Jump to content

PĀRDOD: dažādu tehniku un to daļas


Mezavecis

Recommended Posts

versatile

Nemēģinu tak pataisīt par vainīgu - vienkārši saku, ka savas ekspektācijas vajag skaidri komunicēt. Abām pusēm.

  • Patīk 1
Link to comment
Pirms 24 minūtēm , versatile teica:

Nu jūs vienkārši nesapratāties, tā gadās.

 

Ja vainīga nav šaja situācija, kapec man -3 rep 🤔

Es visu paskaidroju no savas puses, kas es redzēju situāciju un ne bija doma "met" pircēju.

Labots - Pnr
Link to comment
versatile

Jo biedri salika Taviem ierakstiem negatīvas reakcijas. Tā nav pārdevēja reputācija, tā ir komentātora reputācija. Tā te gadās. Nākamreiz noprasi, vai "piebraukšu" nozīmē, ka ņem, vai vēl ir varianti.

Link to comment

Tieši tāpēc es rīkojos pēc principa, kas pirmais brauc, tas pirmais maļ. Ja nu vinīgais te jau kāds zināmais piesakās.

Esmu gaidījis, ka meklē naudu mēnesi, nē paldies - vairs negribu.

  • Patīk 1
Link to comment
Pirms 9 minūtēm , ju teica:

Tieši tāpēc es rīkojos pēc principa, kas pirmais brauc, tas pirmais maļ. Ja nu vinīgais te jau kāds zināmais piesakās.

Esmu gaidījis, ka meklē naudu mēnesi, nē paldies - vairs negribu.

Te jau nebija runa par gaidīšanu... Jau otrajā vēstulē bij jautājums par šodienas 17-iem vai ir ar mieru. Saprotu, ja es šodien būtu sācis tirināties kā maisiņš uz drāts, tad droši varētu Jūs mani tagad sist krustā un es neko neteiktu 😁.

Link to comment

Lai šādas situācijas nebūtu, vajag iemaksāt rokas naudu ar stigriem noteikumiem, kad ņem un miers mājās! Šajā gadījumā tomēr esmu pircēja pusē!

  • Patīk 2
Link to comment
Pirms 4 minūtēm , jema teica:

vajag iemaksāt rokas naudu ar stigriem noteikumiem

Ar pārskaitījumu?

Link to comment
Pirms 1 minūtes , jema teica:

Lai šādas situācijas nebūtu, vajag iemaksāt rokas naudu ar stigriem noteikumiem, kad ņem un miers mājās! Šajā gadījumā tomēr esmu pircēja pusē!

Par tām rokas naudām ir tā. Jā viss būtu tik labi, nebūtu problēmas arī ko ieskaitīt. Es neko nesaku par šo konkrēto gadījumu (tagad neapvainoju pārdevēju). Bet pirms entajiem gadiem bija tā, ka par Samsung S3 pārskaitīju pārdevējam 150Ls, sūtīs pa pastu... Vārds, uzvārds, personas kods, bankas konts. Likās, ja nu kas dabūšu naudu atpakaļ. Un miniet, kas notika 😄? Pārdevējs uzreiz pazuda... Vērsos policijā, pat divas reizes izsauca aprunāties... Tik pateica, ka neesmu vienīgais... Un tad sanāk, ka biju pats Lo... ka parskaitīju...

Link to comment
Pirms 1 minūtes , GanX teica:

Un miniet, kas notika 😄? Pārdevējs uzreiz pazuda

nu tāpēc ir tādi kantori kā Paypal, kas par zināmu samaksu tomēr ir zināma apdrošināšana šādiem gadījumiem. sevišķi lielākiem pirkumiem.

Link to comment
Pirms 6 minūtēm , ggg97 teica:

Ar pārskaitījumu?

Nu es esmu maksājis un man ir maksājuši, vajag ticēt labam! :tender:

Link to comment
versatile
Pirms 12 minūtēm , ggg97 teica:

Ar pārskaitījumu?

jā, kaut vai 1 eur. Vismaz kaut kas.

Link to comment
pirms 2 stundām , GanX teica:

Saprotu, ja es šodien būtu sācis tirināties kā maisiņš uz drāts

Tad nu gan, šitik garām diskusijām nevajadzēja jaunu tēmu?

  • Haha 1
Link to comment
pirms 3 stundām , versatile teica:

Nākamreiz noprasi, vai "piebraukšu" nozīmē, ka ņem, vai vēl ir varianti.

Tas nelīdz.

 

pirms 2 stundām , versatile teica:

jā, kaut vai 1 eur. Vismaz kaut kas.

Tas arī nelīdz :D

 

Bija man vieni "ņēmēji", kas brauca no attālāka reģiona. Atbrauca, kaut ko kaulējās, beigās tukšām rokām aizbrauca. Viņiem (diviem) tā ir faktiski pakāsta puse dienas un cik tur litru degvielas.

Man toreiz paveicās - kamēr šie brauca, tikmēr viens cits potenciālais pircējs uzradās, kurš bija gatavs 15min laikā atbraukt un preci nopirkt. Nu centos būt godīgs - ja reiz ar tiem pirmajiem sarunāts un viņiem tādu gabalu jāmēro, tad viņiem tomēr priekšroka. Šis reizes 5 zvanīja un centās pārliecināt, piedāvāja maksāt vairāk. Kaut kādā brīdī jau smējāmies par radušos situāciju.

Nu kad tie pirmie "100% ņēmēji" aizbrauca, tad tas otrs tiešām 15min laikā bija klāt.

  • Patīk 1
Link to comment
Pirms 56 minūtēm , binary teica:

Nu kad tie pirmie "100% ņēmēji" aizbrauca, tad tas otrs tiešām 15min laikā bija klāt.

Es jau biju "100% ņēmējs". Ja būtu atsūtīta sms, varbūt pat pusdienlaikā aizskrietu. Ok, viss beigšu "sāpēt"... Tik ceru, ka pārdevējs izdarīs kādus secinājumus.... Kaut pateiks, nakamreiz - kas pirmais brauc tas pirmais dabū... neliks jau sapriecāties pirmajam pircējam un tad vilties. Tāpēc jau bij ticība, ka caur boot.lv viss būs ok, bet paliku garu degunu 😁. Atvainojos visiem par šo spamu... bet "mazliet" sasāpēja.... Ka viss sarunāts un norunāts, bet beigās....

Link to comment
pirms 1 stundas , binary teica:

Bija man vieni "ņēmēji", kas brauca no attālāka reģiona.

Lielisks stāsts, kuru vienmēr var pabāzt , ja uzrodas kāds, kurš sola vairāk.

  • Patīk 2
Link to comment
AlCohol

man te forumā nekad nav bijušas problēmas, bet nekas arī neesmu pircis lietas no cilvēkiem, kuriem nav nekāda vēsture te (neskaitot, ka braucu tagad un klātienē arī norēķinamies). daudzi, gan ar pakām sūtījuši, pat vairāku simtu eur vērtas preces. bet nu tādas muļķības nedarītu ar nesen reģistrētu cilvēku, kur vispār aizdomīgi smieklīga nauda tiek prasīta.

drīzāk izskatas, ka pārdomājis un ieliks citur par augstāku ciparu jau.

Link to comment

Vispār jau uzrādās, ka minētās diskusijas priekšmeta pārdevējs ir reģistrējies 2010 gadā. Nezinu, pēc kādiem parametriem forums viņam piešķīris palamu jaunbiedrs.

Link to comment
AlCohol

neskatījos. pieņēmu pēc postu daudzuma. ja pa 13 gadiem 5 posti un visi tik vien šajā tēmā pārdošanas lietā, tāpat neuzticētos.

Labots - AlCohol
  • Patīk 1
Link to comment

Neuzticētos kura veida ? Es ne ko ne prasīju, pircējs ne bija samaksas ne ko ari. Un tas viss offtop tikai tapec ka darījums bija atcelts 5 stundas pirms sarunāta laika no iepriekšēja diena. Bet lasijot, izskatās tā ka viņš jau bija ceļa ar naudas roka un es teicu brauc atpakaļ sorry. Es atbildēju no rīta, ka atvainojos un viss jau ir pārdots.

Link to comment

@GanXSkaties no gaišās puses; nevis, ka nedabūji labu preci, bet ka neiesmērēja nestrādājošu šrotu pa 180 (vai cik tur).

Labots - Jainit
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
AlCohol

nu tak jau pateicu. pat ja 13 gadi atpakaļ reģistrējies, lēti kaut ko pārdod, bet forumā pirmie ieraksti ir 3 dienu vecumā. 5 stundas pirms norunātā laika, cilvēks jau pirms tam atprasījies no darba, zaudē vel algu ar tavu izgājienu.

Link to comment
Gordons
pirms 2 stundām , AlCohol teica:

neskatījos. pieņēmu pēc postu daudzuma. ja pa 13 gadiem 5 posti un visi tik vien šajā tēmā pārdošanas lietā, tāpat neuzticētos.

Arī es esmu "Jauniņais", jo reģistrējies šeit esmu, lai nopirktu preci par labu cenu. Un izmantojot PM man nekad nav bijušas problēmas (visu cieņu vecbiedriem, kuri uzticējušies man) pat ar biedriem, kuri vairs nav šajā forumā reģsitrēti.

Link to comment
AlCohol
Pirms 44 minūtēm , Gordons teica:

Arī es esmu "Jauniņais", jo reģistrējies šeit esmu, lai nopirktu preci par labu cenu. Un izmantojot PM man nekad nav bijušas problēmas (visu cieņu vecbiedriem, kuri uzticējušies man) pat ar biedriem, kuri vairs nav šajā forumā reģsitrēti.

jā, bet no tevis nepirktu neko, kas virs 30 eur ietu ar pakomātu sūtīšanu. ja būtu ļoti aktuāli, tad brauktu ciemos. tajā pašā laikā ar cilvēkiem, kuri te pļūtījuši 10 gadus, kurus esmu ievērojis, uzticēšu arī priekšapamaksu un omnivu. nav gadījušies ČP līdz šim. ja gadītos, tad arī citi uzzinātu par viņiem. ir arī statusi redzēti- negodīgs pārdevējs. acīmredzot kāds iegrābies. tādiem šeit tirgošanās pamatīgi nograb.

Link to comment
pirms 4 stundām , AlCohol teica:

tāpat neuzticētos.

vai nebija tāda lieta, ka tu no manis kaut ko pirki?

 

Link to comment

Pārdodu/mainu divus maciņus Motorola G Stylus 2021 telefonam. Ķīnieši kļūdījās, man vajadzēja citus..

 

3Euro/2ali/kautkas interesants elektonisks (var būt defektīvs)

tJn50hKiI2yQX2t-MBPe3q5WGRNeA4zNTlizhUwFjKga6o32C1zeFELoW7KUxcwrM57zJenJQAxt_xDU1nSB07qjpNF5liF83aq2f9-oudm6uHG4X_Fi_Pt3YzbxQIijq8wv_7H3jUYKgjd1byolA0bcqBErvr02vIfBSLDSthXP32A_wNhgzPtHfBNTkq-TNNh0lr9mPC3QAaQnyc6qwhjYAC5sbLta-mVOILntc_qGd0wR1eUFDhc5S5PvszZYNgP60MHanOnQItUPLO3dyj_cIpNCM6Lsl7FljF5lR5fcE3hD7LQAaJf569xakmLPXUTcYC3Rwoo96CdJbIgsScNTyEomCq55BRoCWa7QCuxU6NT9rSKfvc152EO3fYpy-BVnH_0kIWGnWMywbdW31STt-tPjkZw_8f_yhAbsTRtNx--1Dvtm1RKgXTPFBuyuP1tfihq5IgQp8haMlUPAEfmAIgfM6b9KAdzdX4h-Z5Xg1dP_fYtQMQ1bTWR76qddoLqXx4JCrKs_rL9akt6SYbnl-vr2PHtFywgw_29QsI1fzMIEjX0gpBDbIc5W8zmeNlOQ6cLv6ozM1g1F0kK8xEpOi3ADLBLlHMX45TP81lrta6Wu9MSrXsgZYDG4NPn4B8L2JtJpDt275ga_7SCrwqvuZMwvZjpmAmGdSeGWirNowpVoAP2WqFgnB7e6qi27Bn6wg5nfPUNzENXd6BxrFMuIeETvADpWej7QOlQojxt0Z7HzZFucnzp5djG1N6t4W5p541OU5vc0amr7bE5OPhc0i6NzKFILJ47CtA33BS-l5GHLg1OKiJOupmmNSa785xjev_koob_eRyRnVrQBM4Wgz8jLucq3tUpOu0DPWB92aLf4lkGl9hSoXKCWh3rBFvEw1ZinX112nZ5a3zx7E5DBG9XDe-qpEpebm1V2nI3yVA=w1205-h904-s-no?authuser=0

Labots - Lcs006
grammar
Link to comment
  • 2 months later...

Tirgojas PoE inžektors.

Ubiquti 15V (12W), jauns, neizmantots.

Kopā ir 4gb. 

Cena 5€/gb. ja ņem uzreiz visus 4gb. Tad 15€

Ogre, varu arī pakomātā ielikt, izmaksas sedz pircējs.

P.s. varu mainīt arī pret iPhone 11 Pro Max, kāds nu tur viņš bija 😄

16916467915896619238700268009759.jpg

Link to comment
  • 1 month later...

Pārdodu Gt1030 Gddr5 videokarti ar pasivo dzesi un zemo profilu.
Viss darbojās. Augsta.
Ideāli der maziem, klusiem datoriem (ITX, SFF, HTPC, Desktop).

40 euro

 

DSCF1347.JPG

DSCF1349.JPG

DSCF1350.JPG

DSCF1351.JPG

Labots - Igors83
Link to comment

pārdodu Nintendo Switch, doks, lādētājs, čehols un dažāda veida thumb gripi. ekrāns nav ideāls, bet nav saskrāpēts daļā, kurā tiek attēlots attēls, tikai pa malām (nav tik traki arī), varu līdzi arī iedot jaunu stiklu(kā telefoniem) priekš ekrāna. 64gb atmiņas karte iekšā. varu arī dot līdzi kontu ar dažām spēlēm: borderlands pre sequel, nfs hot pursuit, borderlands 2 goty, the walking dead s1, wrc 10.

manā īpašumā konsole tika ieslēgta dažas reizes un kā ar citām, sapratu, atkal, ka neinteresēs. 200eur, atrodas Čuhņā, omniva ar ir iespēja.

interesē arī maiņa uz kādu 27'' monitoru ar 140+ hz un 1ms, full hd.

Link to comment

Varbūt kādu ieinteresēs:
Flipper Zero,
Silicone Case,
Screen Protectors,
WiFi Devboard
Viss ir pilnīgi jauns, neatvērtajos iepakojumos. 260EUR. 
 

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Pārdots

Dell Wyse 5010 plānais klients (2GB RAM un 8 GB SSD), ko varētu izmantot kā mikrodatoru, ja ieliek RAM 8Gb un lielāku HDD. Biju ielicis 4 GB RAM un 120 GB SSD, ko izņēmu no plasmasas korpusa. Ir Aktivizēts W10. Strādā normāli, bet Youtube mazliet bremzē. Linux strādā bet nevar izslēgt ar Shut down. Biosu nevarēju atjaunot, jo tā atjaunošanas softs gļuko.

10 EUR.

 

https://www.dell.com/support/home/en-lv/product-support/servicetag/0-ZEp4QmpieTV5MzVETWJFUGFXcW5iQT090/overview uA

 

Labots - Aigars
Link to comment

ja vēl kādam ir šāds/ lidzīgs 'būtu interesanti. lētāk ka raspi pat:)

Link to comment
  • 1 month later...

Sveiki.gribetu atbrivoties no paris veciem datoriem,jo stav nelietoti un kraj puteklus.visi stradajosi un ar ladetajiem.gribu pardott visus kopa pa   70 eiro .atrodas netalu no rezeknes ,passavaksana,vai var izsutit.      Msi -pr600 ar ladetaju,  y  Acer-5742g ar ladetaju,    hp-dv 9000 ar ladetaju.plus klat 2 datorsomas.par so visu kopa    70 eiro.raxtat pm.       ja kadam interese var raxtit ari sms 28498027

Labots - dacetera
  • Slikti! 1
Link to comment
3.12.2023. , 20:26, dacetera teica:

Sveiki.gribetu atbrivoties no paris veciem datoriem,jo stav nelietoti un kraj puteklus.visi stradajosi un ar ladetajiem.gribu pardott visus kopa pa   70 eiro .atrodas netalu no rezeknes ,passavaksana,vai var izsutit.      Msi -pr600 ar ladetaju,  y  Acer-5742g ar ladetaju,    hp-dv 9000 ar ladetaju.plus klat 2 datorsomas.par so visu kopa    70 eiro.raxtat pm.       ja kadam interese var raxtit ari sms 28498027

cenu nolaizam 50eiro kam vajag

  • Slikti! 4
Link to comment

pardodu fotooaparatu,    Zeiss Ikon Cotaflex 35 mm aparāts ar objektīvu Carl Zeiss Tessar 1:2.8 F=45mm, viss labā stāvoklī un darba kārtībā, gaismas mērītājs arī strādā, varētu arī noderēt iesācējiem un kolekcijai, komplektā ādas maks, sūtu arī Omniva, cena 35

  • Slikti! 4
Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...