Jump to content

GPS izsekosana, zaglu lamatas


mastersblasters
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Situacija tada, apkartne zog dazadas lietas, nekaunigi. Varbut ir kada gps tehnika, neliela izmera, kuru var izsekot. Cerams, ka sapratat domu. Zaglis nozog velosipedu, taja ir mans gps raiditajs, es vinu atrodu vina zagto mantu puuznii. 

Link to comment
Share on other sites

mastersblasters

Paldies, tas velosipeda lukturis ir 10/10 ideja. Vel lapak butu, ja ta ierice pazino, kad merkis sak kusteties, ar skanu.

Labots - mastersblasters
Link to comment
Share on other sites

versatile

Viss jau labi, tik nevajag iedpomāties, ka zagļi aliexpresi nezina. Norauj lukturi pirmajā krustā un min tālāk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , ggg97 teica:

Varbūt KASKO?

Nekā dīvaina tur nav, man velosipēdam ir apdrošināšana pret visādām apskādēšanām, negadījumiem un nozagšanu. Tik vajag slēdzeni, kas atbilst Gold standartam.

Kad iepriekšējo nozaga, tad apdrošināju, tagad nezog vairs :D kautgan ritenim jau 2 gadi, nebūtu slikti ja kāds nofenderētu.

Link to comment
Share on other sites

Velozagļiem ir GPS slāpētāji/meklētāji? Tiešām?

 

Pirms 57 minūtēm , ieleja teica:

tiem velozagļiem jābūt amatieriem

Es nezinu kā citiem, bet man tas velosarga links atveras ar kaut kādu briesmīgu spama ziņu lapu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Visi šie gps gadžeti ir jau forši, bet parasti tie ātri apnīk. Precīzāk jebatorijs ar regulāru baterijas maiņu/uzlādēšanu.

Sevišķi, ka nav ātri apskatāma info par atlikušo baterijas stāvokli.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Velozagļi par šitādiem slāpētājiem vai jammeriem var atrauties vairāk nekā par kārtējā pusrūsējušā čīkstuļa aizstiepšanu..

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Developer

Manuprāt vienkāršāk uz neilgu laiku atstātu velosipēdu ir aizsargāt ar ierīci, kas pie velosipēda kustības ieslēdz sirēnu, 100% neviens tādu kaucošu velosipēdu prom nestieps. Pats arī uzreiz dzirdēsi, ka kaut kas ar velosipēdu nav lāgā.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Pret zagļiem nav izgudrots labākas lamatas par šīm... Tiem gopņikiem mazākās aizdomas neradīsies pat ja šitais būs pieskrūvēts krēsla vai pedāļa vietā..

cb16.jpg

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

@ieleja, Tu to verķi esi darbinājis, vai tikai bildīti reklamē? Pārsvarā visi ir pilnīgi mēsli un neko neatrod. Tas nav tik vienkārši kā filmās. Pat ar spektra analizatoru un antenu ir vajadzīga pieredze, nerunājot par SHITādu verķi, kas linkā... :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , ieleja teica:

bet beigās izrādās ... nu tu jau pats atceries, kas toreiz izrādījās

 

@ieleja, kur paliki? Es jau laikam palieku vecs un atmiņa pieklibo, atkārtoju jautājumu - kas izrādījās?

Link to comment
Share on other sites

Būtu labs skats. Trīs gopņiki tur antenas, ceturtais skatās signālu, piektais mūķē velosipēdu un sestais uzrauga perimetru. Komandas darbs kā nekā

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Tu par to, ka steigā vienai antenai aizmirsu elementus noliekt, ko pēc tam izdarīju? Tad viss skaidrs ar tevi. :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...