Jump to content

par yatour


erikonkulis
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Taisos tuvākā nākotnē iegādāties yatour priekš VOLVO S60. Galva ir oriģinālā HU-603.

Tad nu jautājumi:

1) Vai yatour dos surround skaņu nevis tikai stereo kā FM radio?

2) Vai uz yatour bluetooth modeļa skaņa nebūs sliktāka par parasto yatour modeli ar usb flash ligzdu?

 

Parastais: http://digibox.lv/auto-audio/Yatour-YT-M06-VOLHU

Ar bluetooth: http://digibox.lv/index.php?route=journal2/quickview&pid=313

Link to comment
Share on other sites

Tā kā tiek izmantota cd imainītāja ieeja, kas ir stereo, tad kāds tur surround.

BT parasti sakompresē signālu vēl trakāk, tīram usb avotam skaņa varētu būt labāka.

Man arī vienam no maģiem, caur BT ir kropļojumi uz augšām.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

Sanāk, ka HU-603 cmchangeris ir stereo bet HU-803 surround? Tā vismaz goglē bildēs ir uzraksts uz maģa.

Interesanti, ka HU-603 ir dolby galva kasetēm, bet uz CD nav.

Link to comment
Share on other sites

Vēl atšķirība, 803 gala pakāpe ir ārā no korpusa, zem pasažiera krēsla un un vairāk skaļruņu. 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 1 month later...
erikonkulis

Ieliku Savā Volvo S60 Yatoru ar bluetooth un esmu ļoti apmierināts. Izņemot nestrādā nākamās dziesmas poga gan uz stūres gan uz radio. Tas gan ir dīvaini. Uz CD strādā.

Link to comment
Share on other sites

Auto pavadu zināmu laiku savas dienas, un bez mūzikas nespēju to iedomāties. FM/CD/mp3/radio streami.

Ja auto brauc vairāki, vienmēr pastāv iespēja balansu noregulēt vai nogriezt klusāk ...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es vispār esmu egoists, man aizmugurējā rindā skaļruņu nav, viss arī saregulēts tikai uz šoferi. Bet nu es tajā auto 99% laika esmu viens.

Link to comment
Share on other sites

2017.12.2. , 13:41, ju teica:

Tā kā tiek izmantota cd imainītāja ieeja, kas ir stereo, tad kāds tur surround.

BT parasti sakompresē signālu vēl trakāk, tīram usb avotam skaņa varētu būt labāka.

Man arī vienam no maģiem, caur BT ir kropļojumi uz augšām.

Ar tiem bluetooth verķiem čikāties stabili nav vērts. Tā ir klaja ņirgāšanās par audio. It īpaši, ja rūp surround skaņa.

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Antenis teica:

Mašīnā ir jābrauc, jāskatās pa logu, un, nez, jāmalko alus, ja uz aizmugures benķa. Surround mašīnā tāpat ir diezgan nereāli, jo sevišķi ja negrib visu salonu pārtaisīt.

Bij priekšniekam viens no pirmajiem 450h Lexusiem, nu, man aizmugurē skanēja surround, ja sēdēju pa vidu, kur ir neērti. Taču klausīties surround un sarunāties vienlaicīgi nevar. Labāk izmanto laiku kautko papļāpāt, par darbu un sazinko. 

Tāda preseta kā "I am driving alone now, readjust sound towards my pumpkin only" neesmu manijis arī svaigākos BMW un Audi.

Nezinu kāda Lexus esi sēdējis, pat 2004. gada 7. Bembi Logic7 var noregulēt vai nu uz visu salonu vai egoistiski tikai uz sevi.

Surround ari, piemēram, MB Burmester sistēmām ir diezgan iespaidīgs. Bet tā, vakar piemēram nobraucu 600-700km, ja visu šo laiku es sedetu klusumā, sajuktu prātā.

Troksnis atkarīgs no garīgā, ir dienas kad dodu pilnā rucka, reizēm minimāls fons

 

 

P.s. Tikko sapratu, ka diskutēju ar Betonu, nu ok, gaidu pirmo uzdirsienu, lai varu nobanot

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...