Jump to content

Revers
 Share

Recommended Posts

Sveicināti,

 

sāku meklēt 4K TV šobrīd, jo vēlos iegādāties Xbox One X un spēlēt ar HDR un 4k iestatījumiem, lai viss ietu gludi un skaisti! TV protams arī tiks lietots ikdienišķām vajadzībām kā Shortcut(pagaidām - iespējams pieslēgšu nedaudz vēlāk arī Lattelecom tv paketi), Youtube, vēlams arī lai no online streamiem var skatīties filmas un seriālus, jo negribas ik reiz slēgt pc ar hdmi vadu pie tv. 

Pašlaik it kā esmu noskatījis Sony KD-43XE8005... Kādam ir? Atsauksmes?

Tās prasības būtu:

- budžets līdz 800€

- Smart Tv

- 4K (3840x2160)

- izmērs 43” (jo vietas ir, tik cik ir), nākotnē iespējams meklēšu lielāku;)

- input Lag normas robežās

- lai būtu arī Screen Mirroring

Varbūt ir kāds zinoš Tv eksperts, kurš varētu palīdzēt šajā jomā? Esmu apjucis milzīgajā piedāvāju klāstā un visos citos forumos, vai varbūt pats kādu lieto un rekomendētu!

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Pasaku uzreiz, ka tāds proper HDR uz 43" nevienam TV nemaz tāds īšts HDR nebūs :/ 49 nekādi nevar iedabūt iekšā?

 

Link to comment
Share on other sites

Ar to gribēju pateikt, paņem savus 800 eur, ej uz Euronics, saki, ka tev ir 800 eur un gribi 49MU70*2 Samsungu

Pamatojums - daudz labāks kontrasts un melnie toņi salīdzinot ar to Sony, arī spilgtāks ekrāns un līdz ar to HDR izskatīsies daudz labāk

Arī input lag būs zemāks, ik tieši 4k HDR gadījumā - 35 ms vs 25 ms

 

Ja nu galīgi neder 49" tad jā, tas Sony, ko aspkati, ir labākais variants geimošanai 43" izmērā.

 

Link to comment
Share on other sites

Ok, paldies.... vienīgi veikalā man liekas ir dārgākas preces nekā ineta veikalā, un vēl jāpagaida Xmas atlaides, varbūt kkas būs:)

Link to comment
Share on other sites

Euronics ir pati lētākā cena tam Samsung 

Sony visur cena būs plus mīnus vienāda ja vien nav kāda specakcija :) 

Link to comment
Share on other sites

Es vēl domāju par to vai baigi ietekmē tas input lag, nu tā ka tas traucē vai es pamanīšu to atšķirību, ja vinam ir 24ms vai 35ms, jo sen(kādi divi gadi) neesmu neko geimojis, un pirms tam spelēju uz pc.

 

Bet nu laikam tomēr jāaiziet paskatīties dzīvē uz tiem tv ar.

Runājot par 49”, es it kā gribētu, bet sieva nedaudz pret un attālums arī kādi 2m būtu līdz tv, vai neliktos par lielu...

 

kā būtu ar šo?

https://www.euronics.lv/t/99591/televizori-un-majas-kinozales/49-ultra-hd-4k-led-televizors-samsung/ue49mu6472uxxh

 

kas ar šo samsungu 43”?

https://www.1a.lv/tv_audio_video_konsoles/televizori_piederumi/led_tv/samsung_ue43mu6172

Labots - Revers
Link to comment
Share on other sites

Nu diviem metriem 49" būs ok, 4k geiminga gadīumā pat 55" būs ok, tici man un to arī šeit daudzi apstiprināš, ka pie ekrāna izmēra pierod ļoti ātri un  ātri vien prasās lielāku.

 

Runājot par 43", Sony būs labākā izvēle 4k hdr geimingam.

 

Par tām milisekundēm, pa lielam jau svētdienas geimeris to nepamanīs,bet visādi pro šūteru cienītāji tās milisekundes pamana gan it kā. Personīgi man ne silts ne auksts no viņam ja vien neaiziet 80+ ms.

Link to comment
Share on other sites

sveiki!Zin!Uzdošu jautājumu šeit,lai nav jāsāk jauna tēma!Paziņa ar grasās pirkt 4k tv!Modeli kuru ir noskatījis nav vairs RD internet bodē!Ekrāna izmēru es ieteicu 43 ne lielāku,jo līdz televizoram ne vairāk kā 2 metri!Kā domājat,vai var arī lielāku?Televizors viņam būs domāts televīzijas skatīšanai[lattelecom virszeme,sat tv un smārtu arī kruķīs protams]!Un kādu Jūs ieteiktu cenā 400-500 vēlams no RD veikalahttp://www.rdveikals.lv/categories/ru/188/sort/1/filter/0_0_0_0/page/1/Телевизоры.html?Paldies jau iepriekš!

Labots - goicis
Link to comment
Share on other sites

Nosākuma ieteiktu aizvilties uz veikalu ar Euronics, Elkor vai gādu citu parunāties , kas un kā, apskatīt dzīvē.

Tad atvilkties mājās ar dullu galvu, pirms tam must have nopirkt pāris aliņus, atvērt interneta plašumus un sākt googlēt.

Lai mazinātu tevis izstērēto laiku uz visādu forumu lasīšanu. 

1. Sāc ar rtings.com

2. Turpini ar whathifi.com

3. Izdari secinājumus un izvēlies labāko

 

Personīgi es nevaru uz Samsuju skatīties , bilde ir ārprātīgi spilgta un nedabīga. un ja vēl ņem vērā kā Samsuj mārketings strādā, tad tas vispār nosit vēlmi pa viņiem ko domāt

Link to comment
Share on other sites

Tik jāņem vērā, ka rtings com ir amerikas modeļi, tapēc numerācija atšķirsies, Samsung gadījumā amerika visi modeļi būs numurēti par vienu modeli augstāk, piemēram Amerikas MU9000 būs Eiropas MU8000, kapēc tik debīli hvz, Amerikai viss patīk lielāks lakam... Sony laikam tādā ziņā netaisa šādu marazmu, vismaz neesmu manījis rtigns gadījumā.

 

Veikala režīmā visiem bilde ir ārprātīgi spilgta un nedabīga :D 

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , Zin... teica:

paņem savus 800 eur, ej uz Euronics, saki, ka tev ir 800 eur un gribi [TV ar cenu zīmi 849€]

 

Mhm, eironikā pārdevēji, cik man drošticami zināms, drusku atlaidi iedot var, cik tieši, tas kā kurai precei (kādai varbūt nevar necik).

Par ar iedotu atlaidi pārdotu preci viņi gan nesaņem savus procentu santīmus, vai saņem daudz mazākus, kaut kā tā, karoč baigās vēlmes dot tev atlaidi viņiem nav, bet viņi to var izdarīt, ja tev ir ļoti skaistas acis

Link to comment
Share on other sites

Priekš 2m attāluma droši var ņemt 50". Standarta TV kanāli izskatīsies sūdīgi (LTV1, LTV7), HD būs ok (Lattelecom 360, Best4Sport utt) Filmas uz FHD ideāli, 4K vispār raus jumtu nost, uz kino iet vairs negribēsies. Xbox X arī patīkami izskatās, ne tikai Xbox X Enhanced spēles.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , 138 teica:

Mhm, eironikā pārdevēji, cik man drošticami zināms, drusku atlaidi iedot var, cik tieši, tas kā kurai precei (kādai varbūt nevar necik).

Atkarīga no uzcenojuma ir atlaide un saņēmtais procents nevajadzetu mainīties, cik tik vien summa no kā tiek aprēķināts %. Vismaz neesmu tur nekad izjutis baigo pretestību, kad jautāju ataidi. Tieši tas pats ir Elkor. 

Protams ja ierodies kaut kādā melnās piektdienas izpārdošanā un vēl kunksti atlaidi, tad gan saņemsi vidējo pirkstu sejā :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Zin... teica:

saņēmtais procents nevajadzetu mainīties, cik tik vien summa no kā tiek aprēķināts

Eironikā mainās tas procents, zinu točna. Precīzi nesamelošu cik, bet ja standartā ir tipa pāris procenti no cenas, tad pārdodot ar atlaidi ir null komats kaut kas vai vispār nulle. Precēm ir dažādi maksimālās dodamās atlaides apmēri. Un bezatlaides saņemtie procenti arī ir dažādi, kā kurai precei.

Pirms 15 minūtēm , Zin... teica:

neesmu tur nekad izjutis baigo pretestību

Ja pārdevējs nav zajobīts, tad gan jau iedos, bet ja tu būsi ašpadsmitais atlaides prasītājs tajā dienā, tad viņš var tevi arī pasūtīt uzsēsties uz mieta pieklājīgi paskaidrot, ka atlaide nav iespējama.

Link to comment
Share on other sites

Tak esmu pats par pārdevēju nostrādājis 3 gadus, zinu, ka tas ir ar atlaides prasītājiem :D 

 

Bet tad Euronics tizla  un nemotivējoša sistēma, pa  lielam tas procents tāpat uz preces  pa stuku tev atnes kkur 15-5 eur, atkarībā no preču grupas. Ieodsi to 50 eur atlaidi, veikals diži necietīs, it īpaši ja iepirkums ir kāds 700 eur :/ 

 

Atlaide  atkarīga  tīri no uzcenojuma un situācijas tirgū....

Link to comment
Share on other sites

Ja veikals var no konkrētās preces iesist, pieņemsim, 300€ varku pie pilnās cenas, tad, protams, arī 100€ varka ir labi, bet sistēma, kas pārdevēju motivē censties preci pārdot ar 300€ varku (un, teiksim, 1.5% *1000€ = 15€ pārdevējam) un mazāk vēlēties pārdot ar 100€ varku (pie kuras pārdevējam tiek, pieņemsim, 0.1% * 800€ = 0.80€), manuprāt, meiko sensu.

Link to comment
Share on other sites

Pie mūsdienu ineta veikalu cenām drīzāk būtu jāmotivē vispār kaut ko pārdot cilvēkam un atstāt patīkamu iespaidu, lai cilvēks atgrieztos vēl... Vismaz personīgi ja sajustu, ka bez atlaides tāpat nenotirgošu,  tad vairak necenstos vispār pārdot ja mani ieņēmumi no tā samazinās 10kārtīgi vai pat kautvai 3kārtīgi, tad  labā eju uzreiz pie nākamā klienta un sūtu to trīs mājas tālāk...

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

muusdienu vaariigajai elektronikai noteikti jaaiereekjina piepirkt pagarinaato garantiju,

pagaidaam pozitiiva pieredze ar RD Eljektronjiks, pashi atbrauca peec tv un atveda salabotu peec 14 dienaam

 

+ ~130e par ~1000e

Link to comment
Share on other sites

Nez, mans uzskats par šo ir, ka ja nošancēs pirmo gadu, nošancēs vēl 10

 

Baigi labprātīgi netirgoju to pagarināto garantiju, izņemot  tiešām teeļukiem, kas bija 5000+ un cilvēks saka, ka  pērk kārtīgu mantu un ilgam laikam

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , MartiniB teica:

muusdienu vaariigajai elektronikai noteikti jaaiereekjina piepirkt pagarinaato garantiju,

pagaidaam pozitiiva pieredze ar RD Eljektronjiks, pashi atbrauca peec tv un atveda salabotu peec 14 dienaam

 

+ ~130e par ~1000e

Nu tad Jums ir paveicies!Man te viens cilvēks cīnījās ar kaut kādu sūda bārdas dzenamo!Nopirka RD!Sāka lietot,bet viņš karst, knapi bārdu ņem[vārdu sakot sprāgons]!Aizved uz veikalu atpakaļ pa garantiju!Pieņem!Viss ok!Pēc 2 nedēļām atnāk no Rīgas ar Meistaru atzinumu,ka viņam viss esot labākajā kārtībā:pleasantry:Beigās cilvēks dabūja rakstīt kaut kādu dzeju un tad knapi samainīja!Piebildīšu,ka pārdevēji vispār bija paziņojuši!Ne dod dievs prece pa normālu ciparu,tad viņi vispār cīnoties pretī ar ragiem un nagiem!Un ja kas neapmierina,tad sūdzat viņus tiesā....Kaut kā tā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , goicis teica:

Nu tad Jums ir paveicies!

briizhiem jau bija strjoms uzticeeties paardeveeja goda vaardam,

bet kopumaa seriaals padevaas neceereeti veiksmiigs

https://boot.ritakafija.lv/forums/index.php?/topic/169208-ieberziens-201703-tv-līdz-50/

 

Pirms 58 minūtēm , Zin... teica:

ja nošancēs pirmo gadu, nošancēs vēl 10

9 gadiigais Philips 9703 nogjiiba ceturtajaa gadaa, dazhu kondikju nomainja baroshanas blokaa izmaksaaja 55Ls + pasham jaatransportee

5 gadiigais Philips 9707 pagaidaam dziivs

martaa pirktajam 7181 nodzisa ekraans peec nedeeljas

apriilii uz nomainju dabuutais 7181 saaka zaudeet HDMI ieejas peec 7 meeneshiem, dabuuja jaunu maatesplati

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, veiksmes spēle tā ir...

Finlux CRT  kkāds krutais nospraga pēc 6 gadiem, bet tur remonts bija lēts,  tad otrreiz  nospraga pēc atkal6gadiem, izmeta

Lētucis 32" LG iet jau 10 gadus un lieto jau cits cilvēks

47pfl7008 philips strādā godam jau 4 vai 5 gadus

Denon resīvers nospragapēc  nedēļas, samainīja veikalā, rukā jau 15.gadu

Sulas spiede pa 100+ nospraga pēc gada, 50eur sulasspiede griežas 5. gadu

 

Katrs pats šeit laikam var izlemt ko un kā, bet es personīgi kkā nepērku, tapat pēc tiem 5 gadiem ierīce visticamak būs tehniski un morāli novecojusi...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Zin... teica:

tapat pēc tiem 5 gadiem ierīce visticamak būs tehniski un morāli novecojusi...

taalaakpadoshanai, piemeeram vecaakiem, 5 gadiigs 9. seerijas Philips buus pulku labaaks variants saliidzinot ar tagadeejiem budzjetniekiem

Link to comment
Share on other sites

Android vairāk iespēju un vispār, LG, kā suga ir briesmīgi TV (izņemot OLED)

Labots - Zin...
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tad lūdzu iesakiet kādu budžetā līdz 550!Cap jau ieteica,bet draugam neiet pie sirds Philips!Un ko teiktu pa Samsungiem?

Link to comment
Share on other sites

Samsung ir Tizen (kas pēc būtības nav slikts, bet android ir plašākas iespējas).. Android, ja nemaldos ir tikai Sony un Philips.. un varbūt vēl kādam noname brendam.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies biedri pa atbildēm!Bet pircējam kā nosacījums ir Bilde-Bildē un laikam vēlams 43 collas!Nu lai tad būtu vēl Androids!Biedra Zin ieteiktajam nav Picture-In-Picture!

Link to comment
Share on other sites

ko cilvēks  grib darīt ar picture in picture? Manuprā nevineam tv vair tāds  nav

 

Nu negrib philips, bet grib android, bet negrib teret daudz naudas, lai nopirktu Sony... šis nebūs tas gadījums

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Zin... teica:

ko cilvēks  grib darīt ar picture in picture?


Ja skatās tieši TV pārraides, tad ļoti pietrūkst PAP/PIP fīča 2 TV kanāliem. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

vairs nav TV ar diviem uztvērējiem un diviem cam moduļiem. Pēdējie,cik zinu, bija tieši philips ar diviem satelīta uztvērējiem un diviem slotiem cam  moduļiem

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tā varētu būt. Es tā arī nesagaidīju, kad kas tāds parādīsies.
Vienreiz gan pēc tam esmu manījis vai no Loewe, vai kādam citam stipri dārgam modelim.

Link to comment
Share on other sites

Nū iemesls tam ir vienkāršs, civilizētaja pasaulē visi skatās Netflix and chill, interaktīvo vai cable box.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@goicis lai tas cilvēks vispirms apskatās kā tas PIP ir realizēts konkrētajam TV.

Ja tas piemēram ir realizēts kā manam pavecajam SAMSUNG, kur to ieslēdz nevis ar pogu uz pults, bet caur MENU, tad es uzskatu ka tas nav PIP, bet tikai ķeksītis mārketingam.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Zin... teica:

vairs nav TV ar diviem uztvērējiem un diviem cam moduļiem.

Nu, jā šis ir viens no iemesliem kāpēc lietoju dekoderi, kaut tv jau sen nomainīts un jaunais iet arī bez dekodera. Dekoderis ar diviem tjūneriem , pie tam uz enigmas saliec skinā kā gribās nevis stigri iešūts viss  no ražotāja. Nu bet šitāds risinājums tomēr , laikam, nav priekš ikdienas lietotāja. Kaut kā pierod pie papildus labumiem, tipa skaties vienu, bet braukājot pa EPG mazā lodziņā redzi kas notiet citur un vai nav jau laiks parslēgties uz citu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildēm!Nu mēģināšu puisim iekalt,lai ņem biedra Cap ieteikto Philips!Ja nē uz paša sirds apziņas!!!Paldies!!!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...