Jump to content

neatveras video formātu faili


selfeducation
 Share

Recommended Posts

čau , 

 biju izmantojis easyUS programmu , lai dabūtu no cietā diska failus. Dabuju atpakaļ .mov un .ape formāta failus , bet nevaru atvērt ne ar vienu programmu (mēģināju apple quicktime , vlc , media player , foobar). Kā , lai viņus atvērt? 

p.s mēģināju arī konvertēt uz citu formātu , bet jebkura programma uzreiz apstājās un negribēja darboties ar šiem formātiem jeb uzmeta vienkārši error. 

 

Link to comment
Share on other sites

Tātad viņi ir nepilnīgi nolasīti un ir bojāti!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

selfeducation

skaidrs. 

varētu ieteikt programmu , kura izvilktu no cietā diska failus bez bojājumiem utt ?

Link to comment
Share on other sites

Viena no labākajām ir R-Studio, bet ja ir bojāts disks tajā vietā, kur tev tie video stāv, nekas labs nesanāks. KApēc pa taisno nelasi?

Link to comment
Share on other sites

selfeducation
Pirms 4 minūtēm , jema teica:

Viena no labākajām ir R-Studio, bet ja ir bojāts disks tajā vietā, kur tev tie video stāv, nekas labs nesanāks. KApēc pa taisno nelasi?

paldies. 

lieta tāda, ka man ir uzstādītas videonovērošanas kameras no kura man ir jādabū video mēnesi atpakaļ. Ir speciāls video dekoderis uzstādīts , kurā ir iekšā cietais disks . Šodien izvilku cieto disku , pieslēdzu pie datora un mēģināju ar to programmu dabūt atpakaļ failus . Dabūju no programmas atpakaļ uz 10 gb failus ar formātiem ( .ape .mov .riff .helpfile ) , bet nevienu nevaru atvērt. Sanāca atvērt tik .ape failu uz pāris sekundēm. Pa taisno nevaru dabūt video , jo šis dekoderis dzēš ārā ik pēc divām nedēļām.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad jau tie sektori ir sen pārskatīti pāri ar jaunu video! 

Link to comment
Share on other sites

selfeducation

kaut kā var dabūt to video atpakaļ vai palaist tos failus , kurus dabūju ?  padomu drīkst? 

Link to comment
Share on other sites

selfeducation
Pirms 1 minūtes , ieleja teica:

par 95% garantija, ka tas nav iespējams pat teorētiski, atlikušie 5% jāuztic patiesi lietpratējam, kas ar šo nodarbojas ikdienā. atlīdzība tādiem sākas no trīsciparu skaitļa, pašam jāapsver vai tie video ir tā vērti

 

labi , tad kas ir tie par failiem uz 10GB , ko dabūju no cietā ?

Link to comment
Share on other sites

Jāpiekrīt ka cerības ko redzēt/dzirdēt ir stipri tuvas nullei. Bet - ir gadījies pāris bojātus video  atvērt ar VLC, protams, rāda fragmentāri, raustoties un karoties. Tikai tur nekas nebija pārrakstīts ar citu info, bet kopējot kaut kas nogļučījis. Starp citu - pa tiešo svaigi rakstītie atveras? Un - vai tie arī ir MOV (video) un ape (audio)?

Link to comment
Share on other sites

selfeducation

Kad atveru jebkuru failu , tad nekas neatveras. Bet,  kad mēģināju konvertēt .APE failu , tad man parādīja fragmentu no tā faila un tas bija arī viss. (mēģināju ar Wondershare video converter). Domāju , ka rīt pamēģināšu vienu ideju , bet neesmu pārliecināts vai kaut kas vispār aizies . Man ir ideja tāda , ka pieslēgšu citu cieto disku kurā būs šie faili uz 10gb pie digitālā video ierakstītāja un caur viņu mēģināšu palaist šos failus .. 

Untitled.jpg.98049204340fac13513d72771b3ca9fd.jpg

Link to comment
Share on other sites

 Interesanti, ko tev varēja parādīt no .ape faila?  Tas ir audio fails, tur var būt tikai skaņa, bilde ir .mov failā.  Cik liels ir kāds atsevišķ mov, varbūt vari kādu, ja nav super slepena info, uzlikt kaut vai uz failiem.lv un iepostēt te linku?

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
pirms 1 stundas , selfeducation teica:

...ir uzstādītas videonovērošanas kameras no kura man ir jādabū video mēnesi atpakaļ...... Pa taisno nevaru dabūt video , jo šis dekoderis dzēš ārā ik pēc divām nedēļām.

Aizmirsti, nekas nebūs!!!

Link to comment
Share on other sites

  • selfeducation locked un unlocked this tēmaa
  • selfeducation locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...