Jump to content

Lenovo Thinkpad W530 pārdošana.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Laba diena visiem forumiešiem. Es zinu, ka šo tēmu nebūtu pareizi apspriest šeit, bet atļaušos pajautāt. Tā kā tiek jaunāks modelis izskatīts/iegādāts no šīs pašas W sērijas, kā arī no Dell Precision, tad esošo domāju pārdot. Cik būtu objektīva cena šādam datoram? Stāvoklis, kā jauns. !!!Šeit forumā netiks pārdots!!!

Specifikācija: i7-3740QM, RAM: 32Gb, SSD: Sandisk X400 256Gb, Video: Intel HD 4000, Nvidia Quadro K1000M. Full HD 95% High Gamut ekrāns, OS: Windows 10 Pro.

Atvainojos, ja esmu pārkāpis foruma noteikumus.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Vēlreiz atgādināšu tiem, kas nespēj saprast. Šeit forumā netiek un netiks tirgots. Man interesē tirgus cena, kādā tirgot var.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

tu tiešām esi tik neaptēsts?

https://www.ebay.com/itm/15-6-Lenovo-ThinkPad-W530-QCore-i7-3740QM-2-70GHz-8GB-Ram-500GB-HDD-Win7-Pro/202026838716?hash=item2f09bceabc:g:l1AAAOSwf-xZmIxJ

 

es jau parasti esmu diezgan slinks un nāku visu te prasīt, bet nu tu jau vienkārsi uz dibenss

 

dizains tam kompim reti pretīgs :D kā no deviņdesmitajiem

Labots - maiss
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

intervall

Tirgus vērtība noteikti varētu būt ap EUR 450-500, ēbayā noteikti izcelsi vairāk. Te, šaubos, vai vispār pircēju būtu reāli atrast.

 

Link to comment
Share on other sites

Tirgus vētrība varētu būt tie 400 - 500EUR, ja ir pietiekoši liels tirgus, bet savādāk nedomāju, ka ir liels pieprasījums pēc tāda laptopa. Ja ilgi tirgo un izdodas atrast pircēju kas tādu meklē, tad ganjau pa tiem 400 var pārdot.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Pateicos par atbildēm. Jāatzīst ka Thinkpad pērk sava veida autiorija, jeb pareizāk tiem kam nepatīk bling bling varianti un dziivo kaa gados 90tajos. Joprojām personīgi man Thinkpad T/W/X liekas ar skaistāko dizainu. Bet par pārdošanu, tagad aptuveni ir skaidrs. Izvērtēšu vai ir vērts pārdot.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Ja izdodadas pārdot pa saprātīgu cenu, tad Precission ir laba izvēle. Es ar kārdreiz lietoju Thinkpadus (īstenībā vēl ir), bet Precission ir daudz kompaktāks un vieglāks, kvalitāte laba.

Pēc gandrīz divu gadu lietošanas vakar man Dell atsūtija emailu, ka dudzi sūdzās ka baterijas uzpūšas, tāpēc atsūtīs man replacementu.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Rizla teica:

Thinkpad pērk sava veida autiorija

Protams. Vieniem nepieciešams lai pazīmētos, citiem atkal lai būtu kvalitatīvs darba instruments,,,trešie, kuriem naudu nav kur likt,  dēļ savdabīgā dizaina.
p.s. pats arī lietoju T sēriju jau daudzus gadus,jo nav problēmas ar viņu.  

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 2 stundām , Rizla teica:

Joprojām personīgi man Thinkpad T/W/X liekas ar skaistāko dizainu.

+1

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , maiss teica:

dizains tam kompim reti pretīg

Kurš tev dizainu prasīja novērtēt?  labs cilvēks!!!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...