Jump to content

auto video reģistrators.


Tuubijs
 Share

Recommended Posts

pirms 11 stundām , marrtins teica:

ka nevar ne lāgā karti izņemt, ne nospiest pogu, lai saglabātu sižetu, ne redzēt, ka šādu vai tādu iemeslu dēļ rēģ. nav ieslēdzies.

tapēc tam aparātam balss vadība, wifi un ciešama telefona applikācija ir.

 

un jā, gps iet tikai ar pro, bet neesmu nekādos apskatos redzējis, ko tas gps tur īsti dara un kāds labums pārmaksāt.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Sveiki Kolēģi!

Sakiet vai var pieslēgt reģistrātoru pie strāvas, kas pienāk pie salona apgaismojuma lukturiem? Ir kāds mēģinājis?

Baigi negribās tos vadus vilkt līdz piepīpētājam 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Leopolds teica:

Sveiki Kolēģi!

Sakiet vai var pieslēgt reģistrātoru pie strāvas, kas pienāk pie salona apgaismojuma lukturiem? Ir kāds mēģinājis?

Baigi negribās tos vadus vilkt līdz piepīpētājam 

Reģistratoru ir jāslēdz pie tiem +12V, kuri ir tikai pie ieslēgtas aizdedzes, lai tas verķis nevālētu arī visu nakti garāžā (un neizlādētu akumulatoru).

Salona apgaismojums parasti visos auto ir arī pie izslēgtas aizdedzēs un tādēļ nebūs īsti piemērota vieta, bet tas jāskatās konkrētā auto.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Leopolds teica:

vai var pieslēgt reģistrātoru pie strāvas, kas pienāk pie salona apgaismojuma lukturiem? Ir kāds mēģinājis?

Var. Ir. 12V->5V pārveidotājs , šāda tipa

Spoiler

HTB1MTixe8GE3KVjSZFhq6AkaFXaG.thumb.jpg.9b1f48d449f5ef0cfb438e60c4f61471.jpg

 

pieslēgts pie cimdu nodalījuma apgaismes lampiņas kontaktiem. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Jainit teica:

Var. Ir. 12V->5V pārveidotājs , pieslēgts pie cimdu nodalījuma apgaismes lampiņas kontaktiem. 

 

Vai tur gadījumā nav +12V visu laiku?

Ja tā, tad reģistrators vālēs visu laiku un sēdinās akumulatoru.

Link to comment
Share on other sites

Hvz, gada laikā nav bijušas problēmas ar akumulatoru, tādēļ tas mani neuztrauc. Varbūt tev arī par to vajadzētu pārtraukt uztraukties? Pratīsi izrēķināt, cik stundām jāpietiek uzlādēta akumulatora (teiksim 56Ah), ja mana reģistratora vidējais strāvas patēriņš ir 0.25A pie 5V ? Un tas pats, ja , piemēram, reģistrators pa nakti tiek ņemts nost?

 

Link to comment
Share on other sites

Arī ir tāds pārveidotājs, 10 dienas nebiju kustinājis mašīnu, video reģistrators Xiaomi 70mai visu laiku ieslēgts, gadu vecs akumulators bija pietiekami nosēdies lai vairs nevarētu pielaist. Tā, lai slēdzas tikai braukšanas brīdī gan negribu, ja nu kāds stāvlaukumā uzbrauc virsū, ko tad?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , mooopsis teica:

ja nu kāds stāvlaukumā uzbrauc virsū, ko tad?

Kasko Tavs draugs.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
INTRASERVERNET
2017.12.10. , 09:06, jema teica:

Šitiem ir tiešām laba produkcija! http://www.mio.com/product-Drive-Recorder.htm

Labs visiem. @jemaman jautajums, ir velme iegadaties no tevis ieteikta video registratoru. Esmu nedaudz nesaprashana. Ir divi modeli: Mio MiVue 792 WiFi Pro vai Mio MiVue 766 WiFi Touchscreen. Kurs no siem ir labaks? Vienigi ko pamanu lielakais ir touch screen. Bet vispar kam ir laba kvalitate, kurs ari no baterijas spej darboties loti ok. Velams kam ir ari foto radaru detektors, vai ka saucas. Protams var ieteikt ari alternativu. Loti biezhi redzeti video no Nextbase, Blackview.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kas šobrīd aktuāls auto DVR frontē.

Interesē maksimāli neliels, lai būtu savienojams ar telefonu, iebūvētu GPS. Varbūt ir vēl kādas aktuālas opcijas par ko būtu vērts maksāt?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Kitai teica:

Varbūt ir vēl kādas aktuālas opcijas par ko būtu vērts maksāt?

Manuprāt otrais kameras sensors, kas stiprināms aizmugurējā stiklā, ir diezgan noderīga fīča.

 

Ja kas, šim džekam no Anglijas manuprāt ir vieni no labākajiem DVR testiem: http://www.techmoan.com/what-is-the-best-dashcam/

 

Link to comment
Share on other sites

To mājaslapu viņš jau divus gadus pametis. Arī videoreģistratorus ap to laiku arī. Diemžēl. Jo viņam tiešām bija labi apskati.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Jau pāris gadus braucu ar lētako ķīnas pieejamo videoreģistratoru. Ekrāna nav, kvalitāte bildei "so so", maksāja ap 12eiro pirms apmēram 3 gadi.

Mīnusi: kad kaut ko gribu izvilkt, jāliek karte kaut kur lasītājā un javelk laukā, ja pazūd strāva, pazūd datums/laiks.

BET, ja kaut kas notiek, vismaz ir kaut kas, un par pašu reģistratoru nav jādomā, raksta pa apli un viss. Ik pa laikam paskatos tikai vai mirgo ieraksta sarkana maza indikatorlampiņa..

Nekas personisks, bet fascinē šitie kas brauc ar "fotoaparātu" pa vidu logā, vads karājas, baltas lampiņas spīd.. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Lietoju Mai70 Pro, bilde diezgan OK, laikam Sony sensors. Ir GPS, savienojas ar telefonu caur wifi, ir parkošanās negadījumu reģistrēšana, lane assist😁. No mīnusiem- jūtīgs pret strāvu, lietojot ar sūdīgu(lasi-līdzi nākošo) piepīpētāja adapteri, mēdza uzkārties. Pieliku pa taisno pie drošinātāju kastes, strādā ļoti labi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Kitai teica:

Varbūt ir vēl kādas aktuālas opcijas par ko būtu vērts maksāt?

1) neliels un nemanāms, lai kāds neizsit logu dēļ vēlmes paņemt reģistratoru :)

2) ieraksta kvalitāte naktī  un situācijās, ja strauji mainās apgaismojums

3) 60 fps ierakstā ļaus labāk saskatīt numurus

4) GPS ir diskutabla lieta - ja kāja smaga, tad ierakstos mēdz uzrādīties ātruma pārsniegšana :)

5) Aparātā lieti noder kondensatori (lētajos agrāk mēdza būt aķis, kas nobeidzās ar laiku) - izslēdzot aizdedzi ieraksts tiek smuki nobeigts,

nevis apraujas, pārsteidza, ka @Vilxpieminētajai Mai70 Pro var būt atkarība no elektrības kvalitātes.

6) No polarizācijas filtriem liela jēga nav.

 

Pats daudzus gadus braukāju ar lēto ķīnieti A118C2 - vienreiz krustā onka zem sarkanā taranēja, par luksoforu jautājumi neradās.

Elektrībai 12V>5V pārveidotāju labāk ielikt augšā, lai vadi nestaipās.

 

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

versatile

Ieliku kundzes auto Garmin 57 ar oriģinālo parking mount kitu. Pretenziju nulle. Uz vasaru varbūt ielikšu polarizācijas filtru, jo vismaz manā vecajā mašīnā baigi atspīdēja panelis stiklā, ar visu to, ka objektīvs bija tuvu logam.

Reku, garmin video:

Otrs video no vecā reģistratora, kur redz atspīdumu. Naktī vēl spīd arī telefona ekrāns.
Youtube kompersija gan sūkā.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

3gab ir izmantošanā parastie 70mai 1S (xiaomi), senākais kādi 3gadi toč būs

Bilde ok, gļuki nav bijuši vai neatceros tādu lietu, lēts un aiz spoguļa nemanāms (Ja ir lietus sensors tad gan bišķi pamanāmāks, nevar tik augstu uzlipināt)

 

Pro versijai skatījos var pieķibināt arī aizmugures kameru, tik nez kā viņa turas, ja universālim to vāku visu laiku virina-cērt..

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Vai tie, kas izmanto 70mai, vai jūs izmantojat arī "Parking Surveillance" režīmu?

Režīms pats par sevi teicams (timelapse katru sekundi), bet man tas režīms rij elektrību (~0,2A) tikpat cik parastais video režīms.

Ja mašīnu mazliet ilgāk nekustina (neiedarbina), tad ar iedarbināšanu ir problēmas. ~5Ah/24h tomēr ir diezgan daudz.

Varbūt man ir gadījies kāds brāķis?

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 2 minūtēm , _dunduks_ teica:

Ja mašīnu mazliet ilgāk nekustina (neiedarbina), tad ar iedarbināšanu ir problēmas.

Tur vajagot kaut kādu gudro adapteri, kas pārstāj rīt aķi, ja jūt, ka krītas spriegums. Tas ir iemesls, kāpēc jaunajai mašīnai ņēmu oriģinālo Garmin kitu.

Link to comment
Share on other sites

Ir tādi reğistratori ar mazu ekrānu, bet lai varētu waze palaist tai ekrānā, nu tb sapārot ar telefonu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , _dunduks_ teica:

Vai tie, kas izmanto 70mai, vai jūs izmantojat arī "Parking Surveillance" režīmu?

Režīms pats par sevi teicams (timelapse katru sekundi), bet man tas režīms rij elektrību (~0,2A) tikpat cik parastais video režīms.

Ja mašīnu mazliet ilgāk nekustina (neiedarbina), tad ar iedarbināšanu ir problēmas. ~5Ah/24h tomēr ir diezgan daudz.

Varbūt man ir gadījies kāds brāķis?

Parastajiem bez ekrāna tāds arī ir? Neesmu skatījies

Link to comment
Share on other sites

@versatile, izvēlējies OBD vai Parking Mode kabeli? Vai ir sanācis sapārot divas Garmin kameras - vienu uz priekšu, otru uz aizmuguri?

Garmin mākoni arī ir sanācis notestēt?

Link to comment
Share on other sites

versatile

@oxxParking mode kabeli. Uzstādīja dīleris. Divas kameras nav bijis aktuāli, bet runā, ka varot.
Mākoni neesmu testējis, arī, pa lielam neinteresē. Mašīna kundzes lietošanā pamatā, bet viņa vēl nav savu telefonu sakonfigurējusi, tāpēc nav arī mākoņa. Viens mīnuss ir, video no kameras uz telefonu iet LĒNI, bet nu tas saprotami.

Link to comment
Share on other sites

Ja reiz tāda tēma - varbūt kāds zina tādu kas atbilst apmēram sākotnējai tēmai, bet kuru varētu arī pie moto ķiveres pielikt ?

man negribas divas iekārtas pirkt... ir citas lietas kurās labāk naudu ieguldīt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , zeds teica:

bet kuru varētu arī pie moto ķiveres pielikt ?

DJI Action 2 tagad ir aktuāls, plats kameras lenķis. Varbūt arī der kā video reģistrators? Vienīgi pie ķiveres baterijas laiks nebūs diezko ilgs, 70min bez papildus baterijas.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , versatile teica:

@zeds - dzīvot apnicis?
Pie ķiveres labāk neko nelikt.

Krītu es regulāri (grants,purvi,meži), bet parasti ne lielos ātrumos - es baigi par to nesatraucos. Kā liecina hands-free pieredze -  viņu norauj nost nevis ietriec ķiverē.

Tā , ka man tā liekas vairāk izdomāta problēma. Es domāju , ka tad ja sadursme būs ātrumā un leņķī kad kamera var salauzt ķiveri - man jau būs vienalga - tas nozīmē stipru frontālu sadursmi pēc kuras es tik un tā nebūtu dzīvotājs jo man kā minimums būtu salauzts kakls.

 

 

Labots - zeds
Link to comment
Share on other sites

versatile

Uz moča es drīzāk liktu 360 kameru, kaut kādā spotā vai nu uz astes, vai pie stikla, pēc iespējas augstāk.

Link to comment
Share on other sites

Kā tiem 'standarta' video reģistrātoriem ar ūdens izturību? Uz ķiveres ātrumā/lietū ganjau ātri vien nobeigtos.

Link to comment
Share on other sites

Par reģistratoru var izmantot jebkuru action sporta kameru, kurai ir loop recording funkcionalitāte. Principā jau tieši loop recodring, ūdensizturība, GPS logošana un akselerometrs lai triecienus automātiski fiksētu un failus noslēgtu lai nepārrakstās, arī ir galvenās funkcionālās DVR un sporta kameru atšķirības.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , _dunduks_ teica:

Vai tie, kas izmanto 70mai, vai jūs izmantojat arī "Parking Surveillance" režīmu?

Režīms pats par sevi teicams (timelapse katru sekundi), bet man tas režīms rij elektrību (~0,2A) tikpat cik parastais video režīms.

Ja mašīnu mazliet ilgāk nekustina (neiedarbina), tad ar iedarbināšanu ir problēmas. ~5Ah/24h tomēr ir diezgan daudz.

Varbūt man ir gadījies kāds brāķis?

Neizmantoju, kaut kā arī likās, ka aķi rij. Plus, cik liela iespēja, ka apskādēs tieši priekšu, kur vispār kaut ko redz, drīzāk sānus ar otra auto durvīm, ko neredz vispār.

Link to comment
Share on other sites

Braucot ar velo tā Action kamera diezgan noderīga. Citreiz var nofilmēt kā autobraucēji brauc virsū vai spaida telefonu sēžot korķī.

Divus video ar "stāstiīgākajiem" (kad pieklauvē pie loga un atgādina, ka lai skatās kur brauc) telefona spaidītājiem esu augšuplādējis policijas weblapā, parastais iznākums - 6 punkti un £200 sods.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Angļu menti ņem vērā velorastu video kā pierādījumu? :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , AndrisBB teica:

Citreiz var nofilmēt kā autobraucēji brauc virsū vai spaida telefonu sēžot korķī.

Pafilmē arī kā riteņbraucēji neskatoties un nebremzējot mauc pāri pa sarkanajiem vai pret spalvu. :D Būsi interneta video varonis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Angļu menti ņem vērā velorastu video kā pierādījumu? :D

Jā. Parasti ar to pietiek. Tāpat arī ar ātrumpārsniedzējiem, iedod pensionāriem radaru, lai mēra savā guļamrajonā un reportē pārsniedzējus :D

 

Tā jau vesela izklaide tagad. Te vesels kanāls, kur čalis ar to vien nodarbojas.

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Dažos gadījumos videoreģistrators varētu būt visi noderīgs. Pat vislētakais Xiomi. Aizvakar apstājos Kalpaka bulvārī pie sarkanā, bet priekšā stāvošais iemet atpakaļgaitā un mauc. Es tikai notaurēties paspēju. Sasakaņotais. Viss OK, var braukt, kkad saremontēs, gan jau OCTA sarēķinās 1k.  BET ir bijis gadījums, kad vainīgais sāk krāmēt makaronus. Tad tikai pietiek parādīt uz reģistratoru, pat bildes nav jārāda.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...