Jump to content

WiFi extenderim nepatīk LMT ruteris?


DeeR
 Share

Recommended Posts

pirms 2 stundām , Ronalds teica:

Nu jā - parasti wifi velk ap 30 mbps. Ar repīteri ap 10.

 

1 stundu atpakaļ, Ronalds teica:

Max 2.4 ghz wifi ātrums bez repītera ap 30mbps. Ar repīteri ~ap 15 mbps.

Konsekvences nav Ronalda kungs! :D
 

Pirms 26 minūtēm , Zin... teica:

Vads arī var būt problēma

 

Man meistariem rokas vajag noraut - kad taisīju remontu, uz otro stāvu bērna istabai novilktais kabelis netrādā - pārspieduši kaut kur, tāpēc ar izlīdzos ar repīteri, kas arī kā Client strādā - drāts uz datoru iet... :(

 

pirms 2 stundām , Ronalds teica:

Es nav redzējis 2.4ghz tīklā neko diži lielāku par 30 mbps! 

 

Sūnaina Tev tehnika, ko lai citu saka... :D

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Zin... teica:

izvilkt no viena staava uz otru...

Manaa gadiijumaa tas buutu caurums grīdā burtiski istabas vidū,  vai arī vads ietu kkur pa gaiteni no istabas, tad taalaak pa trepeem lejaa un tad atkal gar visu sienu labu gabalu un gar visām virtuves mebelēm uz vajadzīgo punktu.

Nu šī ir klasiskā problēma kad mājas celtniecības vai remonta laikā vadi nav savilkti un pēc tam ir problēmas.... 

Bet nu ja padomā, tad parasti tomēr var izdomāt kā vadus savilkt bez mega pārbūvēm! Parasti zem grīdlīstēm.

 

Vienu vārdu sakot - gribam stabilu wifi vai nevilkt vadus - izvēlās ko vēlās! 

 

 


Pirms 3 minūtēm , Racer teica:

Sūnaina Tev tehnika, ko lai citu saka... :D

Nu ja MT ir sūdaina tehnika, ta es nezinu.... 

Link to comment
Share on other sites

@Racer, es labprāt gribētu redzēt dzīvē 2.4 ghz wifi tīklu kurš iet virs 36 mbps.  Point to point ar mikrotiem vai ubiquiu neskaitās - viņiem ir speciālas tehnoloģijai, piemēram sinhronizācija caur gps!  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Ronalds teica:

es labprāt gribētu redzēt dzīvē 2.4 ghz wifi tīklu kurš iet virs 36 mbps

Par MIMO un 40Mhz joslu nav dzirdēts?

Link to comment
Share on other sites

Šķiet, ka atrisināju mistēriju. Novietoju repīteri citā mājas pusē, un tas darbojas. Ir aizdomas, ka tas tvēra kaimiņa līdzīgu aparātu, un tie viens otram traucēja, jo ik pa laikam WiFi atrod TP-Link citu aparātu ar vāju signālu. Noliktu to tur, kur kaimiņa verķis nav aizsniedzams, un viss iet. Paldies par idejām! 

@Zin... līdz resetam netiku :) Bet tas būtu nākamais solis, ko grasījos darīt.

Link to comment
Share on other sites

Traucējumi gan ir milzīgi - ātrums pie modema ir ap 40Mb/s, bet pie repitera knapi 5, bet vismaz darbojas un nebļauj par IP problēmām. Priekš telefona man pietiks. TV u.c. "smagā" tehnika barojas no modema, stāvu zemāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , Ronalds teica:

@Racer, es labprāt gribētu redzēt dzīvē 2.4 ghz wifi tīklu kurš iet virs 36 mbps.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kas vēl interesanti - pārliku repīteri vienu rozeti tālāk no kaimiņa, palielinot arī attālumu no rutera. Samazinājās signāls no rutera (no 4 iedaļām uz 3), taču i-neta ātrums ievērojami uz labojās, tagad no repītera ir savi 25Mb/s

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Kā jau visur, ražotāji sola tikai maksimālo teorētiski iespējamo ātrumu.. Ja no gigabitīgas iekārtas ir izspiežami tikai 90mbit, vai tas šķiet normāli? Vai arī, ja rada blakusefektus - kā mirgojošu blakus stāvošu lampu? 

https://thewirecutter.com/reviews/best-powerline-networking-kit/

 

Tad jau es arī varētu sākt tirgot šņabi ar stiprumu līdz 41%.. Tikai 99.99% gadījumu tas būtu tik pat stipras koncentrācijas kā rīgas satiksmes nano-tīrīšanas-līdzeklis. 

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Ronalds teica:

es labprāt gribētu redzēt dzīvē 2.4 ghz wifi tīklu kurš iet virs 36 mbps.

es kā reiz vakar liku uz laptopa lieku kaudzi ar datiem(~70GB) pa wifi - 150-190Mbit/s un turējās visu laiku.

wifi https://mikrotik.com/product/RB2011UiAS-2HnD-IN

laptops - HP Probook G4.

attālums starp iekārtām kādi 7m, wifi otrā istabā aiz sienas.

 

tā kā viss no iekārtām atkarīgs - Mikrotiks tas ir viena lieta, daudz švakāk ir ar wifi kartiņām laptopos, man ir laptopi pietiekami jauni, kas 65-72Mbit links un viss..

Link to comment
Share on other sites

Stipri lūgums nesist, bet ir jautājums par wifi tīkla palielināšanu (tīklu topoloģijā daudz nejēdzu). Ja liek lan vadu līdz extenderim vai repīterim (vai arī kādam rūterim, attiecīgi nokonfigurētam), kas ir labākais variants lai finālā ir viens SSID ar nemanāmu pārslēgšanos starp AP?

Mikrotikam, zinu, ir CapsMan, bet man ir variants ar visādiem savārstījumiem tīklā (sākot ar LTC rūteri un beidzot ar lēto TP-Linku).  Kaut kā tā pārslēgšanās notiek bremzēti - pārāk ilgi klients sēž vājā signālā, pirms pieslēdzas pie nākamā AP ar stiprāku signālu. Ir kādas idejas?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 15 stundām , Ronalds teica:

Nevis mazliet bet vismaz 2x! Aiz nākamā vēl 2x! utt! 

LTC modems/rūteris - 15Mbit/s aiz repeater 11-12Mbit/s aiz otrā repeater ap 8Mbit/s turās. Tiesa, aiz otrā ātrumam nav nozīmes, jo tas tiek rūcināts priekš tīkla printera/kopētāja. Es protams esmu ar visām četrām par to, lai pie katra AP būt ethernet kabelis, bet ir vietas kur tas nav iespējams, vai arī ir sarežģīti novilkt!

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , janni teica:

Mikrotikam, zinu, ir CapsMan, bet man ir variants ar visādiem savārstījumiem tīklā (sākot ar LTC rūteri un beidzot ar lēto TP-Linku).  Kaut kā tā pārslēgšanās notiek bremzēti - pārāk ilgi klients sēž vājā signālā, pirms pieslēdzas pie nākamā AP ar stiprāku signālu. Ir kādas idejas?

CapsMan nav obligāti, var konfigurēt vienkārši ar  vienādiem SSID un attiecīgi vienādiem Security iestatījumiem.

par pārslēgšanos - tas būs no pašas klienta iekārtas atkarīgs drīzāk, un tur to variantu ir daudz. es līdzīgu bēdu ar diviem Mikrotikiem atrisināju lietojot wifi Access List, kurā var norādīt, pie kāda signāla līmeņa konekcija ir jāsit nost(manā gadījumā robeža -85) - tanī brīdī klients tiek piespiests izvēlēties nākamo. nav baigi ideāls risinājums, bet strādā. vēl par apskatīties signāla stiprumus starp iekārtām, iespējams, ka viņas viena otrai traucē, līdz ar to var vai nu kādu pārvietot tālāk vienu no otras vai nu samazināt raidīšanas jaudu. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

12/12/2017 , 23:12, Ronalds teica:

Nu jā, ja inets nav ātrāks par 5mbps, ta moš arī ir oki, ja neko nevajag pa lokālo tīklu dzenāt, piemēram drukāt.

 

Es jau gadus 5 lietoju extenderi priekš neta dārzā, uz ltc 10mbps dīzeļa kaut kas vairāk būtu overkill. Un svaigā gaisā nekačāju 4k pr0nu, ja nu tomēr tad tam ir nas pie gigabita vada ar transmission.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
2017.12.12. , 23:02, Ronalds teica:

@ieleja, es takš ceru ka tu zini ka pat ideālos apstākļos ekstenderi strādā slikti! Un tā ir tehnoloģijas "īpatnība" 

Jāpiekrīt, izmēģinājos vairākus variantus ar extenderiem nu nestrādā diezko labi tas pasākums. Biju uztaisījis kautkādu ASUS rūteri ar OpenWRT kā extenderi, viss strādāja labi līdz atbrauca mājās pušelis(lasi WIFI slodze) no ziemassvētku brīvdienām un uzreiz sāka gļučit tas pasākums. Mēģināju ar ESP8266 https://github.com/martin-ger/esp_wifi_repeater , strādāja ne sliktāk kā tas ASUS rūteris, bet max ap 6Mbit. Bet tā kā extenderis, bija paredzēts IOT lietām šķita ka 6MBit būs ok, bet tomēr kabeli beigās novilku.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...