constant voltage. Vai arī meklē pēc atslēgas vārdiem 'set manual 2d clocks'. Ja ieiesi GPU-Z, kamēr ir flickers, visdrīzāk problēmu pats redzēsi.

 

Liels paldies! Aizgāja.

 

Sākšu jau ar to ka Constant voltage nepalīdzēja.

 

Pēctam parakņājos google kādu pus st un sadarīju šādas lietas 2d clockiem:

 

Jaunajiem Msi afterburneriem nevar mainīt 2d clockus un likt tiem profilus

Mēģināju vecāku afterburnera versiju, rādījās opcija bet clocki paši nelikās (jocīgi)

Vēl google ieteica priekš 2d clockiem veco Asus GPU tweaku nolādēt, uzliku to un tur varēja switchot starp 3d un 2d clockiem.

Saliku 2d clocku tādu kādu tas ir bez OC uz dual monitoriem - 500/1250, jo kad es uzlieku OC bez manuāliem 2d clockiem tad idle resetojas uz 150/300, jebšu uz single monitor clockiem.

 

Tagad varēs paspēlēties ar šo karti. Uzliku jau custom biosu vakar :D

 

Edit: Sasteidzos, vienalga flickers ir, bet daudz retāk. Galva jau plīst vienkārši ar šito 2 dienas. Uzliku 2d clockus uz standarta bez OC clockiem pat - 850/1250 bet nekā...

 

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

Paskaties tad arī, kas ar idle voltāžām notiek. Tik pat labi tev tur kaut kam strāva pietrūkst stabilai darbībai. Tiesa gan, tad drīzāk vajadzētu parādīties citām problēmām nevis tam pašam flickeram.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
LagerLV

Pacelšu šo manu salīdzinoši veco topiku.

 

Šodien patīrīju PC nomainīju pastu kartei un palasīju vēl par šo problēmu, varbūt paveiksies un atradīšu risinājumu.

Un es to neatradu. Bet...

 

Es biju uzlicis savu otro monitoru uz igpu. Tātad mans pirmais un galvenais monitors ir uz paša GPU un otrais ir uz igpu.

 

Un viņš vienalga flickero pat ja nav otrais pievienots. Man galvenais monitors ir 144hz un te es padomāju un uzliku galveno uz 60hz. Un aizgāja! Nav flickera, bet nu 60hz galīgi nevelk līdzi tiem 144hz, šo monitoru pirku tik dēļ tiem 144hz. Un spēlēt kaut ko uz 60hz kamēr tev ir iespējami 144hz būtu stulbi, jo ja es pamainu desktop frekvenci uz 60 tad ingame man arī ir 60. Ir kādi risinājumi?

 

Pierodot pie 144 un nomainot uz 60hz velkot pa desktopu pat kursors liekas gļukojošs :D

Link to comment
Share on other sites

Kam otro 60Hz ekrānu izmanto? Pamēģini samazināt frekvenci uz tā, ja Win neko prātīgu neatļauj, paņem CRU tūli. Piem, uzliec vienu uz 144Hz, otru uz 59Hz. Vai nogriez abus par, teiksim, 5 herciem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...